Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megmutatnátok a görbéiteket?

Megmutatnátok a görbéiteket?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 15:52
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/284 A kérdező kommentje:

Szia! :)

Akkor nem kaptál prolaktinra Bromocriptint? Tényleg fura, hogy a Proverától nem ment fel, nekem az egyből megdobta és ahogy abbahagytam rá 1,5 napra meg is jött. Míg a Duphastontól csak a 8. napon.


Végül is az előző görbém egész szép lett, csak picit rövid volt a luteális fázis, ráadásul már mensi előtt 2 nappal leesett a hőm.

[link]


A mostani meg... eléggé döcögős és ronda. Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz. Már 2. napja majdnem pozitív az ovu-teszt, azt hittem, hogy ma már pozitív lesz, de ugyanolyan, mint a tegnapi.

[link]

2011. máj. 13. 15:49
 112/284 A kérdező kommentje:
Az esküvőd meg remélem szép volt! :)
2011. máj. 13. 15:50
 113/284 A kérdező kommentje:

Most teszteltem, ez meg határozottan negatív.

Most vagy benéztem a tegnapit és mégis pozitív volt és ma van az ovum, vagy nem tudom tudom...nem értem.

De nem volt a tegnapi pozitív, csak majdnem...

2011. máj. 14. 13:10
 114/284 anonim ***** válasza:

Hát sajna az ovutesztekhez nem értek..

De szerintem ez sem csúnya görbe, csak kicsit döcögős :) De biztos rendben lesz.

Hát dokihoz majd a héten megyek megint (sokadjára), mert 21én voltam vérvételen és a 10 naphoz képest amit ígértek még mindig nincs kész a leletem... Ezért nem is kaptam semmit. Meg közölte a doki (múltkor másik volt aki bromokriptint mondott), hogy kevés az ösztrogénszintem...


Szóval nem tudom mit süt ki belőle, de megint mondta, hogy fogi gátlót kéne szednem (amit igazából nem értek, mert az meg ugye minden hormontermelést elnyom és előzőleg se indult be utána a ciklusom, nem tudom most mért lenne másképp).

Szóval gondolkodom rajta, hogyha meglesz a második véreredmény elmegyek magándokihoz, hogy ne abból álljon ki a nagy része a betegvizsgálatnak, hogy keresik, hogy ki a következő a bejelentkezésnél...


Ja, az esküvő nagyon szép volt :) van egy pár kép facebookon, de még a fotósunk nem készült el. Ha írsz privátot megmutatom :)

M

2011. máj. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/284 A kérdező kommentje:

Szia!

Írtam e-mailt! :)

Hááát, nem tudom, fogamzásgátlót? Az egyik ismerősömmel is szedették, de ő utána kapott más hormonkezelést is, meg ő lombik előtt kapta. Nem tudom, hogy segítene-e neked, szerintem nem, de nem vagyok orvos...csak volt már szerencsém tökölős orvosokhoz, már bocsi, hogy ezt írom. Csak sajnos sok tojik a dolgokra. :(


Nekem szerencsére sikerült nagyon jó dokit találnom. :) Bár elég drága, de már nem érdekelt. Viszont csak kétszer voltam a magánrendelésén, azóta mindig a klinikára hív, ott pedig nem fogad el pénzt. Ajánlanám neked szívesen, de vidéki.


Nekem meg úgy tűnik görbe alapján, hogy megvolt a peteérésem. Legalábbis ma megemelkedett a hőm, viszont 2 napja pecsételek...szerintem kezd szétcsúszni a ciklusom, szeptemberen pecsételtem először és utoljára is, és utána nem volt peteérésem. Ja, nem, decemberben a duphaston után is volt pecsételésem, de utána szintén nem jött meg.

Na mindegy, majd kiderül. :)

2011. máj. 16. 00:28
 116/284 A kérdező kommentje:
Ja, meg végül is ez a Provera, Duphaston meg társai is azt szolgálják, mint a fogamzásgátló, nem? Attól várják, hogy majd helyreáll minden. Csak én abban sem hiszek, hogy az a megvonásos vérzésen kívül bármire is jó lenne. Őszintén szólva már másodjára is húztam a szám, amikor azt írt a doki. Az volt a szerencséje, hogy akkor már elküldött hormonvizsgálatra is. Különben csalódtam volna benne is és már nem lett volna több ötletem doki-ügyileg.
2011. máj. 16. 00:32
 117/284 anonim ***** válasza:

Köszi, de hát ugye a vidéki doki nem játszik.

