Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lettem egy egyéjszakás...

Terhes lettem egy egyéjszakás kapcsolat után és ez volt az első mit tegyek most?

Figyelt kérdés
A terhesség biztos, már két hete késik, és tesztet is csináltam. Abban szeretnék tanácsot kérni, hogy hogyan tudnék elvetélni Tudom hogy ez most rettentően drasztikusan hangzik, de mivel még kiskorú vagyok, el kellene mondanom anyukámnak, és egyszerűen képtelen vagyok. És hát sok pénz is kellene ehhez. Tudom hogy hülye vagyok, de most már késő gondolkodnom. Magamra maradtam, senkire sem számíthatok ebben az iszonyatos helyzetben. És még mielőtt bárki kioktatna, vagy elhordana valami utolsó hülyének, akkor most kérem hogy ne tegye, így is szörnyen érzem magam de mit tegyek?
2011. júl. 1. 23:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Szegénykém...

Ne legyetek már ennyire "gonoszak" vele,sajnos ez megeshet..hisz emberek vagyunk,olykor mindenki hibázik,legyen szó egy éjszakáról,vagy bármi másról!

Való színű hogy nem túl jó a kapcsolata anyukájával,ezt megértem,az én anyukám sem példaértékű..

De én is osztom az előzők véleményét..muszáj leszel ezt megbeszélni édesanyáddal,és irány az orvos!

Nehogy túl késő legyen..hidd el minél tovább húzod annál rosszabb lesz!!!

Kitartás,és fel a fejjel!

A mai abortuszokat már egy napon sem lehet említeni a régiekkel!

Írd majd meg nekünk a döntésed!

És ha egy kis lelki segítség kell én azt gondolom hogy bátran beszélhetek a többiek nevében is,szívesen adunk tanácsot!

Jah és még csak annyit,én elmondanám a helyedben a fiúnak is..hagy szenvedjen ő is..hisz ezt a terhességet nem egyedül hoztad össze!!!

2011. júl. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

12:17-es vagyok!

Kérlek NE CSINÁLJ semmi butaságot..nagyon veszélyesek az ilyen "házi praktikák"!

Arról nem beszélve hogy lelkileg talán még jobban meg is viselne!!

Biztos vagyok benne hogy anyukád segíteni és támogatni fog téged a döntésedben!!!!!

2011. júl. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, hogy döntöttél.
2011. júl. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
98%

Szia!

16 évesen teherbeestem.Nem tudtam mit tegyek nagyon féltem el mondani a szüleimnek de mivel anyukám eléggé szemfüles így rá jött és el vitt dokihoz ahol kiderült!

Nagy dráma volt de mikor be mentem a kórházba (ők vittek be)és délután jöttek látogatni is tehát a kezdeti fejemre olvasások át mentek aggódásba és ez tükrözte és éreztette velem a szeretetüket!

Azóta el telt megint 16 év és a sors fintora lehet de négy éve nagyon szeretnék babát eddig nem sikerült.Most volt laparoszkópos átjárhatóságin és remélhetőleg hamarosan végre anya lehetek!

Most még fiatal vagy egy babához de később te is akarsz majd viszont ha most valami ostoba"házi praktika"balul sűl el lehet tényleg veszélyezteted a későbbi anyaságot miközben a kórházi terhességmegszakítás már nem kőkorszaki beavatkozás!!!

Vegyél erőt magadon és állj édesanyád elé!Nehéz lesz de ő az anyukád így bármennyire fog haragudni először attól még szeret téged!!!

Nagyon sok erőt kívánok neked!

2011. júl. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak egyetlen dolgot tehetsz beszélj anyukáddal tudom hogy félsz és hogy kétségbe vagy esve hogy mi lesz ezután de muszáj elmondanod. Most csak ő segíthet ez nem egy olyan dolog hogy fogod magad és elvetélsz. Egy vetélés nagyon fájdalmas és szövődményekkel is járhat ha nem lát orvos. Bízz anyukádban legyél vele őszinte mindenki hibázik az életben a lényeg hogy tanulj belőle és legközelebb ne csinálj ostobaságot. De azt tudnod kell hogy ez egy életen át végig fog kisérni.
2011. júl. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem beszélj egy lelkésszel! Bármelyik plébánián, lelkészségen segítenek. Add inkább örökbe, minthogy megölnéd a benned fejlődő életet!
2011. júl. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
ÚÚÚ, csak most láttam meg ezt a kérdést, velem is ez történt, de én még nem biztos, hogy terhes vagyok, csak a tünetek jelentkeznek...Én még így is elmondtam anyának, egyszerűen olyan szörnyű bűntudatom volt.
2011. júl. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:

Hogy alakult?

remélem minden rendeben..:)

2011. aug. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
51%
már ne is haragudj, de az hogy van hogy egy gyerek megtartásához kiskorú vagy, de amikor szexeltél-akkor erre nem gondoltál??
2014. aug. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Van amikor az ember nem tud gondolkodni.... s csak megtörténik...
2015. nov. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!