Ki jár 11dpo-nál?

Figyelt kérdés

Izgulok együtt? :D

4nap múlva nem várom. Hátha van valaki még rajtam kívül, aki pár nap múlva nem várja 😁😁


ápr. 29. 07:06
❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯
 221/392 anonim ***** válasza:

Ezek a pasik😁 nalunk is a ferjem felszavakkal majdnem elszolta magat meg kozolt olyan infokat, amiket nem kellett volna, de meg nem tette szova senki, ugyhogy talan nem buktunk le😁

Egyertelmű😊 en alapbol nem igazan birom az aposekat😅


Annyira varom, hogy eltunjon ez a meleg ido. Eskuszom, nagy pocakkal nem szenvedtem ennyire🫣

A dokitol viszont tartok, hogy keson lesz, estefele mar ugy puffadok, hogy csak ferengek vagyis fetrengenek ha a kisfiam hagyna🫣🫣🫣

Most lementek levegőzni amig picit szusszanok én is, bar fura amikor nincs korulottem


#2es

júl. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 222/392 A kérdező kommentje:

Én is nagyon várom már konkrétan ki megyünk az udvarra 2 perc alatt meg sulunk.

6 órakor is olyan erősen süt még a nap nem lehet meg lenni.

Nem is nagyon megyünk ki.

Van 2 nagytestű kutyám ők is pisi kaki és egesznap bent vannak pedig imádnak kint lenn8

júl. 14. 14:25
 223/392 anonim ***** válasza:

Tegnap nehez napunk volt, mert egesz nap leakart menni, mire pedig vegre kellemes ido lett, elfaradt es kidolt. De a melegtol csak fel orat aludt, ugyhogy legalabb egy kicsit tudott levegozni😊

Iden vegre lesz klimank, olyan szerencsenk van, hogy 2 heten belul beszerelik, a tobb honapos varolista helyett.

32 fok van a lakasba, semmi levego, csak venti elott tud aludni szegenykem, szoval most meg sehogy se igazan jo🙈

Nalunk is van kutyus es egy idos cica, ő rajta nagyon latni ha durvan bemelegszik a lakas


Most abban bizok, hogy holnap jol veszeljuk a forro Pesti utat, mert a melegtol a vernyomasom ujra szetesett es szedulok, elmegy a latasom pillanatokra🫣 hasam alja feszul sokszor, ugyhogy nagyon varom az uh-t, hogy tenyleg minden rendben van-e a picurral

Kisfiam pedig “lekopogom” barmit baja is volt, vegre jobban van😊


#2es

júl. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 224/392 A kérdező kommentje:

Most nekem se alszik délutánonként valami jól a kislányom.


Hu akkor jó meleg van nálatok nekünk szerencsére van klíma megy még éjjel is de nem abba amibe alszunk ilyenkor .


Most ma én is ki hoztam 5 óra felé a gyereket pancsizni Most egész tűrhető volt az idő akkor.


Jo melegben fogtok menni estére ki lesztek dőlve.

Főleg hogy hosszú lesz az út.

Meddig kell még oda jarnotok?


Na halistennek akkor már nincs baja🥰🥰

júl. 14. 19:48
 225/392 anonim ***** válasza:

Nagyon megviseli oket a meleg, ventilator mellett is nyugosen alszik, remelem a klima megvaltast hoz. Nem ott lesz ahol alszunk, de elvileg szepen letudja igy huteni az egesz lakast, mert jo az elrendezes.

Nagyon varom, addig nem is vasalok🙈

Most megyünk eloszor, ha szerencsenk van eleg egy alkalom, de ahogy utana olvastam, altalaban ketto alkalom utan szokott hatasos lenni, ha itt a problema. Oszterapeutahoz megyunk, eddig nem irtam.

Viszek magunkkal sok husitot meg valto ruhat, de bizto jol fog esni haza erni es tusolni egyet😁

En is orulok, alapbol is meg hogy a tobb, mint 3 honapos varolistas idoponton nem kellett modositani🫣


#2es

júl. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 226/392 anonim ***** válasza:

#2es

Borzalmas ejszakam volt, alig tudtam aludni. Es most reggelre vissza koszontott a hanyingerem is🙈😅

júl. 15. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 227/392 A kérdező kommentje:

Nekünk van mindegyik szobába de csak az egyikbe szokott menni és nekünk is jól le hűti a házat. Ritkán kapcsolom be mindenhol.


Na hogy bírtátok az utat?


Mi reggel el mentünk bevásárolni de már akkor nagyon meleg volt.


Basszus nekem tegnap este volt nagyon hányingerem:D

Ma meg muszáj voltam magnéziumot szedni mert feszült a hasam .

júl. 15. 14:52
 228/392 A kérdező kommentje:
Nekem most nagyon úgy tűnik hogy kicsit fel fáztam a klíma miatt de remélem nem
júl. 15. 18:35
 229/392 anonim ***** válasza:

Ferjem klima ellenes, igy a kocsiba 1esen 28fokon ment a klima... Halottnak a csok, este ota szétmegy a fejem, szerintem felforrtam.

Nagyon jo hogy túlvagyunk ezen az uton, de pokoli volt, kisfiam is szenvedett a melegben.

Viszont olyan eredmenyt kaptunk, amit sejtettunk. Nem irtam szerintem, kisfiam 2,5eves mult és nem beszél, viszont magas foku asszimetriaval szuletett. Jartunk tornakra, jonak tűnt minden akkor. Nehezen indult az eves, meg minden. Es most megtudtuk, hogy azert mert a koponya csontok elvoltak csucsva, ezaltal a nyelve es állkapcsa sem mozgott jol. Egyedi modon szopizik is. Úgyhogy most már csak rajta múlik, hogy rajojjon végre minden jol működik😊


Este en is nagyon kivoltam, szerintem az autout miatt, nagyon fajt jobb oldalt lent, de bizakodok, hogy csak helyezkedik a picike.


Jaj, csak nem. Nekem is felelmem a felfazas, legtöbbször az agyban sikerül🫣


#2es

júl. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 230/392 A kérdező kommentje:

Akkor többet nem kell mennetek?

Hát el hiszem én biztos hülyét kaptam volna ilyen melegben klíma nélkül. ..

Bevásárlolni is úgy mentünk hogy ment ezerrel a klíma a kocsiba.


És akkor most magatol helyre jött a fiúnak ?


Én nekem most egy kicsit elegem lett :D nincs olyan nap hogy ne lenne valami bajom q 16 hetbol nem sok olyan nap telt el hogy jól lettem volna :D most ez egy kicsit le lomboz engem hogy őszinte legyek 😅

Most már tényleg nagyon várom hogy megszulessen mert van olyan érzésem hogy végig ilyen szarul leszek.

júl. 16. 14:01
❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!