Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megmutatnátok a görbéiteket?

Megmutatnátok a görbéiteket?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 15:52
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/284 anonim ***** válasza:

Kedves mindenki!


Kinek hogy alakultak a görbéi? Várom a pozi teszteket tőletek :)


M.

2011. jan. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/284 anonim ***** válasza:

Szia M.!!!


Én mára igy alakultam...


[link]


Tied hogy áll ma???V.

2011. jan. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/284 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Hajrá!!! :)

2011. jan. 20. 22:00
 64/284 anonim ***** válasza:

Kedves V!


Ha jól látom van egy pozi teszted!! :) Gratula! :)


Az enyémben nincs semmi különös, egyelőre még bármi lehet a hónapomból-főleg hogy ugye már múlt héten megjött egy héttel korábbra. Bár remélem hogy lesz ovum, mert 8-9. napon szokott lenni, a mai pedig már a 10. volt és egyelőre semmi jele. Na majd kiderül :)

[link]


M

2011. jan. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/284 anonim ***** válasza:

szia M!!!


Köszi szépen a gratut....

Nem mindig törvényszerü hogy ennyire hamar legyen pé-d!!!Ovutesztet használsz esetleg???

V.

2011. jan. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/284 anonim ***** válasza:

Hát igazából még nem gyúrunk direkt babára :), szóval még nem ruháztam be ovu tesztekre :), de egyelőre azt akarom kideríteni, hogy az elmúlt 3 hónapban amióta vezetem a görbém, mért nem volt előzőleg pé. De lehet csak egyszeri alkalom volt, azért nem megyek még vele dokihoz. Ha áprilisig nem javul akkor majd megyek dokihiz, onnantól akarjuk direkt élesbe az akciókat :) Meg gondolkodtam a barátcserje szedésen. Szerintetek segíthet?


M

2011. jan. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/284 anonim ***** válasza:

Hát sajna bejött, amire számítottam.Ovuteszt nélkül is látszik hogy nincs pé...

[link]

Jövő héttől elkezdem a barátcserjét, hátha segít.


M

2011. febr. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/284 A kérdező kommentje:

Szia, sajnálom! :(

Nekem sem volt azóta sem. :(

[link]


Én meg megyek dokihoz, csak elég sokára kaptam időpontot, a jövőhét utánra.

2011. febr. 2. 11:30
 69/284 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnálom, remélem a dokinval hamar meg tudjátok oldani. Én még adok 2 hónapot a barátcserjének, aztán doki ha nem változik.


Drukkolok! :)


M

2011. febr. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/284 A kérdező kommentje:

Te egyébként szedtél tablettát és az abbahagyása után nem állt be a ciklusod, vagy te sem szedtél gyógyszert?


A barátcserjéről nagyon sok jót olvastam, több nőgyógyász is ajánlja, majd én is rákérdezek az enyémnél, szóval drukkolok, hogy beváljon neked. :)

2011. febr. 2. 12:29
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!