Ki jár 11dpo-nál?

Figyelt kérdés

Izgulok együtt? :D

4nap múlva nem várom. Hátha van valaki még rajtam kívül, aki pár nap múlva nem várja 😁😁


ápr. 29. 07:06
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
 171/392 A kérdező kommentje:
Annyit ficankolt hogy csak olyan kép lett amin nyujtozkodik 🥰😁
júl. 2. 14:50
 172/392 anonim ***** válasza:

Ez most egy picit megnyugtatott, remelem ez a szurkalo/ fajo erzes is csak azert van mert csinalja a helyet maganak😊

Nekem most par napig picit kevesebb lett, de most ujra. El is felejtettem milyen kellemetlen erzes🙈

Nekem amikor elkezd cicizni, mintha tűvel szurkalnak, de utana elmulik. Viszont addig eleg kellemetlen. En raakarom bizni a levalasztast, igy csak jelzem neki, hogy ez nekem nagyon faj most😅

Az a vicces, hogy en a heten 7+ba lehetek utolso uh alapjan, viszont a teszthez kepest nekem is latszik pocak, de hizni nem hiztam. Lehet csak a puffadas, de ha igy haladok nem sokaig tudom titkolni🙈

En varom a 10.hetet, hogy tenyleg minden rendben van-e, aztan egybol veszem a kismama parnat, kisfiamnal is imadtam😁

Igazi pasi😁 olyan jo latni, ahogy mocorognak😊

Most mi lett a kiirt datumod?


#2es

júl. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/392 A kérdező kommentje:

Hát nekem sokszor magától mondja hogy elég volt :D de azért nem akarom már sokáig ciciztetni mielőtt terhes lettem is le akartam már szoktatni :D


Minden rendben lesz ne aggodj🥰 kíváncsi vagyok neked mi lesz kisfiú vagy kislany 😁


Igen nagyon mocorgott egyem meg 😁

Már január 5

Szóval szerintem fix hogy decemberben már megszuletik

júl. 2. 18:51
 174/392 anonim ***** válasza:

Nekem ilyet nem mond😅


Tuti kislany🙈 bar ma annyira faj a jobb petefészkemnél, hogy csak remélem minden rendben van. Ma a tünetek is elviselhetőbbek lettek. Szoval sikerult beparaztatni magam🫣


A végén szilveszteri baba lesz 😁


#2es

júl. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/392 anonim ***** válasza:

#2es vagyok


Egy részét vissza szivom, megvannak a tuneteim🫣 ejszaka alig aludtam valamit, alig kaptam levegőt, szerintem szépen alakul a savam is🙈

Remélem hamarosan elmulik, mert a kisfiam mellett jól jonne ha tudnek pihenni is es lenne energiam, legalább egy kicsi.


Többször ébredek éjszakánkent, mint anno mikor baba volt😅

Eddig tényleg terhessegnek erzem, de remélem hamarosan jobb lesz😁

júl. 3. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 176/392 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy bármi gond lenne nálad csak növekszik a bébi azért szurhat 😁 nekem is szurkalt eleinte még szerintem sok mindenkinek.

Ne idegeld ilyennel magad🥰


Hát kíváncsi vagyok akkor hogy jól érzed e hogy kislány lesz vagy nem😁


Sajna savam nekem is sok van

Vegyél be renniet az kicsit vissza fogja a savad.

Az alvas nálam se a legjobb fel kelek éjjel hiába alszik a gyerek és alig tudok vissza aludni🤣

Nálunk csak akkor van napkozben egy kis pihi ha délután alszik a gyerek máskülönben reggeltől estig szaladok utána:D sokszor már du 2-re olyan fáradt vagyok mindt az allat🤣🤣


Remélem neked is el múlnak hamar a rosszullétek

júl. 3. 07:02
 177/392 anonim ***** válasza:

#2es vagyok

Remelem, hogy csak ennyi van😊


Alapbol is van esely lanyra, ha a ferjem oldalat nezzuk, de mar egy 1 eve igazabol belenyugodtam, hogy barmi johet, barmilyen nemu babanak tudok majd orulni😊

En is most ejjel 2 orankent felebredtem pisilni😅 meg akkor mar persze ehes is lettem, ugyhogy most nagyon faradt vagyok.

Nalatok meg van rendszeres delutani alvas? Nalunk mar csomoszor elhagyja es este se akar idobe kidolni😅 es persze ferjecskem mindig “faradtabb” szoval szenvedhetek en🙈🙈


Valamennyit enyhult amugy, vegre tudok reggel kavet inni😁 ha nem esik le 90 korulire a vernyomasom, akkor tudok letezni, ha leesik szenvedek. Azon kivul a kis hanyinger, emelyges mar meg se kottyan, ez a vernyomas kicsinal… napo 2 tejeskave plusz kortyolgatok colat, de igyekszem a koffeinre figyelni, hogy ne toljam tul. De igy se sikerul mindig felvinni

júl. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/392 A kérdező kommentje:

Halistennek nekem a sok pisi kicsit visszább állt. Eleinte rengeteget pisiltem éjjel . Mostanában nappal pisilej sokat

Xd


Hát általában alszik ritka ha ki marad neki délután.

De olyankor már 5kor aludna :D

Ma nekem is egesznap szar volt a gyomrom nem is ettem sok mindent remélem nem tér vissza ami eleinte volt🤣🤣


Én úgy tudom alacsony vernyomasnal lehet inni kávét

Alapból is lehet 1 csészével

júl. 3. 19:19
 179/392 A kérdező kommentje:
De nagyon gyanakszom hogy a terhes vitamin nem lesz jó..
júl. 3. 19:20
 180/392 anonim ***** válasza:

Az legalabb jo valtas, este farasztobb😅

Nalunk ma delutan 5kor ebredt es ma nem tudtam pihenni, mert uton voltunk, ugyhogy izgalmas lesz kivarni az alvast😅

Igen, alapbol egyet terveztem iszogatni, de igy 2 lett🙈🙈


Te melyik vitamint szeded?

#2es

júl. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!