Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megmutatnátok a görbéiteket?

Megmutatnátok a görbéiteket?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 15:52
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
 121/284 A kérdező kommentje:

Rendben, feltétlen írj! Azért remélem, hogy nem veszett el az eredményed!


Lehet, hogy igazad van a Bromo-val, csak én már mindenbe mindent beleképzelek, kicsit kezdek belefáradni a dologba. :)


Ilyen lett mára a görbém:

[link]

2011. máj. 17. 07:13
 122/284 anonim ***** válasza:

Na, tegnap (!) végre megkapam a véreredményem és igazából minden határértéken belül van. Effektíve a doki nézegette egy ideig, látszott, hogy kb lövése sincs, hogy akkor most mi van és a végén felírt 3 doboz Clostylbegitet. Mindezt úgy, hogy nem csinált UH-t, és nem is hívott vissza, hogy a gyógyszert hatását ellenőrizze (hat-e, nem csak cystát csinál, megreped-e a tüsző...).

Szóval most keresek egy magándokit, mert az beszéltük a férjemmel, hogy csak úgy a vak világba nem fogom bevenni, főleg, hogy ez a bogyó növeli a petefészekrák kialakulásának kockázatát is...


Most azon gondolkodtam, hogy addig Premenst szedek, hátha nem 60 napos ciklusom lenne (mostanság a "spontán" ciklusom kb ilyen hosszú).


Ja, a görbém egyelőre sehogy sem áll-mármint pé előttinek teljesen jó, de még nem volt pé :

[link]


Írdd majd meg mi újság!

M

2011. máj. 25. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/284 A kérdező kommentje:

Már vártam nagyon, hogy írj! :)

Én egy hónapig szedtem clostit. Én tiszta depressziós lettem tőle, egész nap kiabáltam meg bőgtem, de engem nézett 2x közben a doki.

3 hónap tényleg nagyon soknak tűnik UH nélkül.

Az orvostudakozo.hu-n van egy doki, biztos ismered az oldalt, esetleg nem próbálod meg őt? Elég lelkiismeretesnek tűnik. Bár nincs vele tapasztalatom. :) Csak ha nem ajánlanak mást vagy nincs más ötleted, sztem próbáld ki őt. :)

Az írásai alapján nem csak a tüneteket kezeli, hanem megkeresi a problémát, ha pesti lennék, tuti hozzá járnék. :)



Hát, nekem sincs semmi.... azt hiszem, jól éreztem, hogy szétcsúszik a ciklusom. Rendeltem 25 ovu-tesztet vateráról, hogy na, majd ez elég lesz 3 hónapra, erre mindjárt elfogy. :)

Most már csak azt nem tudom, hogy mikor menjek dokihoz, mennyit várjak. Azért kivárom a 35 napot szerintem. Vagy nem tudom...

[link]

2011. máj. 25. 13:18
 124/284 anonim ***** válasza:

Hát tényleg nem valami fényes most a ciklusod... :(

Szerintem a 35. nap után menj el, hogy akkor most mi van. Hőgörbédet szoktad mutatni a dokidnak? Az enyémet nem igazán érdekli...

És a Clostyt Bromo mellé kaptad? Segített?

2011. máj. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/284 A kérdező kommentje:

Igen, a Bromo mellé, de csak azért, hogy gyorsabban rendeződjön a ciklusom. Mert a Bromoval is helyreállt volna, csak lehet, hogy 3 hónap alatt, így meg gyakorlatilag 2 hét alatt. És igen, volt peteérésem! :) Csak akkor ugye még magas volt a prolaktinom ettől függetlenül.

Még az elején mutattam a dokimnak a görbét, meg is nézte és megdicsért, hogy milyen felkészülten megyek. :) Utána nem vittem már, mert ugye kiderült, hogy mi a gond, meg akkor nézett UH-n. Viszont ha most megyek, akkor megint vinni fogom.

Szerintem akkor ha nem jön meg, akkor a jövő héten kérek időpontot, úgyis hetekre tudnak csak adni.


Majd írj!

2011. máj. 25. 20:10
 126/284 anonim ***** válasza:
OK, bár szerintem veled hamarabb fog bármi történni..
2011. máj. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/284 A kérdező kommentje:
Tessék kiírni egy kérdést, aztán gyűjteni a dokikat! :)
2011. máj. 25. 20:48
 128/284 anonim ***** válasza:

Egyszer már írtam ki (sőt lehet kétszer is) ilyen kérdést, és ahhoz mentem akit ajánlottak.. Azt mondták lelkiismeretes és érti a szakmáját... Ennyire. :(

De az egyik ismerősöm most talált egy dokinőt, majd elkérem a számát, bár még csak rezidens, de azt mondták ügyes. Majd meglátjuk :)

2011. máj. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/284 A kérdező kommentje:

Jaa. :S Hát akkor marad(nak) az ismerős(ök). :)

Nekem is van nagyon jó tapasztalatom rezidens dokival, csak ő nem nőgyógyász... még 6 éve kerültem véletlen hozzá, azóta már szakorvos, de nála maradtam. :)

Szerintem sokszor jobbak, mint az idősebb dokik, mert még lelkesek. :) Túl nagy hülyeséget meg nem csinálhatnak, mert a nagy döntés(ek)hez úgyis engedélyt kell kérniük attól a dokitól, aki felügyeli őket. Szóval sok sikert hozzá, remélem beválik! :)


Nekem meg már megint tojásfehérjés nyákom volt. Nem értem, nekem az 1 ciklusban mindig egyszer volt, az ovuláció napján.

2011. máj. 25. 22:55
 130/284 anonim ***** válasza:

Hát kíváncsi leszek alakul-e a nyákod mellé a hőd is...

Remélem :)

2011. máj. 26. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!