Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megmutatnátok a görbéiteket?

Megmutatnátok a görbéiteket?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 15:52
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
 171/284 A kérdező kommentje:

Hogy alakulsz? :)


Én így:

[link]


Szerinted mit csináljak? Menjek dokihoz vagy várjak még egy hónapot? Őszintén szólva elég stresszes volt ez a hónapom, de nekem stressz miatt eddig sosem késett.

Tegnap meg ma nemcsak barnáztam, hanem egyszer-kétszer volt rendes vér is, de simán elég a tisztasági betét.

2011. jún. 9. 14:43
 172/284 anonim ***** válasza:

Hát.. Hátha most megjön. De én mindenképp elmennék dokihoz.

Én ezt csináltam múltkor ami miatt megjött-hátha neked is segít :

kis terpeszben állni, erősen berogyasztott térdekkel, két tenyér a comb közepén, befele néz.

A. mozd: csípő előre billent, az alhasat erősen behúzni, beszorítani közben.

B. mozd. csípő előrebillentése marad, az alhas szorítását kiengedni.

ezt elfáradásig, azaz kb 5-10-15 percig


Az enyém egyelőre ilyen-még mindig nagyon az elején vagyok, de szerintem holnap rágyúrok majd a PÉ segítő gyakorlatokra :

[link]

Még megvárom, hogy hogy alakul a hőm, mert most olyan nkis becspósnak néz ki, hogy akár pé is lehetne, de szerintem nem az, mert nekem mindig ilyen hullámos-felmegy, aztán le.

Várom a fejleményeket holnap!


M

2011. jún. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/284 anonim ***** válasza:

Amúgy bár kicsit kusza a görbéd, de én még akár azt is belelátom, hogy kicsit lejjebb meghúzva az alapvonalat (az első pár napo nem számítva lejjebb volt), akkor a 32-33. nap körül akár lehetett PÉ is-mert ha nem is túl szépen, de felment a hőd, és ha most megjön akkor szépen le is esett. Bár én még mindig nem értek a görbékhez, de onnantól egész jól látni (mondjuk volt előtt két kicsit jobban kiugró nap, de az egészet nézve én simán rámondanám). Ettől persze lehet, hogy nem volt, de ha lőttél volna ovutesztet ott is (mondjuk miért csináltál volna majdnem minden nap? :) ), akkor látnánk valamit.

Mondjuk ha volt is, rövid a luteális fázis ezzel a 9 nappal, de jobb mint a semmi.


Bár lehet, hogy csak nagyon belemagyarázom :(


M

2011. jún. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/284 anonim ***** válasza:

Bocs, megint én :)

Rajzoltam neked valami szépet :)

[link]

Így akár kettő is lehetett :)


Persze ne vedd komolyan, lehet hogy egy se volt, de egyenes meg hullámos vonalakkal tök jól látni lehet az íveket, a kiugrók nélkül :)


M

2011. jún. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/284 A kérdező kommentje:

Hihi, köszi! :)

Igen, az első szakasz, amit bejelöltél, abban még talán én is látom, ha úgy veszem, hogy a sárgatest valamiért nem "működött" jól, viszont ott ott vannak az egyértelműen negatív ovu-tesztjeim.

A másodiknál szerintem nem lehetett vagy hát nem tudom. :) Talán ha lent maradna a hőm, de szerintem a mai napom megint csak ilyen "mélypont" volt, holnap tuti megint 36,5 körül lesz. Amúgy a 31. napig teszteltem, csak nem jelöltem.

Majd jövök holnap a görbével. :)


Neked meg remélem, hogy lesz peteérésed! :)

2011. jún. 9. 19:17
 176/284 A kérdező kommentje:

[link]


Itt van egyben a görbém, így tényleg olyan, mintha lett volna 2x is, de szerintem csak belemagyarázzuk. :)

Vagy én vagyok túl pesszimista.

Na, a legjobb szerintem az lesz, ha elmegyek dokihoz. :)

2011. jún. 9. 19:32
 177/284 A kérdező kommentje:

36,25 - csak hogy ne legyen igazam. :) :)


Egyébként csinálom a tornát, amit beírtál, kíváncsi vagyok, hogy nekem használ-e. :)

Bár az az elméletem, hogy nekem nem is vastagodott meg eléggé a nyálkahártyám, így nem is nagyon van minek leválnia. :)

2011. jún. 10. 09:06
 178/284 anonim ***** válasza:

:)

Hát majd meglátjuk :) Amúgy az írták, hogy úgy a jó, ha torna előtt 4 óráig nem eszel.

Én ma pont emiatt nem tudtam tornázni, egész nap nem ettem semmit, aztán mire hazajöttem indulhattam el, mert meghívtak vacsorára. A 4 óra egy fél óra múlva telik le, de szerintem én kb 2 perc múlva KO leszek, mert 3kor keltem :)


Ja, nekem igazam volt a görbémmel, csak a szokásos hullámot rakta bele :)

[link]


Holnap megyünk Szlovákiána lánybúcsút tartani a sógornőmnek, úgyhogy majd leghamarabb vasárnap olvasok itt. Azért írdd meg ha van fejlemény! :)


M

2011. jún. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/284 A kérdező kommentje:

Hú, nálatok mindenki házasodik? :)

Remélem jót buliztok! :)


Ajajj, 4 óra? Hát, az nálam lehet, hogy nem fog összejönni. :))

Egyébként még mindig pecsételek, de közben úgy döntöttem, hogy gyenge menstruációnak veszem a tegnapelőttit, tegnapit meg mait. Bár őszintén szólva nem tudom, hogy gyenge menstruáció vagy erős pecsételés. Kivárom a 20. napot, hogy lesz-e peteérésem és csak utána megyek dokihoz. Hátha csak stressz miatt volt.... bár őszintén szólva abban sem vagyok biztos, hogy melyik napot tekintsem elsőnek.

Most úgysem nagyon lenne időm dokihoz menni. Persze tudom, hogy ez csak rossz kifogás. :)


Hát, nemcsak neked lett KO, hanem a ciklus.hu-nak is. :)

Egész nap nem mutatja a görbéket, remélem helyreáll holnapra. :)

2011. jún. 11. 22:27
 180/284 anonim ***** válasza:

Hát, ez ilyen esküvős év. Most nyáron a miénk után még 3 esküvő lesz :)


Ma reggelre helyreállt a ciklus.hu, nekem egyelőre nincs sok változás a görbémen, neked alakult valami?

[link]

M

2011. jún. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!