Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lettem egy egyéjszakás...

Terhes lettem egy egyéjszakás kapcsolat után és ez volt az első mit tegyek most?

Figyelt kérdés
A terhesség biztos, már két hete késik, és tesztet is csináltam. Abban szeretnék tanácsot kérni, hogy hogyan tudnék elvetélni Tudom hogy ez most rettentően drasztikusan hangzik, de mivel még kiskorú vagyok, el kellene mondanom anyukámnak, és egyszerűen képtelen vagyok. És hát sok pénz is kellene ehhez. Tudom hogy hülye vagyok, de most már késő gondolkodnom. Magamra maradtam, senkire sem számíthatok ebben az iszonyatos helyzetben. És még mielőtt bárki kioktatna, vagy elhordana valami utolsó hülyének, akkor most kérem hogy ne tegye, így is szörnyen érzem magam de mit tegyek?
2011. júl. 1. 23:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Most írhatnám, hogy előtte kellett volna gondolkodni, de azzal nem mész semmire sem. Elvetélni sehogy nem tudsz, és még Mo-n gyógyszer sem kapható. Sajnos csak az abortusz maradt (vagy az örökbeadás de ez esetedben szerintem nem áll fent). Mindenképpen el kell hogy mond anyukádnak, hogy mi történt veled. Ő az egyetlen aki tud neked segíteni. Nőgyógyásznak is látnia kell. Maga a műtét egyébként 28ezer ft.
2011. júl. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkodj egy kicsit!

Az egyetlen ember, aki most segithet rajtad, az az anyukad. Akarmennyire is felsz, muszaj elmondanod. Ne tegy magadban semmi kart, mert nem csak most, de evek mulva is jelentkezhetnek mellekhatasok.

Barmilyen is a kapcsolatod anyukaddal, segiteni fog rajtad!

2011. júl. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, hogy bármilyen házi vetélési praktikába bele lehet halni??? Akárki is fog írni akármit, könyörgöm, ne vess be semmilyen trükköt, ha még élni is akarsz. Hidd el, több esélyed van a túlélésre, ha anyudnak szólsz, ha elsőre még lehet, indulatos is lesz. (nem tudom, minden szülő más, én meg nem jártam így). Bennem is bennem van, hogy jól megmondanám a felelőtlen gyereknek való anyai dumát, de ez rajtad most nem segítene, szóval nem mondok semmit, csak azt, hogy remélem, tanulsz ebből :S
2011. júl. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%

Hány éves vagy? Biztos, hogy nem akarod megtartani?

Házi praktikákkal ne próbálkozz... beszélj anyukáddal!

2011. júl. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
10%

Istenem, milyen szerencsés vagy!!

Én a férjemmel már tavaly óta próbálkozom, hogy legyen babánk és már 30 leszek idén.


Amúgy azt tudnod kell, hogy ha abortuszod lesz, van rá esélyed, hogy utána soha többé ne legyen babád.

Ezt akarod??

2011. júl. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem kioktatásként, de ha arra volt eszed, hogy (habár felelőtlenül) szexeljél, akkor arra is legyenm hogy tudd ezt meg kell az anyukáddal bezsélned, hogy vtudd, ilyenkor egyedül nem tudod megoldani.

Egy kisbaba nem egy pattaná,s amire valamilyen praktika kell, hogy elmúljon.

Olvass kicsit utána, hogy egy spontán vetélés is milyen veszélyes, nemhogy egy előidézett..

Sajnálom, hogy így alakult.

De szedd össze magad és állj édesanyád elé..

Egy kalappal.....

2011. júl. 2. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Álj anyukád elé.Egy dolog biztos én nem vetetném el.Rengeteg abortuszost ismerek és van aki8 éve ment abortuszra de még mindíg bánja.Az biztos ,hogy ezt a döntést anyukáddal kell meghozni,és nem velünk akik ismeretlenül adunk válaszokat.
2011. júl. 2. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
59%

0.25-ös , te beteg vagy, komolyan. te 30 éves felnőtt ember vagy ???


az első megjegyzést, hogy "irigykedsz" a lány "szerencséjére, inkább nem kommentálom. vicces vagy..

a másodikat pedig, hogy mit tanácsolsz neki :gáz dolognak tartom, amikor szorult helyzetben lévő, ráadásul koránál fogva eléggé befolyásolható embert manipulál valaki a szavaival.

2011. júl. 2. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
69%
Ma már semmi bajod nem lesz ha elveteted. Attól még lehet később gyereked.Tizenévesen felelőtlenség gyereket szülni, tönkreteszi az életedet. Csak anyukádhoz fordulhatsz segítségért. Minél hamarabb annál jobb!!! Nehogy késő legyen.
2011. júl. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen beszélj anyukáddal, kérlek!!

Ez nagyon fontos! Hidd el, segíteni fog, hiszen ő az édesanyád, és bármit is gondolsz, Te nagyon fontos vagy a számára! Nem te vagy az első, és nem is az utolsó, aki akarata ellenére teherbe esik. Ezt a tényt már nem tudod megmásítani, de még tudsz helyesen cselekedni.

Mond el anyukádnak. Együtt menjetek el az orvoshoz, és ő mindent el fog Neked részletesen mondani.Kérlek, ne csinálj semmit anyukád és az orvos tudta nélkül.

2011. júl. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!