Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megmutatnátok a görbéiteket?

Megmutatnátok a görbéiteket?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 15:52
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/284 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet, de már megkérdeztem tőle... azt írta, hogy fogalma sincs, hogy mitől lehet, ha biztos nem vagyok terhes, akkor várjam meg a következő ciklust, aztán ha akkor sem megy le, akkor keressem fel a nőgyógyászom.

Csak szerintem így megint nem fog megjönni, de mindegy... De úgyis megyek majd kb. 2 hét múlva megint vérvételre, majd akkor megkérdezem. Csak gondoltam hátha járt már valaki hasonló cipőben, mert elég rossz ez a bizonytalanság.


Itt az előző görbém:

[link]

2011. márc. 20. 16:52
 92/284 A kérdező kommentje:
Ja, meg még annyit elfelejtettem, hogy a 3. napon a progeszteronszintem teljesen oké volt, szóval a gyógyszer már akkor "nem volt bennem". Remélem, hogy nem valami komoly...annyira örültem, hogy csak a prolaktinommal van a baj.
2011. márc. 20. 20:10
 93/284 anonim ***** válasza:
Hát nem vagyok se humán orvos, se nőgyógyász, de nekem kicsit fura, hogy a progeszteronod normál volt, mert az felel a magasabb alaphőért. A másik ami miatt lehet az a pajzsmirigy túlműködése, de nem akarlak paráztatni. Azért háziorvostól lehet kérni egy beutalót megnézetni, nem tart semeddig. Amit még el tudok képzelni az, hogy pl. nagyon nyugtalanul alszol több napja, vagy keveset, mert nekem pl az is meg szokta emelni 0,2 fokkal. Tényleg passz. :(
2011. márc. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/284 A kérdező kommentje:

Pedig teljesen normális, még inkább majdnem, hogy alacsony volt...viszont pont a vérvétel napján csak 36,5 volt a hőm. Bár nem tudom, hogy 1 nap alatt mennyit változhatnak a hormonok. Olyan lehetetlennek tartom, hogy aznap minden jó volt, előtte meg utána meg nem. :D Áh, ez biztos hülyeség...

Az is lehet, hogy nem mértem aznap elég ideig, mert siettem, hogy elkészüljek és odaérjek 8-ra.


Na mindegy, 2 hét múlva úgyis megyek megint vérvételre, most már azt kivárom (hacsak nem megy az egekbe a hőm).


Egyébként kerestem kérdéseket erre a problémára, és megírták, hogy pajzsmirigy-gyulladásuk volt. De nekem semmi olyan tünetem nincs. Jéghidegek a végtagjaim, lassú az anyagcserém. Szóval pont, hogy az ellenkező tüneteket produkálom - a magas ébredési hőt leszámítva.


Köszönöm, hogy elolvastatok, meg hogy elláttatok tanácsokkal! :)

2011. márc. 21. 23:37
 95/284 anonim ***** válasza:

Ha tanácsot már nem is tudok adni, azért várom a fejleményeket!

M

2011. márc. 22. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/284 A kérdező kommentje:
Rendben, megírom majd! :)
2011. márc. 22. 08:25
 97/284 A kérdező kommentje:

www.ciklus.hu/images/diagramok/92038810751bf782a526199a72334529_110228_110330_1301443200_.png

Szerintetek...? Bár gondolom nektek sincs tippetek.

M. neked hogy alakulnak a "dolgaid"?

2011. márc. 30. 08:10
 98/284 A kérdező kommentje:
2011. márc. 30. 08:13
 99/284 anonim ***** válasza:

Hát, ezt nem tudom mi lehet...:( Ovutesztet most nem nézel? Hátha...


Az enyém se túl biztató:

[link]

M.

2011. márc. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/284 A kérdező kommentje:

Neked miért kell ennyi ideig szedni a Norcolutot? Meddig szeded még? Vagy nem megvonásos vérzést akartok csinálni? Csak mert nekem olyankor mindig 10 napig kellett gyógyszert szednem, de több helyen olvastam, hogy valakinek csak 5. Bár ezt a gyógyszert nem ismerem, ezzel még nem volt tapasztalatom...

Hát, nem hinném, hogy ovum van, szerintem inkább a menstruációmnak kellene már megjönnie, de nem tudom, hogy mi van. Áh, nagyon sajnálom, hogy pont vasárnap este tudtam eltörni a hőmérőt...kíváncsi lennék, hogy hétfön mennyi lehetett a hőm. Pár órája fájdogál a hasam, de lehet, hogy csak beképzelem. És a nyákom is olyan furcsa...vizes, de darabos. Azért majd du. tesztelek egyet, hátha...

2011. márc. 30. 12:59
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!