Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bevállalnátok a babát 21...

Bevállalnátok a babát 21 évesen,3 év kapcsolat után vagy túl korainak tartanátok?

Figyelt kérdés
Nagy a szerelem, anyagi háttér is meg van, csak hát nekem nincsen semmiféle végzettségem az érettségin kívül..
2011. aug. 30. 14:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én be!bár én most vagyok 21éves és idén diplomázom, de én simán!baba mellet is tudsz tanulni, főleg ha jól beosztod az időd és még plusz pontot is kapsz!
2011. aug. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Főiskolát/egyetemet el lehet végezni baba/kisgyerek mellett is, de ez a kis emberke örökre elvész, ha lemondotok róla.


Szerintem a Tiédnél sokkal "mostohább körülmények" közé is megszületnek babák, így én nem látom okát, hogy miért ne lehetne megtartani!

2011. aug. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Be :)! Míg terhes vagy vagy majd gyed alatt tudsz tanfolyamot is elvégezni nyugodtan :)!
2011. aug. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Persze, nyugodtan szüld meg! Eszedbe ne jusson elvetetni!
2011. aug. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
Be :)
2011. aug. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én 22évesen szültem, 4éves kapcsolat, érettségi+okj-s pénzügyi végzettséggel, könyvelő állással, párom se keres félmilliókat mégis megvagyunk és örülünk a babánknak!!!!! Tanulni az elején még nem nagyon fogsz tudni amig pici a baba, max ha lesz segitséged, de később az is megy. Nyugodtan vállalhatjátok szerintem!!Sok szerencsét és boldogságot a picihez, ha lesz!
2011. aug. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

GYED-et kapnál? Ha már legalább két évet dolgoztál és tényleg anyagi háttér meg van (anyagi háttér alatt én pl. azt is értem, hogy külön laktok),akkor igen!

Bár én személy szerint várnék!

2011. aug. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
21 évesen szültem. Baba mellett fejeztem be a sulit (okj szakmát) estin. Nem dolgoztam előtte, csak a gyest kapom. Anyagilag be tudtuk vállalni. Csodálatos kisfiam van!
2011. aug. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A végzettség nem gond. Én bevállalnám. Ha jól megvagytok és azt írod az anyagiakkal sincs gon, akkor mért ne....
2011. aug. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
figyi en most 22 eves vagyok,es 36 hetes terhes ,.es 2 eve vagyunk egyutt ,.a parommal .,rendezett anyagi korulmenyek kozott es sajat lakassal .+a kislanyunknak is sajat lakasa lesz., en is imadom a paromat ahogy o is engem .,szoval ez sem hianyzik az eletunkbol ., es ha igazan szeretitek egymast es megvan mindenetek ahoz hogy megtudjatok a kis babonak adni mindent .,akkor miert ne.,?
2011. aug. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!