A provera meg társai pedig tényleg csak megvonásos vérzésre jó, bár elvileg a hirtelen csökkent progeszteron feloldja a petefészek blokkolást és be kéne indulnia a ciklusnak.

Szerintem csütörtökön megyek az eredményemért (hátha kész lesz) és utána felkeresek egy magándokit- a mostani szerintem már kicsit lemaradt az up to date-hez képest, pedig azt mondták, hogy rendes, de egyre inkább azt érzem, hogy unja az egészet...

Szóval most keresek magándokit. Aztán egyszer remélem rendeződök..

Ja, mostanin görbédet csatolod? Az enyém még csak a 6. napnál van, úgyhogy egyelőre nincs rajta sok látnivaló.

M

2011. máj. 16. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/284 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy egy endokrinológussal jobban járnál, nem? Bár én is tudtam, hogy inkább ahhoz kéne mennem, mégis nőgyógyászhoz mentem, mert valahogy szerettem volna egy olyan nődokiit találni, aki van annyira alapos, hogy képes rendezni a ciklusom. Nem tudom, hogy érted -e, mire gondolok. :D Kicsit morcos vagyok most rá, hogy miért kellett abbahagynom a Bromocriptint, várható volt, hogy ez lesz...dehát mindegy, gondolom nem csak szórakozik. Vagyis remélem. :)


[link]


Egyre jobban pecsételek, reggel már a pisimben is voltak nyálkahártya-darabok. Szóval most már tényleg nem tudom, hogy volt-e peteérésem, mert nem úgy tűnik. Csak kiírtam egy kérdést, először azt mondták, hogy igen, negatív még a tesztem, tegnap meg mindenki azt mondta, hogy azt pozitívnak kell tekinteni és megvolt a peteérésem.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2011. máj. 16. 09:29
 119/284 A kérdező kommentje:

De nem értem, hogy hogy nincs kész az eredményed, itt aznap kész van... jaj, ezt most nem felvágásnak írom, félre ne érts. :)

Csak itt látszik, hogy mennyire megy a tökölés. :S

2011. máj. 16. 09:31
 120/284 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát ovuteszthez még mindig nem mértek, de én bízom benne, hogy ilyen cikkcakkosan is,de felfele megy a hőd (elég sok hasonló görbét láttam már itt fent). Viszont a pecsételés nem túl jó. Én kaptam rá exacylt, de csak azért hogy az esküvőn ne legyen, 4 nap alatt elmúlt (előtte már 10 napig pecsételtem és az előző tendenciákból kiindulva 3 hétnél hamarabb nem hagyta volna abba) és utána kaptam a proverát. Így volt végre normális vérzésem (eddig mégha norcoluttal is hoztuk meg akkor is 2-3 napig tartott és iszonyat gyenge volt).


Az eredményemért ma telefonáltam, még mindig nincs mg. Szerintem elkavarták, mert az előző a vérvétel utáni 7. napon (nem munkanapon!) már a dolinál volt, ez meg már több mint 3 hete nincs meg. MOndjuk alapból azt mondták, hogy 3 hét mire kész.. szóval még várok, nem tudok mit tenni.


Viszont a Bromocriptint neked azért hagyatták abba szerintem, mert ha már visszaállt volna a ciklusod, akkor nem jó az eredetit elnyomni, de szerintem még visszakapod egy kúrára és ha jól sejtem addig kell majd akcióznotok, mert akkor legalább lesz pé. Szerencsére azt írták, hogy a bogyó a babára nincs hatással.


De nem vagyok nődoki, úgyhogy..

Ja endokrinológust még nem kerestem,bár nem rossz ötlet, de egyelőre egy nyomorék ultrahangot szerenék kicsikarni a fokitól, hogy egyátalán mi van.


Írok ha lesz fejlemény!


M

2011. máj. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!