Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megmutatnátok a görbéiteket?

Megmutatnátok a görbéiteket?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 15:52
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/284 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti, én sem értek hozzá, csak 4 hónapja vagyok benne a témában, de szerintem ha 36,8 maradna, akkor talán jó lenne. De lehet, hogy fel kéne mennie 37-re. De nem akarok hülyeséget mondani, szóval ez csak az én véleményem!

Utolsó, de 28-án ha jól látom, együtt voltál a pároddal, és előtte 3 napig nem voltál vele, ez még lehet, hogy a spermiumok szempontjából jót is tett (mármint olyeneket olvasni, hogy olyankor jobb minőségű)! :) Persze te érzed a dolgot.


Én kiakadtam 36,3-nál, nem tudom, hogy ez jó vagy rossz!? Bár már a 18. napon járok, szóval örülnék, ha felmenne.

[link]

2011. jan. 6. 19:33
 22/284 anonim ***** válasza:
100%
utolso vagyok.Nem tudom hogy jo-e,én sem értek hozzá,de az enyém is eléggé stagnált egy ideig,napok ota ma ment csak feljebb.Olyan jo lenne kicsit többet tudni ezekröl a dolokrol...,türelemetlen vagyok.
2011. jan. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/284 Macimanó82 ***** válasza:
100%
sziasztok:) Én úgy tudom bármennyi si az alap hő ha 36.2 és már egy vagy 2 tizedet fel ugrik tehát 36.4 akkor az már pete érés de csak ha ott is marad egy 3 napig akkor húzza be. ha három nap után cik cakkozik a hő hol fel hol le akkor sárga test elégtelenség van sajnos ezért sok nőnek nem tud megmaradni a baba de egyszeűen kezelhető és pár hónapra a kezeléstől jön a bébi:)Ha viszon a pétől 7-10 napra le zuhan a hő és vissza is ugrik másnapra az nagyon jó jel mert akkor beágyazódás volt.bocsánat az okoskodásért de épp tegnap este olvasgattam és gondoltam megosztom veletek is:) Szúrkolok mindenkinek nagyon:) [link] nekem mára így alakúlt.
2011. jan. 7. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/284 A kérdező kommentje:

Dehogy okoskodás, köszi, hogy megírtad, mi csak találgattunk! :)

Szurkolok neked! :)

Nekem fél fokot lement a hőm mára, de semmi más nem történt.

[link]

2011. jan. 7. 09:27
 25/284 anonim ***** válasza:
100%

Szia, jártam már itt, azóta bővült a görbe:

[link]


legnagyobb örömömre ma délután pozitívat teszteltem:)))


14 hónapot vártam rá (közben volt egy vetélésem júniusban 6 hetesen)dokit váltottam ő derítette ki 2 hónapja h inzulinrezisztenciám van, azóta diétázok, m szerencsére gyógyszert még nem igényel, még nagyon fiatal a terhesség, 4+4 hetes, tudjuk h mikor fogant m uh-al követtük a peteérést closti miatt, 31-n volt egy negatív tesztem, abba is hagytam az utro szedését, de csak nem akart megjönni, a doki mondta h ha máig nem jön meg csináljak tesztet és folytassam az utro szedését, kedden megyek hozzá, remélem most már minden rendben lesz


Kívánok mindenkinek ilyen jó évkezdést és boldog babavárást:)))

2011. jan. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/284 anonim ***** válasza:
Kedves utolso.elöször is gratulálok,vigyázz nagyon magatokra.Jelentkezz azért hogy mit mondott a doki.
2011. jan. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/284 anonim ***** válasza:
Ha még itt lesztek beszámolok a fejleményekről!
2011. jan. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/284 Macimanó82 ***** válasza:
100%
Gratulálok:9 te vagy akivétel a görbézésben:9 pont ovu után 14-15 amikor a nem várt hála nem jött le esett A HŐD ÉS LÁM CSODA MÉGIS BABÁS VAGY:9 NAGYON GRATULÁLOK:)
2011. jan. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/284 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm a kedves szavakat, és tényleg csak ismételni tudom magamat: kitartás, elszántság és drukkolás mindenkinek!!!!
2011. jan. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/284 anonim ***** válasza:
100%
köszönjük.neked pedig boldog babavárást..:)
2011. jan. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!