Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megmutatnátok a görbéiteket?

Megmutatnátok a görbéiteket?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 15:52
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
 181/284 A kérdező kommentje:

Talán annyit, hogy most már tényleg nem fog úgy fel-le ugrálni, mint az előző "ciklusomban". :)


[link]


Meg ha jól számoltam, akkor 11. napja pecsételek, de holnapra szerintem elmúlik, mert ma már nagyon minimális.


Neked nézték a pajzsmirigyműködésedet is? Mert elég alacsonynak tűnik az alaphőd. Mondjuk ahhoz viszonyítottam, hogy amikor rendesen volt peteérésem, akkor nekem 36.5-6 körül volt. Persze lehet, hogy az volt túl magas. :)

2011. jún. 14. 09:35
 182/284 anonim ***** válasza:

Na, hátha beállna végre! :)


Elvileg a pajzsmirigyemmel nincs gond, bár most nem nézték, de nagyon nem vagyok hízékony csak fáradt-de az a vizsgaidőszaknak tudható be.

Az alaphőm viszont eddig 36,3-36,4 körül volt, most az előző ciklus meg ez is inkább 36,1-36,2. Mondjuk engem nem zavar, csak álljon be :) Amúgy lehet az is közrejátszik, hogy mostmár nem 6-7 óra körül mérem, hanem 4-5 körül, lehet emiatt alacsonyabb.

Mindenesetre várom hogy lesz-e pé :)Bár a tornát nem tudtam pontosan betartani azért remélem lesz hatása :)


Majd várom a fejleményeket!

M

2011. jún. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 183/284 A kérdező kommentje:

Ja, mondjuk elég hülyén jön ki az "amikor nekem volt peteérésem" című bölcseletem, tekintve, hogy csak 2x volt, abból az egyikben meg le se esett a hőm. :) :)

Tehát 1 alkalomból akartam messzemenő következtetéseket levonni. :D


Mondjuk lehet, hogy tényleg az eltérő időpont miatt van, mert én abban a ciklusban 7.10-20 körül mértem. :)


Oké, majd jelentkeztem! :)

2011. jún. 14. 10:00
 184/284 A kérdező kommentje:

Na, látszik már valami a görbéden? :)

Bár még neked is van még időd, ahogy számolom. :)


Én csak 12. nap körül járok, úgyhogy az enyémen semmi, csak hogy kiegyenesedett, de azért belinkelem:

[link]

2011. jún. 18. 09:18
 185/284 anonim ***** válasza:

Megelőztél-pont most akartam írni :)


Hát az enyémen se látszik egyelőre semmi, mondjuk mondták is, hogy 3 hónap mire rendbe teszi a ciklust, meg az utolsó 2 szigorlatom miatti aggódás se tett szerintem jót a ciklusomnak...


De a tied is szépen kiegyenesedett! :)


[link]


Majd megyek nemsoká nődokihoz, csináltatok egy UH-ot, aztán szerintem majd augusztusban elkezdem a Clostyt. Meg kaptam egy telefonszámot, egyik ismerősöm adta, egy reflexpontos talpmasszázshoz. Azt mondta neki teljesen rendbe hozta a ciklust, mert ők is babára gyúrnak. Szóval még júliusban a torna mellett ezt megpróbálom, aztán meglátjuk :)


Na megyek mert mindjárt jönnek anyósomék és megyünk esküvőre :)


M

2011. jún. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 186/284 A kérdező kommentje:

Á, de tied sem hullámzik annyira, mint eddig. :)

Bár ez lehet, hogy nem a torna miatt van, de hátha! :)

2011. jún. 18. 21:22
 187/284 anonim ***** válasza:

[link]


Hát csak nem akar megrepedni a tüszőm.. :(

Pedig múlthét közepe óta szúrkál a hasam, de mondjuk tegnap se tudtam megcsinálni a tornát.


Elvileg csütörtökön vagy pénteken megyek erre a talpmasszázsra, hátha segít.


Remélem te alakultál valamit!

M

2011. jún. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 188/284 A kérdező kommentje:

[link]


Hát, nem tudom. Lehet, hogy megvolt tegnap, de vasárnap csináltam egy ovu-tesztet és aszerint meg nem lehetett, mert nagyon halvány volt rajta a tesztcsík. De ki tudja, lehet, hogy termelődött annyi LH. A hasam tegnap nagyon-nagyon görcsölt, viszont a petefészkem egyáltalán nem fájt. Lassan "időszerű" lenne elkezdenem pecsételni...


Kíváncsi vagyok a talpmasszázsra, majd írd meg, hogy milyen volt! :)

2011. jún. 21. 10:09
 189/284 anonim ***** válasza:

Remélem alakul holnapra a hőd!


Megírom, ha lesz fejlemény a masszázstól! :)


M

2011. jún. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 190/284 anonim ***** válasza:

Hát egyelőre nem az igazi... de majdcsak alakul :)

[link]


Neked alakult valamit?


M

2011. jún. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!