Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megmutatnátok a görbéiteket?

Megmutatnátok a görbéiteket?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 15:52
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/284 A kérdező kommentje:

Csináltam tesztet, negatív, viszont jóval erősebb a második csík, mint a majdnem középidős teszteléseimnél...

Lehet, hogy csak simán begolyóztak a hormonjaim!? Áh, én már tényleg nem értem.

2011. márc. 30. 19:16
 102/284 anonim ***** válasza:

Hát tényleg nem irigyellek és nagyon úgy néz ki, hogy neked is eléggé összevissza van most minden...


A dokim meg azt mondta, hogy szedjem folyamatosan, és valamikor a 30 szem alatt megjön-vagy nem. És majd akkor menjek vissza. Nem igazán értem, de már komolyan úgy érzem, hogy lázas vagyok, meg sízvdobogásom van, meg felszalad a pulzusom--szóval nem túl jó ezt ilyen sokáig szedni. Amúgy én se értem, hogy mért nem 5 nap után kellett abbahgynom és kész...

Azért ha alakul valamerre a görbéd majd rakd fel.

M

2011. márc. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/284 A kérdező kommentje:
Úristen, 8 hónapja először spontán menstruálok! :) :) :)
2011. márc. 31. 07:40
 104/284 A kérdező kommentje:

Jaj, bocsi, nem láttalak! Szóval nekem megjött most! Hátha rendeződik végre minden, úgy örülnék!

Nem értem a dokidat, de ha szeded a gyógyszert, akkor hogy jönne meg? Azért szokott megjönni, mert leesik a hormonszint, nem?

Te jól drukkoltál nekem...most én jövök! :) Szorítok, hogy neged is elmozduljanak pozitív irányba a dolgaid!

2011. márc. 31. 07:47
 105/284 A kérdező kommentje:
M., mi van veled? Alakulgat már a görbéd?
2011. ápr. 21. 22:07
 106/284 anonim ***** válasza:

Hát először is gratula a spontaneitáshoz :) Csak nem vettem észre hamarabb, hogy írtál...


Amikor írtam, hogy elegem van a gyógyszerből, utána abba is hagytam, akkor megjött a doki meg elküldött vérvételre. Ma voltam a 3. napi eredményemért-úgy néz ki a prolactinom magas, de a 2. vérvételen 17. napi, ma voltam. De engem nem győzött meg, mert épp csak a határ felett voltam, viszont hőgörbe alapján megint nem volt peteérésem.


De most nem foglalkozom ezzel, két hét múlva férjhezmegyek-mivel nem volt pé, ezért nem is fog megjönni akkor (legalábbis remélem, mert ha normál ciklusom lenne a megvonásos vérzés óta, akkor meg pont akkorra jönne meg).

Szóval majd utána megyek a mai eredményéért, aztán remélem jó hírekkel tudok szolgálni :)


Remélem minden jól alakul veled, kívácsi lennék a mostani görbédre. Az enyémek:

Mostani: [link]

Előző: [link]


M

2011. ápr. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/284 A kérdező kommentje:

De jó, gratulálok az esküvőhöz! :) :) :)


Mennyi volt a prolaktinod? Lehet, hogy a te szervezeted érzékenyebb rá és tényleg amiatt nincs neked sem peteérésed! Végül is ha minden más érték rendben van..? Kapsz majd Bromocriptint és szépen lehúzza és lesz peteérésed! :)


Én meg közben voltam kontroll-vérvételen nekem nagyon szépen lement a prolaktinom! :)

A doki azt mondta, hogy próbáljuk meg elhagyni a gyógyszert, hátha nem megy vissza...hááát, nem tudom. Majd kiderül. De most már nem idegesítem magam rajta, végül is nekem Bromocriptin mellett volt peteérésem, és talán még most is van, szóval max. majd szedem újra a gyógyszert.


Itt a görbém, akár lehetne szép is, csak szerintem túl lapos, de majd kiderül:

[link]


Én már olyanokat képzelgek, hogy volt ugyan peteérésem, de elkezdett megint emelkedni a prolaktinom és nem tudott normális petesejt megérni, ami miatt nem alakult ki normális sárgatest, ami nem termel elég progeszteront, ami miatt nem emelkedik meg eléggé a hőm...de nem tudom, kezdek bekattanni az állandó agyalástól, szóval most megfogadtam, hogy leállok róla. :)

2011. ápr. 22. 08:06
 108/284 anonim ***** válasza:

Köszi!


Szerintem amúgy nem lapos a görbéd, nekem jónak tűnik. De attól függ, mikor volt a vérvétel, akár most is megnézethetnéd, hogy mennyi a progeszteronod.Remélem mostmár neked is beáll! :)


Drukkolok tovább! :)

M

2011. ápr. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/284 A kérdező kommentje:

A ciklusom 5. napján volt a vérvétel, de most így belegondolva...akkor a megengedett érték negyede volt a prolaktinszintem, 1,5 hét alatt nem ugorhatott meg szerintem annyira, hogy átlépje a határértéket és károsítsa a tüszőt/petesejtet. Szóval lehet, hogy csak túl sokat agyalok vagy nem tudom. :)

Csak az aggaszt, hogy az előző ciklusomban felment 37,1 -ig. De majd hátha holnap! :)


Én is drukkolok neked, aztán írd meg, ha van valami fejlemény! :)

2011. ápr. 22. 14:37
 110/284 anonim ***** válasza:

Hogy alakultál?

Én így... Még várom a csodát, hogy a doki kitalálja végre mi bajom van..


Mega fura az, hogy a Provera miatt nem ment fel a hőm, pedig kellett volna:

[link]


Majd kiderül..

M

2011. máj. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!