Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megmutatnátok a görbéiteket?

Megmutatnátok a görbéiteket?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 15:52
 251/284 anonim ***** válasza:

Már 15+5 hetesek vagyunk :), ma voltam dokinál. Hiperaktív a gyerkőc, de nem akaródzik megmutatni, hogy fiú vagy lány...

Veletek mi újság?

M

2012. jan. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 252/284 A kérdező kommentje:

Szia, épp mostanában gondoltam rátok, vacilláltam, hogy írjak-e vagy ne, de gondoltam úgyis jelentkeztek. :)

Nincs semmi, "továbbra sem aktuális dolog"...

Átállt 34-38 naposra a ciklusom és egy ideje nem érzem, hogy lenne peteérésem. De nem mérem a hőmet, mert gyakran hajnal 4-5-6 óra körül fekszem, szóval semmi értelme nem lenne a dolognak. Ma vagyok a 18. napon, ma le akart szakadni a derekam, de nem tudtam eldönteni, hogy az ágy-e a kényelmetlen, vagy esetleg ovulálok. Szóval most olyan szinten nem követem a ciklusomat, hogy most néztem meg a ciklus.hu-n, hogy hanyadik napon is járok.


Majd megírod, ha kiderül a babóca neme? :)

Szerintem kiskoma! :)

2012. jan. 6. 23:41
 253/284 A kérdező kommentje:

Ja, 19. napon vagyok, félrenéztem... de tök lényegtelen. :)

Várok pár hónapot, hogy hogy alakul, aztán ha továbbra is ennyi marad, megpróbálok egy hónapot végigmérni. Ha nem lesz peteérésem, elmegyek dokihoz, mert mostanában megint kezdem beképzelni, hogy én is PCO-s vagyok.

Mondjuk 1 éve is ezt képzeltem be, aztán kiderült, hogy nem, de komolyan mondom, hogy szerintem elkezdtem erősebben szőrösödni.

Csak ott van a másik dolog, hogy mostanában nagyon sokat stresszelek, szóval simán lehet, hogy csak beképzelem a szőrösödést, a ciklusom meg azért "vett fel" +7/8 napot, mert ideges vagyok.

Remélem ez utóbbi. :)

2012. jan. 6. 23:54
 254/284 anonim ***** válasza:

Hát az idegesekedést tényleg nem sokat használ.. A hajnali fekvések meg a hőmérőzéshez nem túl jók. De akkor most abszolút nem is próbálkoztok? Mert általában olyankor szokott összejönni, amikor nem is számítasz rá :)

Egyébként a szőrősödés nálam is megvolt (bár most erősebb, szóval én is fiúra gondolok, pedig lányt szerettem volna ), de ezen kívül én tudnám ajánlani a talpmasszázst, ha van rá anyagi keretetek, meg heti 1 órád. Tök jól kikapcsol, pihensz egy kicsit, stresszkezelésre is jó és segíti rendezni a dolgokat. Mondjuk nekem is 40 napos ciklust csinált az összevisszából, de nagyjából fix volt a pé napja, szóval ha nem is tankönyvi, de működő ciklust adott.

A bromot szeded még?

M

2012. jan. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 255/284 anonim ***** válasza:

Hello, mi újság?

Bejött a megérzésem, kisfiunk lesz :)

M

2012. jan. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 256/284 A kérdező kommentje:

Hú, bocsi, de nagyon el voltam havazva. Nem, most olyan szinten nem próbálkozunk, hogy fizikai képtelenség a terhesség. :)


Hú, gratu a kisfiúhoz, mikorra is vagy kiírva pontosan? :)


Én így állok, kíváncsi vagyok, hogy mi lesz:

[link]

2012. febr. 18. 23:12
 257/284 anonim ***** válasza:

Júni végére vagyunk kiírva :)

Azért gondolok rád, hogy rendeződj, de ha van időd, tényleg javasolnám a talpmasszázst, nagyon tud segíteni.

Majd írj, ha van valami fejlemény! És élvezzétek addig is a dolgokat ;)

2012. febr. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 258/284 A kérdező kommentje:

M., neked hány napos ciklusaid is voltak, amikor olyan hosszúak voltak?

Mert én ma vagyok a 46. napon, szurkál a petefészkem meg a méhem is, mint amikor meg akar jönni, de egyszerűen semmi. Pedig a nyákom is olyan meg minden.

A 39. napon meg előtte is 36,3 körül volt a hőm, tehát nem volt peteérésem.


Most nem tudom, hogy mi van, visszament-e a prolaktinom vagy csak kimaradt ez a ciklus és ennyi.


Remélem veletek minden ok. :)

2012. márc. 6. 22:44
 259/284 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, hogy vajon megjön-e magától vagy nem.
2012. márc. 6. 22:45
 260/284 anonim ***** válasza:

Nekem a talpmasszázs előtt 60-80 napra jött meg, úgyhogy simán lehet még hogy később jön meg. Persze semmi nem biztos...

Azért néha rámérhetsz, hátha lesz késői pé :) (tudod, egy havu kimarad, a következő meg aránylag normál időben).


Gondolok rád!

Velünk minden ok :)

2012. márc. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!