Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Légyszi feltennétek a terhes...

Légyszi feltennétek a terhes görbéiteket? Egy felméréshez kellene!

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a babatervezőknél van egy csomó görbe, de én inkább tieteket szeretném megnézni és összehasonlítani az enyémmel:) Nagyon megköszönném! Egy felméréshez kellene:)

KÉREM CSAK OLYANOK ÍRJANAK? AKIK MESTERSÉGES BEAVATKOZÁS NÉLKÜL? TEMÉSZETES MÓDON ESTEK TEHERBE!!!

Feltétlen válaszoljatok a következő kérdésekre:

1, Hanyadik hónapban sikerült?

2, Mikor teszteltél pozitívat először?

3, Mikor jelentkeztek a tünetek?


NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGET! A FELMÉRÉS EREDMÉNYÉT MAJD KÖZLÖM VELETEK, HA MEGLESZ AZ EREDMÉNY!


2010. jún. 11. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:

1.kérdés A 3.hónapban sikerült

2.kérdés 3 nappal az elmaradt menszesz után teszteltem pozitívat

3. 6-7. héttől



[link]

2010. jún. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2010. jún. 11. 12:10
 3/3 anonim ***** válasza:

1;egy veteles utan a 6.honapban sikerult,addig is probalkoztunk,nem tartottunk szunetet

2; 2 nappal nemvart elott teszteltem pozit.

3;a tunetek mar pozi teszt elott 4-5nappal jottek,vagyis csak az alomkor,meg kb 6 hettol meg van duzzadva a mellem. mas kellemetlen tunetem hal Isten nincs.


[link]

2010. jún. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!