Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bevállalnátok a fazon gyantázást?

Bevállalnátok a fazon gyantázást?

Figyelt kérdés
Kb. 1 éve gyantáztattam utoljára, akkor is csak néhány alkalommal. Most 38 hetesen gondoltam legyantáztatom, mert a borotvától sokszor begyullad a bőröm. Most egy kicsit tartok a gyantázástól. Szüléshez nem elég csak rövidre vágni a szőrt?
2011. febr. 9. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

De elég a gátmetszésnél úgy is leborotválják a gát területét.


annyiból nem praktikus hogy a gyermekágyi vérzésnél a szőr nem túl higiénikus.

2011. febr. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%

Két gyermeket szültem eddig, soha senki semmit nem borotvált rajta.

A gyermekágy ugyanannyira higiénikus/nem higiénikus szőrrel, mint amúgy egy menstruáció, ha betétet viselsz.

Én gyakran zuhanyoztam, amúgy is jól esett a gátamnak, nem volt gond.

2011. febr. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

36. héten gyantáztattam totál csigapucérra. :) Előtte én is már jó régen.


Hát megizzadtam rendesen, de kibírtam :) Én már le sem értem a hasamtól (134 cm-es pocakom volt és csupán 6 kg-ot híztam) még a cipőmet is a férjem adta rám nemhogy borotváljam.

2011. febr. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ööö... Egyszer kipróbáltam a fazongyantát. Erről csak annyit, hogy alacsony a fájdalomküszöböm :o)


Ciki-nem ciki leírom. A férjem borotvál, mióta nem érem el magamnak :o)

2011. febr. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Neeeeem!!!!!! És mégegyszer neeeeeem!!!!! Szintén "csupasz-párti" vagyok, de jó oda a borotva is :)


Esetleg próbálj más fajta borotvát, valami gélt hozzá hogy könnyen csússzon. De ha bevállalós vagy.....

2011. febr. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem,mert annyira alacsony a fájdalom küszöböm,hogy arra szó nincs. Meg nem rég onnan vetettem le egy anyajegyet,és a nővérke amikor készült leszedni a ragtapaszt,akkor előre bocsánatot kért :) Nagyon aranyos volt, óvatos is próbált lenni,de így is majd besz.rtam. Bele se merek gondolni,milyen lehet ott a gyanta.... (pár éve a lábamon se bírtam)
2011. febr. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Még gyűjtök egy kis erőt, aztán megpróbálom. Lesz ami lesz:)
2011. febr. 9. 19:01
 8/8 anonim ***** válasza:
En 36 hetesen teljesen kopaszra gyantaztattam. Ki lehet birni (a szules fajdalmasabb volt). 38.heten szultem es igy is borotvaltak, nem tudom mit es miert, de nem is kerdeztek csak kaszaboltak. De komolyan ossze vissza vagtaltak egy ketes tisztasagu borotvaval. Legkozelebb mielott szulni megyek, tuti leborotvaltatom itthon a parommal.
2011. febr. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!