Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megmutatnátok a görbéiteket?

Megmutatnátok a görbéiteket?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 15:52
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
 131/284 A kérdező kommentje:

Gyakorlatilag a fagyhalál fenyegetett az éjszaka. :D

[link]


Ha nem lett volna totál negatív a tegnapi ovu-tesztem, akkor azt mondanám, hogy ovum van, de így nem hinném. Vagy nem tudom...majd kiderül. De látom, a te hőd is ilyen alacsony. :)

Na, valami majd lesz...

2011. máj. 26. 10:33
 132/284 anonim ***** válasza:

Alakult?

Nekem semmi:(

[link]

2011. máj. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/284 A kérdező kommentje:

Hát én sem nagyon...

[link]


Örülnék, ha legalább kiegyenesedne, eléggé idegesít, hogy ilyen 3-4 fokokat ugrál, nekem ilyeneket sose csinált. :S

2011. máj. 29. 10:24
 134/284 anonim ***** válasza:

Szia!


Úgy döntöttem, hogy mivel megint nem alakul a ciiklusom, beszedem a megmaradt Norcolutot és legalább tudom, hogy mikor jön meg.. Elkezdem majd a Premenst és elmegyek egy UH-ra. Aztán ha ott minden ok, de mégse akar megjönni maradt még Proverám, azzal meghozom a kövit és onnan tudom szedni a Clostit..

Tudom, hogy nem kéne önállóan gyógyszereznem magam, de unom, hogy konkrétan semmit nem tudok, hogy akkor most mi van.. Így legalább tudok tervezni. Aztán majd meglátjuk beindítja-e a petefészkem a Closti. Már csak ebben reménykedem.

Ideális esetben aug. végén-szeptember közepém kéne legkésőbb teherbe esnem, mert még van egy gyakorlati félévem és hogy azt meg tudjam csinálni, pont így lenne jó. Persze örülök annak is ha máskor jön össze, de ez így még ideális is lenne :)

Ha voltam dokinál majd jelentkezem (leghamarabb 10-e után).


Remélem alakul a görbéd!


[link]

M

2011. máj. 30. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/284 anonim ***** válasza:

Meg ki szeretném próbálni az Aviva tornát, nagyon sok embernek segítettem (itt a GYK-n is volt egy "fórum" róla).

Nincs kedved megpróbálni?

2011. máj. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/284 anonim ***** válasza:
Szerintem rettentő korán kezdted el szedni a norcolutot. Ha jól látom a 20. napon. Elég lett volna, ha a 40. napon kezded el. Sok nőnek van a 20. nap után peteérése. Nekem pl. a 44. napon volt és sikerült teherbeesnem. Szerintem ezt elhamarkodtad, de már ne hagyd abba a gyógyszert.
2011. máj. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/284 anonim ***** válasza:
Ja, és most nézem csak, hogy az előző ciklusod is 36 napos volt. Azt nem tudom, hogy ez spontán-e, de ha igen, akkor itt is a 20. nap után volt pé-d.
2011. máj. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/284 anonim ***** válasza:

Nemvolt spontán peteérésem már több mint fél éve (legalábbis előtte nem volt bizonyítva). Norcolutból meg 8 napra valóm van, úgyhogy a ciklusom ígysem lesz 28 napos, de eddig is csak gyógyszerrel tudta meghozni a doki, és magamtól 60-90 naposak a ciklusaim. Mellesleg ugye a Clostit meg csak kövi ciklusban tudom elkezdeni, és az ha csak augusztusban lesz, az nem lesz túl jó. Meg ha időpontot kérek a magándokihoz UH-ra(mert az SZTK-s nem akart megnézni) és pont akkor van meg, akkkor megint ugrott egy ciklusom...

Belefáradtam már, hogy a doki ül a fenekén, néha ad vmi bogyót, de kb nem is foglalkozik vele, hogy UH, görbe alapján mi van velem, most is közölte hogy majd kezdjem el szedni a Clostit és ha 3 hónap után még nem vagyok terhes (és nem is jött meg vagy két hete) majd akkor menjek el megint hozzá. És mi van ha egy csomó cisztám lesz a bogyótól? Nem egy esetben találkoztam vele..

Úgyhogy minél hamarabb szeretném elkezdeni a következő ciklust. Még ha spontán nem is, de talán a bogyótól majd lesz PÉ.

2011. máj. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/284 anonim ***** válasza:

Ez az idei első ciklusom. Kaptam Norcolutot, hogy mejöjjön, és azért szedtem olyan hosszú ideig, mert a doki azt mondta, hogy mind a 30 szemet szedjem be (ami mint utólag kiderült 3x elég lett volna) és majd valamikor megjön. Azért hagytam abba, mert iszonyat rosszul voltam a 15. nap után, szédültem, fájt a fejem.. Szóval abbahagytam, mert nem bírtam tovább. És mint kiderült már 10 nap után abba kellet volna hagynom (csak épp a doki nem volt hozzáértő, csak akkor még nem tudtam)


Ez a kövi, 36 napos ciklusom. Ebben se volt peteérésem, ellenben barnáztam elég sokáig, arra kaptam Exacylt és Proverát, amiatt ment fel a hőm és jött meg végül. Különben 3 hétig csak barnáztam volna, normális mensi nélkül (előtte több ciklusban is volt ilyen, hogy a normál menzi idejében vagy előtte elkezdtem barnázni, de nem csak pár napig hanem 2-3 hétig folyamatosan.. Eleinte még reménykedtem, hogy hátha baba(persze alacsony hpvel nem volt rá sok esély), de aztán rájöttem, hogy valami nem ok. Először amikor mentem vele nődokihoz, semmit nem mondott a több hetes barnázásra, csak adta a Norcolutot, hogy attól majd megjön.

[link]

[link]


M

( bocs, hogy ilyen hosszú lett, csak már a régebbi görbék nem elérhetők, és nem tudtam, hogy a kérdés kiíróján kívűl még más is olvassa most is).

2011. máj. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/284 A kérdező kommentje:

[link]


Nem történt semmi izgi, nem ugrott az egekbe a hőm...

Én meg közben rájöttem, hogy amíg minden rendben volt velem, az utolsó "normális" ciklusom 40 napos volt augusztusban, szóval most kivárom a 40 napot és utána kérek csak időpontot dokihoz. Remélem nem vesz ki 2 hónap szabit a nyárra. Szóval ha nem jön meg, akkor én olyan június 22. körül tudok majd valami "újat".


Remélem segít neked a closti, nekem magas prolaktin mellett csinált PÉ-t, szóval csak pozitívan! :)

2011. máj. 30. 10:49
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!