Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megmutatnátok a görbéiteket?

Megmutatnátok a görbéiteket?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 15:52
 231/284 A kérdező kommentje:

De legalább peteérésed már szépen van! :)

Meg most már elég hosszú a luteális fázisod is, az előző ciklusodban ha jól emlékszem, még elég rövidke volt. :)


Az enyém ilyen:

[link]


Talán a 18. napon megvolt az ovum, de nem merem elkiabálni, egyrészt, mert amikor pecsételtem a ciklus közepén, még soha nem volt peteérésem, másrészt meg szinte nulla nyákom volt ebben a ciklusban. Pedig a peteérés előtti 3-4 napban már elég bő krémes folyásom van, meg utána egészen a ciklus végéig. Meg most a hasam sem fájt, a petefészkem sem szurkált... Meg mielőtt lefeküdtem ma, hajnali fél 2-kor csak kíváncsiságból megmértem a hőmet, és csak 36,2 volt, pedig ha van ovum, mindig fent van a hőm délután és este is.


Na mindegy, ezektől függetlenül szerintem volt peteérésem, de nem élem magam bele. Majd a következő 1-2 napban kiderül. :)

2011. aug. 22. 09:30
 232/284 A kérdező kommentje:
Mondjuk a pecsételő vérzésem most elég minimális, inkább csak olyan maszatolás, de azért néha-néha van benne egy-egy nagyobbacska nyálkahártya-darab.
2011. aug. 22. 09:32
 233/284 anonim ***** válasza:

Azért drukkolok :)


És várom majd a görbe folytatását!


Én most kezdtem megint egy hónap premenst, hátha hamarabb lenne pé, de ha ebben a hónapban se jön össze, akkor a kövi hónapban clostyzok, mert az lesz az utlosó próbálkozós hónapunk (gyakorlati félév miatt utána majd csak egy év múlva próbálkozunk megint).


Majd megírom, ha van fejlemény!


M

2011. aug. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 234/284 A kérdező kommentje:

Oké, majd linkelem pár nap múlva. :)

Drukkolok én is neked! :)

2011. aug. 22. 13:33
 235/284 A kérdező kommentje:

Hát, ez egyelőre ilyen:


[link]

2011. aug. 24. 08:00
 236/284 anonim ***** válasza:

Hát úgy látszik ez nem az volt... Na de majd most! :)


Az enyémen még nincs sok minden:

[link]


Pár nap múlva újra egyeztetünk :)


M

2011. aug. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 237/284 anonim ***** válasza:

Úgy látom, a pár nap kicsit elcsúszott...

Meg a ciklusom is...

[link]


Neked?


Az a legrosszabb,hogy a sógornőm most rögtön az első alkalommal terhes lett és most irigy vagyok rá-mármint nagyon örülök neki, csak már szeretnék én is...

M

2011. szept. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 238/284 A kérdező kommentje:

Engem meg kicsit "megtréfált" a ciklusom, a 11 napos luteális fázisomból hirtelen 16 napos lett. Istenem, annyira jó, hogy szinte 100%-ig tudtam, hogy most nem lehetek terhes, különben tuti azt hittem volna, hogy az vagyok... vagyis hát így is képzelegtem már, persze az eszem azt mondta, hogy nem, de akkor is. Nem értem, hogy hogy nyúlt el ennyire a luteális szakasz.

Örülök, hogy nem teszteltem....


[link]



Azóta már nem mérem a hőmet, csak tegnapelőtt és ma kíváncsiságból megmértem, tegnapelőtt 36,1 volt, ma meg 36,65. Mondjuk tegnapelőtt olyan 5.30 körül mértem, ma meg 7.30 körül.

Kivárom ezt az egy, max. 2 hónapot, utána lépünk valamit.

Mindenesetre amióta nem hőmérőzök, azóta sokkal jobban érzem magam, nem görcsölök egyfolytában azon, hogy vajon most mennyit fog mutatni a hőmérő. :)


Te a clostit mikor kezded? Vagy nem kezded végül?

Áh, tudom, hogy mit érzel a a sógornőd miatt. :S De az én ismeretségi körömben meg pont az ellentéte van, senkinek nem jön a baba. :(

2011. szept. 18. 22:23
 239/284 anonim ***** válasza:

Hát drukkolok neked :)

Gondolkodom én is, hogy abbahagyom a hőmérőzést, de én mindig parázok, ha ilyen hosszú lesz a kövi ciklusom is-vagyis nem parázok, hanem tesztelgetnék ezerrel :)

Amúgy ha végre lenne valami peteérés féle, vagy legalább mastruáció ebben a ciklusban,akkor a következőben szedem majd a clostit. Az az egy hónap van még, utána nem is próbálokozunk, majd csak egy év múlva.


Drukkolok magunknak :) Amúgy nem tudom mi lehetett a ciklusoddal...eléggé ugrált. De mostmár ha nem parázol rá, tuti hogy be fog sikerülni, szóval csak rajta :) Legyetek együtt minél többet :)


M

2011. szept. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 240/284 A kérdező kommentje:
Drukkolok én is nektek. :)
2011. szept. 20. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!