Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megmutatnátok a görbéiteket?

Megmutatnátok a görbéiteket?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 15:52
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
 161/284 anonim ***** válasza:

Tényleg alakulsz :) Hátha...

Hajhullásra meg én Revalidot szedek, mert február körül iszonyatosan elkezdett hullani,de konkrétan minden fésülésnél egy csomó, meg hajmosáskor összefüggő réteg a zuhanytálca alján.. Kb 1 hónap múlva már egész kevés hullot, így 3 hónap után meg teljesen ok, tele vagyok babahajjal :)

Álmosságra nekem sincs sok receptem, csak aludj amikor tudsz :) Mostanában én is tiszta hulla vagyok, már napi 12 óra alvásnál járok.. Nem bírom ébrentartani magam, pedig tanulni kékne a vizsgákra. De egyszer ez is elmúlik :)


Na további jó görbealakítást!

M

2011. jún. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/284 A kérdező kommentje:

Hú, akkor ezt a Revalidot kipróbálom addig is! :)

Ááá, én is 12-14 órákat alszom, de akkor kicsit megnyugodtam, hogy nem csak én vagyok így. 2 hete azt hittem, hogy megvilágiasodtam amikor jól megállapítottam, hogy a tavaszi fáradtságtól van hajhullás is meg a fáradtság is, de aztán rájöttem, hogy basszus, mindjárt nyár van. :D


Na, én meg elkezdtem pecsételni...mondjuk csak a WC-papíron látszik, kíváncsi vagyok, hogy most mi lesz.

2011. jún. 4. 12:25
 163/284 A kérdező kommentje:
Ja, a vizsgákhoz pedig sok sikert! :)
2011. jún. 4. 12:26
 164/284 anonim ***** válasza:

Köszi!


Ma elkezdtem az Aviva tornát :)

Kíváncsi leszek :)


M

2011. jún. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/284 A kérdező kommentje:

Jaaa, hogy most nem attól jött meg?

Én azt hittem, hogy elkezdted amikor írtad és rá pár napra meg is jött. Néztem is, ez aztán tényleg hatásos. :) :) :)

2011. jún. 6. 10:34
 166/284 anonim ***** válasza:

A tornától jött meg :)

Írtam 30-án, hogy megtaláltam és el kéne kezdeni, és mésnap el is kezdtem a meghozó gyakorlatokat. Azt írták, hogy kb 3 nap, míg reagál, és ez be is jött :)

Most a peteérésig csinálom az összes gyakorlatot 2-3 naponta, elvileg az segíthet (bár azt írták, hogy ez kb 3 hónap, mire rendbeteszi, hogy legyen pé, de azért bizakodok). Aztán majd megírom :)

Az biztos, hogy nekem a meghozásra bejött..


M

2011. jún. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/284 A kérdező kommentje:

Jaa, akkor mégis először értelmeztem jól. :)

Hát, akkor ez aztán tényleg hatásos! :) :)

Kíváncsi vagyok nagyon, hogy beválik-e, remélem, hogy igen. :)


Én meg elértem a bűvös 40. napot, lassan kérek időpontot a dokihoz. Aztán majd megírom én is, hogy mi van. :)

2011. jún. 7. 10:01
 168/284 A kérdező kommentje:

Ja, itt a görbém:

[link]

2011. jún. 7. 10:01
 169/284 A kérdező kommentje:
Ja, de ezek a vérfoltok nem azt jelentik, hogy pecsételek, mert a bugyimon semmi nem látszik. Szóval csak pisilésnél maszatolok.
2011. jún. 7. 10:03
 170/284 anonim ***** válasza:

Hát elég érdekes lett a görbéd... Remélem a doki tud majd valami okosat mondani neked!

Az én görbém még az elején van, de eddig jó :)

[link]

Bár mostanában nem igazán sikerül kimészni az ágyból reggelente...

M

2011. jún. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!