Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lettem egy egyéjszakás...

Terhes lettem egy egyéjszakás kapcsolat után és ez volt az első mit tegyek most?

Figyelt kérdés
A terhesség biztos, már két hete késik, és tesztet is csináltam. Abban szeretnék tanácsot kérni, hogy hogyan tudnék elvetélni Tudom hogy ez most rettentően drasztikusan hangzik, de mivel még kiskorú vagyok, el kellene mondanom anyukámnak, és egyszerűen képtelen vagyok. És hát sok pénz is kellene ehhez. Tudom hogy hülye vagyok, de most már késő gondolkodnom. Magamra maradtam, senkire sem számíthatok ebben az iszonyatos helyzetben. És még mielőtt bárki kioktatna, vagy elhordana valami utolsó hülyének, akkor most kérem hogy ne tegye, így is szörnyen érzem magam de mit tegyek?
2011. júl. 1. 23:39
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Hogy döntöttél kérdező?Mit csináltál végül?
ápr. 12. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!