Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megmutatnátok a görbéiteket?

Megmutatnátok a görbéiteket?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 15:52
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/284 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ!

Szájban mérem, nyelv alatt. Hát, igen, tudom, hogy pl. a tegnapelőtti 36,3-hoz semmi az 1 tized, meg amúgy sem sok 2 tized, de most először csillant fel a remény, még ennyire sose "lengett ki". :)

Persze tudom, hogy ha már a 25. napon vagyok, az is elég sokat ront az esélyeken, de ugye hátha... :)

Egyébként 35-38 naposak a ciklusaim, de az előzőben annyira "kiakadt" a petefészkem, hogy a doki hozta meg gyógyszerrel, így az 89 napos volt. De azt mondta, hogy ennek a ciklusnak már rendben kéne lennie...

Na mindegy, még nagyon az elején vagyunk a dolgoknak, nem keseredek el és nem fogok mindenfélét képzelegni már ennyire az elején. :)

2011. jan. 13. 10:19
 52/284 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


[link]


Szerintetek volt peteérésem?

2011. jan. 17. 08:57
 53/284 anonim ***** válasza:

szia utolos.Sztem csak probálkozik a szervezeted,mert nem igazán ment fel a höd az alaphö föle.De lhet hogy feljebb megy még.Nem nagyon értek hozzá,én is csak olvasgatok rolla,meg az infok amiket én kapok.


Az enyém mára igy alakult.


[link]

2011. jan. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/284 A kérdező kommentje:

Hát, tényleg nem volt, nem is tudom, hogy gondoltam egy pillanatig is azt... :)

Majd akkor legközelebb, most már tényleg lenyugszom... :D

Neked drukkolok, hogy ne menjen lejjebb a hőd! :)

2011. jan. 18. 10:48
 55/284 anonim ***** válasza:

Kedves kérdezö.Én csak abbol gondolom,hogy nem volt pé-d,mert nem ment a höd az alaphöd fölé.

Az enyém mára igy alakult...

Miota probálkoztok???Nem szedtél esetleg gyogyszert???V.


[link]

2011. jan. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/284 A kérdező kommentje:

Igen, most már egyértelmű nekem is, hogy nem volt, csak megörültem neki, hogy behúzta...persze én is láttam, hogy semmit nem emelkedett a hőm az alaphőhöz képest, de valahogy sikerült mégis elhinnem. :)

[link]


Nem, nem szedek/szedtem semmilyen gyógyszert. Ha megint kimaradna a menstruációm, vagy a köv. hónapban sem lenne pé, akkor vissza kell mennem a nőgyógyászhoz.

Egyébként kb. 8-9 hónapja próbálkozunk, pár hónapja hőmérőzök, de eddig még nem sikerült peteéréses görbét produkálnom.

2011. jan. 18. 18:10
 57/284 A kérdező kommentje:

Viszont ha neked tényleg a 13. napon volt az ovulációd, akkor már meg kellett volna jönnie, nem? :)

Drukkolok nagyon! :))

2011. jan. 18. 18:13
 58/284 anonim ***** válasza:

Kedves kérdezö.mivel én nemrég hagytam abba a gyogyszert,igy nekem 13.-án csak probálkozott a szervetem.Akkor nem volt pé,söt 17.-én sem.19.-én volt pé.akkor volt egy full pozi ovutesztem is,és nagyon rosszul voltam.a ciklus.hu is rosszhelyre huzta be,de állitolag nálla ez sürün szokás.

Viszont ha neked 8 honapja nem volt pé-d akkor gyorsan elkéne menni dokihoz megnézetnde magadat.

sokat olvastam utána a dolgoknak ,én is csak innen tudok ilyen sokat,de még igy is szoktak javitani engem is...V.

2011. jan. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/284 A kérdező kommentje:

Jaj, nem 8-9 hónapja nem volt pé-em, hanem 8-9 hónapja próbálkozunk. 4-5 hónapig minden rendben volt, csak nem jött össze a baba. Utána elkezdtem hőmérőzni, és azóta se menstruációm, se peteérésem.

Legutóbb kaptam gyógyszert, hogy megjöjjön, azt mondta a doki, hogy mivel most van először ilyen problémám, így valószínűleg újraindul a petefészkem a megvonásos vérzés után. Hát, ezek szerint nem...

Szóval rendes menstruációm szeptember végén volt utoljára, nem tudom, hogy akkor volt-e peteérésem, gyanítom, hogy igen.

Várok a jövőhétig, aztán telefonálok időpontért. Remélem nincs nagy baj...

2011. jan. 19. 00:07
 60/284 A kérdező kommentje:
Ja, és fogamzásgátlót soha nem szedtem.
2011. jan. 19. 00:08
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!