Ki jár 11dpo-nál?

Figyelt kérdés

Izgulok együtt? :D

4nap múlva nem várom. Hátha van valaki még rajtam kívül, aki pár nap múlva nem várja 😁😁


ápr. 29. 07:06
❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯
 211/392 anonim ***** válasza:

Dejo🥰 ha tenyleg o az, akkor par nap vagy 1 het alatt szerintem mar biztosra eltudod donteni😊


Koszonjuk😊

Sajnos barmelyik lehet, mert tegnap medenceztek ferjemmel, bar arnyekos helyen de nagyon meleg volt. De virus is lehet vagy gyomorrontas, lehet nehezebben bir eteleket ilyen melegben. Doki utan sokkal jobban lett, aztan hirtelen megint felment a laza a semmibol


#2es

júl. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 212/392 A kérdező kommentje:

Reméljük semmi komoly nem lesz neki🥰🥰


Én ezért nem vittem ma ki pancsizni mert hiába van árnyék elviselhetetlen meleg volt kint.

júl. 11. 20:23
 213/392 anonim ***** válasza:

Tegnap en se vittem ki, elotte ferjemmel voltak medencezni, hogy tudjak picit pihenni. De most hogy ez tényleg napszuras, gyomorronntás vagy valami vírus... Csak abban bizok, hogy most sem lesz több 3 napos laznal. Nagyon sűrű lesz a jovo hetünk, hétfőn ot kell vinni Pestre dokihoz, fejlesztesek, a hetet meg uh-val zarjuk, ugyhogy izgalmas igy készülni🙈


#2es

júl. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 214/392 A kérdező kommentje:

Hogy hogy Bp-re jártok orvoshoz?


Hányra kell majd menned pénteken?😁


Jaj basszus olyan messze van még december🤣🤣

Mintha nem akarna telni az idő 🤣🤣

Mondjuk vasárnap töltöm a 15. Hetet de akkor is valamiért lassúnak tűnik :D

júl. 12. 14:15
 215/392 anonim ***** válasza:

Ilyen doki nincs a kornyekunkon, igy muszaj felvinni.


Majd csak delutan 5re, ugyhogy addig lehet megőszülök🙈


Hat meg februar milyen messze van😁 szerintem ha elmulik a nyar, onnantol repulni fog az ido😊


#2es

júl. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 216/392 A kérdező kommentje:

Hu akkor jó későn kell menned


Nekem majd reggel kell menni fel 9re uh-ra


Hát remélem kislányommal is ilyen türelmetlen voltam🤣🤣 bár nekem vele mintha gyorsabban el telt volna az idő.

Az első 5 hónap szinte el repült

A vége volt mar nehéz 32. Héttől már menni alig bírtam 🤣🤣

júl. 12. 20:28
 217/392 anonim ***** válasza:

Igen, es korhazba megyek gyerkocostol, ugyhogy nagyon izgi lesz🙈


En pont forditva voltam, nekem a vege tunt extra gyorsnak😅 neha pedig egyszerre mindkettonek😁

Bar nalunk elso gyerkocot 10. Heten mondtuk el, most szeretnenk a 12.hetig ha sikerul, es ugye ez mar 3 honap, szoval valamilyen szinten tenyleg gyorsan telik, kiveve a 2 uh kozti idot😅


#2es

júl. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 218/392 A kérdező kommentje:

Nekem a vége már szenvedés volt xd

Hamar be ekelodott a feje emiatt nagyon fájt már a menés is :D plusz akkora hasam volt mint a ház 🤣🤣


Mi el mondtunk a szülőknek olyan 6hetes körül másoknak 11 hetesen :D

júl. 13. 14:02
 219/392 anonim ***** válasza:

Nalunk is nagyon lent volt a feje🙈 utolso uh-kon nem is tudtak merni, de en nem szenvedtek tole


Mi tartjuk magunkat, senki nem tudja😊 reszben jo, a mi kis titkunk, de amikor rosszul vagyok, nehez titkolni😅


#2es

júl. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 220/392 A kérdező kommentje:
Hát nálunk férjem pletykálta el először 🤣🤣 én még nem akartam senkinek :D De mondom ha nár anyósék tudják akkor anyáék is had tudják meg :D
júl. 13. 14:31
❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!