Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megmutatnátok a görbéiteket?

Megmutatnátok a görbéiteket?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 15:52
 261/284 A kérdező kommentje:
Na, arra jutottam, hogy ha megjön, ha nem, kérek holnap időpontot a nődokihoz. Nem szarakszok tovább, semmi értelme. Szerintem egy 50 nap körüli ciklus, meg 4-5 40 nap körüli simán elég indok. Pláne úgy, hogy a Bromo után 3-4 hónapig percre pontos 28 napos ciklusom volt. :)
2012. márc. 8. 18:28
 262/284 A kérdező kommentje:

Amúgy a kiskoma nevén már gondolkoztatok? :)

Persze ne áruld el, ha már meg is van, csak szimplán érdekel, hogy megvan-e már a győztes név. :)

2012. márc. 8. 20:11
 263/284 anonim ***** válasza:

Megvan, már a 12. hét óta :)


Amúgy remélem valami normálisabb dokit fogsz ki, mint én, mert az enyém kb adott egy hormon bogyót, hogy akkor meghozza, aztán nem foglalkozott vele, hogy mi lehet a háttérben.


Azért majd írd meg a fejleményeket!

2012. márc. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 264/284 A kérdező kommentje:

Visszamegyek ahhoz, akinél voltam tavaly is. Először ő is csak meghozta nekem, de miután nem állt tőle helyre, már nézte is a hormonokat. De mondta is, hogy nem túl valószínű, hogy helyre fog állni, csak ez az első lépés, hogy meg kell ezt próbálni.

Tegnap természetesen nem jártam sikerrel, amikor először tudtam volna időpontot kérni, nem vették fel a telefont, utána meg már majdnem 18.00 volt, akkor meg már ki volt kapcsolva a telefon. Hurrá, ez az én formám. :)

2012. márc. 10. 07:36
 265/284 anonim ***** válasza:
Sebaj, majd ha eljutsz hozzá írd meg mizujs!
2012. márc. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 266/284 A kérdező kommentje:
Kedden mentem volna (megyek?) dokihoz, erre fél órája elkezdtem vérezgetni, de nem tudom, hogy mi lesz belőle... éljen. :)
2012. márc. 23. 14:16
 267/284 anonim ***** válasza:
Azért a dokihoz elmész vizsgálatra nem? Mondjuk már legalább ez is haladás :)
2012. márc. 24. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 268/284 A kérdező kommentje:
Hát ha elmúlik, akkor el, ha nem akkor nem tudom....Szerinted kérjek másik időpontot vagy menjek el úgy, hogy megvan? Amúgy most elég erős, de nem tudom, hogy meddig fog tartani, 3-8 nap között teljesen változó mostanában.
2012. márc. 24. 13:04
 269/284 anonim ***** válasza:

Hát passz.. elvileg vizsgálatra nem illik így menni, de nem tudom, most megnézi-e UHgal hogy mi van veled...

Én másik időpontot kérnék lehetőség szerint, de te tudod

2012. márc. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 270/284 anonim ***** válasza:

Mi lett veled? Mondott vmi a doki?

Velünk minden ok, szépen növögetünk :)


M

2012. ápr. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!