Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bevállalnátok az otthonszülést?

Bevállalnátok az otthonszülést?

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 14:52
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/109 anonim ***** válasza:
73%
NEM
2011. ápr. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/109 anonim ***** válasza:
85%

SOHA!!!

Második gyermekemnél 5 óra vajúdás után mégis meg kellett császározni, mert nem jól tartotta a kis fejét, nem tudott kibújni. (Magas egyenes állás). 5 perc alatt a műtőben voltam. Lehet ezen múlt mindkettőnk élete! Gondolkozzatok, mielőtt döntötök, s ne a kényelem befolyásolja a döntést! Arra gondolj, hogy és hol menthetnek meg téged és a babucit, ha kell.

2011. ápr. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/109 anonim ***** válasza:
85%
Na most szabályosan rosszul lettem attól amit belinkeltél a 2.ik oldalon a kis Grétáról. Ráz a hideg,folyik rólam a viz,és sirhatnékom van:-(( Én eddig nem voltam Geréb ellenes,pártatlan voltam,és főleg a szülőket okoltam az ilyen esetekért,de most azt mondom,akasszák fel....Egyébként a válaszom a kérdésrre NEM!!!Ha otthon szülök nincs lányom.
2011. ápr. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/109 anonim ***** válasza:
88%
NEM!Sztem aki otthon szül önző és felelőtlen.
2011. ápr. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/109 anonim ***** válasza:
86%
Soha!!! Nagyon nagy felelőtlenségnek tartom. Itt egy új életről van szó, nem az anyáról és nekem a gyermekem biztonsága, egészsége sokkal fontosabb, mint egy otthonszülő anya kényelme.
2011. ápr. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/109 anonim ***** válasza:
28%

Nagyjából elolvastam a válaszokat és pár dolog nagyon nem fér a fejembe.


Először is nem értem, miért azonosítják az otthonszülést Geréb Ágnessel. Ő "bevállal" olyan dolgokat(pl. ikerszülés otthon) amit sok otthonszülés párti nem támogat, elutasít. Gondolom, ha olyan kórházi orvosról hallatok, aki több műhibát követett el, annak nem egyenes következménye, hogy menekülnétek a kórházból? Geréb Ágnes is egyike azoknak az orvosoknak, aki támogatják az otthonszülést. Na most őt miért kell azonosítani a többivel?


Az is érdekes, hogy mindenki a baba érdekeivel jön. Közben a közvetlen környezetembe (és itt a GYK-n is) úgy jön le, hogy már kisbabakortól ezerrel megy a gyerek tömése édességgel. Szerintem az otthonszüléses statisztikák mellett nézzetek utána annak is, hányan halnak meg az elhízás okozta betegségekben. Az elhízás oka a helytelen táplálkozás. Az étkezési szokások pedig kisgyerekkorban lesznek megalapozva. Talán nemcsak az otthonszülők esetében lehetne a felelőtlen szót használni.


Ezen az oldalon többször leírtam, hogy miként csináltak ki szülés után a Szent István kórházban. A másik egészen friss élmény: egy közeli hozzátartozómról most derült ki, hogy egy KÓRHÁZI tartózkodása alatt sikerült meddővé tennie őt az orvosoknak, mivel éppen nem volt kedvük vakbelet operálni. Ezek fényébe számomra kicsit nevetséges, hogy valaki a kórházi tartózkodást ennyire a biztonsággal azonosítja.


Jöhet a padlóig pontozás, nem igazán érdekel!

2011. ápr. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/109 anonim ***** válasza:
72%

Röviden, tömören?

NEM!

2011. ápr. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/109 anonim ***** válasza:
80%
Óriási felelőtlenség... soha soha nem szülnék itthon!!! Nem értem én sem azokat a buta embereket akik kockáztatják a baba életét csak hogy meghitt, nyugodt legyen a szülés. Én nem is szülnék nyugodtan itthon. Kórházban is lehet normálisan viselkedve, csendben szülői. Ááá nagyon bosszantanak az ilyenek.....
2011. ápr. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/109 anonim ***** válasza:
88%

Az oké,hogy Gerébet megbünteik.

De az anyákról nem hallok..........

Őket miért nem veszik elő?

Ők is ugyanoilyan hibásak!

Az már csak plussz,hogy az ő gyerekük hal meg otthonszülés közben,nem?

2011. ápr. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/109 anonim ***** válasza:
83%

NEM!!!!!!!!!!!!!Ha visszaforgathatnám az időt akkor SEM!!!!!!!!!!!!!


4 gyerkőc anyukája

2011. ápr. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!