Ki jár 11dpo-nál?

Figyelt kérdés

Izgulok együtt? :D

4nap múlva nem várom. Hátha van valaki még rajtam kívül, aki pár nap múlva nem várja 😁😁


ápr. 29. 07:06
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
 191/392 anonim ***** válasza:

#2es vagyok

Ma meg en sem vettem be nagy izgalmamban, de halisten en is mindentol rosszul tudok lenni😅

En kisfiammal a 9 honap alatt 15kg-t hiztam🙈 most 2kg-val kezdtem en is tobbel, de erdekes modon meg nem hiztam, szoval mire eljutok a vedonohoz 10. het korul, lehet ugyan annyival nyitok papiron😅

Barmi elofordulhat😊 kisfiam 1 hettel jott korabban, nem bannam ha o sem akarna tovabb bent lenni, mert az inditas nem lehet tul bulis🙈

júl. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 192/392 A kérdező kommentje:

Én vacsi után szoktam be venni a vitamint


Hát én nem tudom nekem most olyan mintha többet híznék ezzel a terhessegelxd

Neked milyen formájú volt a pocakod a fiúval?


Hát nem is jó az indítás xd

Nekem indították 38+5nél átlagnál kevesebb magzatvíz miatt

13-án 10kor kezdtek másnap este 6kor vittek csaszarozni mert nem tagultam hiába kaptam oxitocint meg ilyenek :D

júl. 5. 19:16
 193/392 anonim ***** válasza:

#2es vagyok


En is lehet meg behuzom, mert enni eszek eleget, csak ugye 2 gyereket taplalok magamon kívül🙈 egyik cicista, másik pocaklako🥰


Nekem tipik fius pocakom volt, viszonylag kicsi volt es lent volt, viszont imádtam😊 mondjuk kisfiam is csak 3150g volt es szülés utan konkrétan eltűnt a hasam😅 kivancsi leszek most milyen pocakom lesz😊

Na basszus, akkor neked nem volt valami jo élmény, hagytak szenvedni..

Nekem gyors szulesem volt🙈 bent fogtak rossz nst miatt, hajnali 1kor kezdődtek 5 perces fajasok, ott a nővérke lecseszett, hogy fekudjek vissza... Köszi... 4.44kor már a vajudobol hívtam a ferjem (ott kb 5 percet voltam összesen), utana sétáltam at szuloszobaba es 5.30kor született❤️ férjem eppen beert a korhazba😅

júl. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 194/392 A kérdező kommentje:

Nekem is 3100al született a kislányom:D


Kíváncsi vagyok vele milyen pocim lesz. A lányommal elég nagy volt mindig azt hitték ikrek lesznek🤣🤣


De jó én is örültem volna ilyen gyors születnek :D

Hátha most is ilyen gyorsan vagy még gyorsabban meg szülsz 🥰


Én majd meg akarom kérdezni a dokimtol hogy lehet e nekem VBAC vagy automatikusan csaszar lesz

júl. 6. 17:56
 195/392 anonim ***** válasza:

#2es vagyok

Az orvosom szerint a masodik jöhet gyorsabban is, szoval a végén még itthon szülés lesz🙈🙈

Ennek is megvannak a hátrányai, de osszessegeben halisten rendben voltunk😊 itt "protokoll" szerint vágnak, mef gyorsitjak a szülést, de nem éltem meg rosszul es hosszú aranyorank volt😊


En is kíváncsi vagyok, hogyha tényleg kiscsaj, ahogy érzem, vele milyen pocak lesz😊

De tényleg akkor lepődnek meg ha azt mondanak, hogy fiu. En ilyen rosszul sose voltam esaz erőtlenseg... Remélem a második trimeszterre elmúlik, mert szeptemberbe hosszú utra indulnánk, persze ha kapok orvosi beleegyezést is. 1200km kocsival🙈


Elviekben mar sok helyen támogatjak, hogyha alapbol nincs semmi gond, szóval drukkolok hogy zöld utat kapj🤞😊

júl. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 196/392 A kérdező kommentje:

Nekem sok ment fel cipőre mikor a kislányommal terhes voltam de nagyon szép pocakom volt halistennek azért nem híztam sokat csak nagy volt a pocak

Szules utan 2 nappal mikor mertem magam már le ment az a 9kg :D

Most már elég nagy a pocim


Hogy bírod ezt q meleget?


Te strandra vagy furdozni mész?

Én így nem merek menni


Hát nem tudom azért kicsit felnek is a heg miatt hogy ne váljon szét de biztos oda figyelnek erre

júl. 7. 17:59
 197/392 anonim ***** válasza:

En sokat hiztam, bar bmi alapján nalam belefert ez a hizas🙈 nekem fenekre es combra ment sok, a többi lement egybol szülés utan nekem is😅

Azna durva, hogy igy a 9.hetben mar nekem is dudorodik🫣 bar puffadok rendesen


Ma még egész jol viseltem, fáradtsagon kivul ma nem volt tünetem. Ez azért ilyenkor aggaszt, de amikor feluti a fejet, nem hianyzik😅 kisfiam meg extra nyűgös volt ma, úgyhogy alig vártam az alvast


Szerintem nem, max ha mégis akkor comb közepig bemegyek, de annyi. Tengerre mondta az orvos, hogy oda barmikor nyugodtan😁 úgyhogy ha kapunk engedelyt hosszu utra, akkor szeptemberben megyünk😊


Te hogy viseled ezt a meleget?


Csaszarvonalat ismered? Bar nem vagyok erintett, nagyon jokat irnak. En instan kovetem oket


#2es

júl. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 198/392 A kérdező kommentje:

En is mennek nyaralni de nekem a gyerek nem nagyon bírja a kocsikázást:D hamar meg unja


Hát a klímás lakásba jól de kint nem birom xd amúgy se szeretem a nyarat :D

Te hogy bírod?


Igen ismerem követem őket facen .

Na én meg 14het alatt 1kgt híztam csak :D

júl. 8. 18:12
 199/392 anonim ***** válasza:

Mi tavaly 19 orat autoztunk, iden is az a cel🫣 halisten nekünk birja


Nincs legkondi, szóval elég rosszul😅 lakasba 30 fok es zero levegő. Kisfiam ma ugy döntött nem alszik, 12 órája ébren van, dacol, úgy hogy ez a mai nap teljes pokol🙈


Nekem mar most megvan a plusz 1kg🫣 valószínűleg több pekaru miatt, csak azt kívánom. Kisfiamnal ugyan igy voltam, hogy az elso trimesztereben kb csak szendvicsen es sajtos pogacsan eltem🫣😅 najo, meg gyümölcsön, ami ugye jobban puffaszt ilyenkor


Ti amugy egy szobaba rakjatok a piciket vagy hogy tervezitek?


#2es

júl. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 200/392 A kérdező kommentje:

Hát klíma nélkül én is nehezen bírnám


Most a napokban megint nincs semmi étvágyam


Hát nekem a lány velünk alszik egy ágyban.

A fiút külön szobában szeretném aztán a kislányt is be akarom szoktatni külön szobába. De ha nem keletik fel egymást akkor szt sem bánom ha egy szobaba alszanak . De ez még messze van . Nem tudom hogy fogom át szoktatni a lányt 🤣


Nálatok hogy lesz?

júl. 9. 14:38
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!