Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megmutatnátok a görbéiteket?

Megmutatnátok a görbéiteket?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 15:52
 241/284 anonim ***** válasza:

[link]


Kész káosz..

2011. szept. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 242/284 A kérdező kommentje:

Hú, hát ez tényleg az. :(

Nem mész el még most egy másik dokihoz, hogy rendbe tegyenek, mire megint próbálkoztok?

2011. szept. 29. 21:47
 243/284 anonim ***** válasza:
100%

Voltam dokinál, hétfőn megyek UH-ra az sztks-hoz, mert a magándoki hetekig nem ér rá. Ha nincs cisztám akkor kövi ciklusban beszedem a clostit, aztán remélem összejön, utána leállunk a babaprojekttel, mert ha nem jön össze, akkor megcsinálom a gyakorlatot is előtte.

Aztán hagyom, hogy rendeződjön magától, mert a talpmasszázzsal már egész tűrhető volt,csak a PreMens megint bekavart-pedig azt hittem kicsit lerövidíti és majd milyen jó lesz nekem. Szóval maradok a teánál (legalább nem volt cikk-cakkos tőle a görbém), meg járok talpmasszázsra, meg vettem most holdkövet (ami elvileg termékenység növelő) és így már tuti helyre billenek :) Ha túl leszek a vizsgaidőszakon akkor még elmegyek egy tornára is. De persze ha összejön akkor mindettől megkímélhetem magam :)

Szóval csak pozitívan! :) Remélem nektek is hamar összejön! :)

M

2011. szept. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 244/284 A kérdező kommentje:
Hát, akkor drukkolok, remélem a closti segít. :)
2011. okt. 2. 20:56
 245/284 anonim ***** válasza:

Elfelejtettem írni a múltkori után.

Szóval: az UH szerint PCO-s vagyok, a doki meg elküldött meddőségi ambulanciára. Ám úgy voltam vele, hogyha most nem jön össze, akkor majd csak suli után próbálkozunk. Addig is elkezdtem a PCO-s diétát (netról lenézve, mert a doki ezt sem mondta), aztán pár napja fájdogált a hasam, úgyhogy mivel már a 16. dpo-n voltam ma reggel és még mindig fent volt a hőm, teszteltem. POZITÍV LETT! :)

Délután azért megismételtem, de egyértelmű :) Azért még nem élem bele magam, mert UHon is szeretném látni, hogy minden ok, de az még pár hét, úgyhogy addig drukkolj, hogy minden rendben legyen.


Remélem lassan ti is alakultok :)


Ja és a görbém: [link]


M

2011. okt. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 246/284 A kérdező kommentje:

Jaaaaj, basszus, annyira, annyira, annyira örülök! :))))))))

Szorítok nagyon!!!! :) :) :)

2011. okt. 15. 21:12
 247/284 A kérdező kommentje:
Mi van veletek, minden ok?
2011. nov. 7. 19:42
 248/284 anonim ***** válasza:

Igen, minden ok, már 8 hetes vagyok, holnap megyek megint UH-ra :)


Veled?

M

2011. nov. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 249/284 A kérdező kommentje:

Jaj de jóóó, úgy örülök! :) :) :)

Nálunk nincs semmi, időközben úgy alakultak a dolgok, hogy most nem is próbálkozunk...


De itt a fél-görbém, nem tudom igazából, hogy most volt-e pé-m vagy nem. Máig azt hittem, hogy nem, de ez a 36,8 meg túl sok. Vagy az is lehet, hogy csak ma volt. Fogalmam sincs.... :) Mondjuk stresszes is vagyok mostanában, gondolom attól van ez az egész. Most "izgatottan" várom, hogy mikor és milyen formában fog megjönni... :)

[link]

2011. nov. 9. 21:29
 250/284 anonim ***** válasza:

Ez még alakulhat :)

Drukkolok, hogy legyen szép a görbéd :) Aztán előbb-utóbb majd élesben még jobb lesz :)


M

2011. nov. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!