Ki jár 11dpo-nál?

Figyelt kérdés

Izgulok együtt? :D

4nap múlva nem várom. Hátha van valaki még rajtam kívül, aki pár nap múlva nem várja 😁😁


ápr. 29. 07:06
❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯
 201/392 anonim ***** válasza:

Nagy szenvedes, ma megint kilengett a vernyomasom. Viszont ezen kivul semmi tunetem. Neha feluthetne a fejet, hogy megnyugodjak😅

Nekem sajna van etvagyam es meg is latszik🙈


Mi is egyutt alszunk😊 ugy terveztem, hogy a pici is csatlakozik es amikor kenyelmetlennek erezzuk vagy zavarjak egymast, akkor kialakitjuk a szobakat es ugy csinaljuk, hogy mindenkinek jo legyen. Igy elso korben a mi ágyunk lesz bovitve, aztan szepen lassan alakul😊 max a pelenkazonak kell egy jo helyet talalnom, hogy az ne a szobaba legyen. Meg hat hiaba lesz 3 eves a nagy mire megszuletik a pici, sok eselyt latok a tandem szopira is, igy nekem kenyelmesebb egyutt aludni🙈


#2es

júl. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 202/392 A kérdező kommentje:

Hát én azért akarom külön szobába rakni a picit mert a lányom elég rossz alvó valószínű hogy fel keltené vagy éppen fordítva. Így sem sokat alszom azért pár órát szeretnék😅 de nyilván ha a pici nagyon fog igényelni akkor ő is jön mellénk egy babaöbölbe :D


Na én addigra szeretném ha a nagy le szokna a ciciröl én nem szeretnék egyszerre kettőt szoptatni xd

júl. 9. 18:56
 203/392 anonim ***** válasza:

Nekem is megvan az öböl, bar kisfiam se sokat használta, inkabb leesésgátló funkciot toltott be🙈

Amugy teljesen megertem, meg szerintem tenyleg ezek a dolgok majd alakulnak is amikor megszuletnek. Kisfiam születése elott nekem is voltak elveim, hogy majd kisagyba alszik... Hat, hamar eladtuk😅


Nekem amugy nagy vagyam volt a tandem szopi, bar nem ekkora korkulonbseggel. Viszont ebben a melegben halisten csak alváshoz keri újra a cicit, sokáig nem bujunk a meleg miatt, igy mindenki alszik nyugodtan. Megint felfedezte, hogy milyen bulis poharbol inni a vizet😁

#2es

júl. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 204/392 A kérdező kommentje:

Én a kislányommal nem vettem öblöt kombi kiságyat vettem azzal a tudattal hogy majd benne fog aludni🤣🤣🤣

Kb 2 hónapig sikerült aludni benne nekixd azóta már szét lett szedve ifjúsági ággyá hogy majd azon alszik akkor. Hát ez sem jött össze 🤣🤣


Nekem most pár napja rá szokott arra hogy magától el alszik cici nélkül. Delutani alváshoz kér cicit az estihez már nem . Amit nem bánok mert elég erzekeny a mellem :D


Most hany hetes is vagy?


Neked nem mondja a fiú hogy hugi lesz vagy öcsi?😁

júl. 10. 15:00
 205/392 anonim ***** válasza:

En is kombi aggyal kezdtem, de talan 2x raktam bele😅 utana lett az obol


Neked is? En ugy erzem mintha tűvel szurkodnak a mellbimbom amikor cicizik🫣

Elvileg 9.hetben vagyok, penteken mertek 8+1re😊 igy hogy a tunetek nagy resze eltunt, nem is erzem magam terhesnek, ugyhogy varom a jovo het penteki uh-t🙈


Nem igazan erdekli, pedig probaltam neki tobbszor mondani, hogy a teso baba anya pocakjaban van, ezert nem bantjuk anyat🙈

Nalatok erdeklodik?😊


#2es

júl. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 206/392 A kérdező kommentje:

Neked legalább közelebb lesz az uh :D nekem várni kell augusztus 5-ig :D

Akkor lesz a 2trim uh .


Majd hátha lát képet róla akkor már érdekelni fogja 😁


Nekem mindig mondja teso meg még akarja nézni az úh képet :D puszit is szokott adni a hasamra

júl. 10. 17:04
 207/392 anonim ***** válasza:

En akorul megyek a 12 hetesre😊 2ara foglaltam, de ha a 10 hetesen kisebbnek meri, akkor utana ha jol néztem 9en lehet.


Kíváncsi leszek ra, nalunk a beszéd le van maradva, folyamatosan jarunk fejlesztésre, illetve mar lassan jonnek a vizsgálatok, de nem izgulok, mert a gondolkodása teljesen megfelelő a korának😊 nagyon jo fejlesztőt fogtunk ki


Nagyon edes lehet, ahogy puszilgatja🥰🥰

Szerintem kisfiam akkor jon ra hogy van valaki a pocakban, ha mar mocorogni fog a picurka😊


#2es

júl. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 208/392 A kérdező kommentje:

Mi nekünk a járás indult kicsivel később.

Sógornőm kislánya is most lesz 3 éves jövő hónapban és most kezdett el beszélni pár hete.


Lehetséges hogy akkor fogja érdekelni ☺️


Néha teljesen olyan mintha a picurkát érezném mozogni ilyen nagyon gyengén.

De nem merném rá rakni a fejem🤣

júl. 11. 12:40
 209/392 anonim ***** válasza:

Megnyugtato azert ilyeneket hallani, hogy nem egyedi eset😊


Igazabol lehetséges, azt szokták mondani a masodikat elobb lehet erezni😊


Nálunk most kisfiam lázas es hány, teljesen kivagyok, annyira aggodok erte, főleg itt ez a meleg is...


#2es

júl. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 210/392 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom de nagyon olyan mintha a picurka lenne☺️


Oh szegenykem :( mielőbbi gyogyulast!🥰

El kapott valamit vagy napszuras?

júl. 11. 14:54
❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!