Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bevállalnátok a babát 21...

Bevállalnátok a babát 21 évesen,3 év kapcsolat után vagy túl korainak tartanátok?

Figyelt kérdés
Nagy a szerelem, anyagi háttér is meg van, csak hát nekem nincsen semmiféle végzettségem az érettségin kívül..
2011. aug. 30. 14:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Egyértelműen igen :)
2011. aug. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 23 voltam az elsőnél és 2 és fél éve voltam a párommal. előtte dolgoztam úgyhogy volt GYED em meg minden. A 3 év alatt diplomáztam, úgy hogy 2 hós volt a babaám mikor elkezdtem a sulit,levelezőn. Akkor még a kismamáknak ingyenes volt.Szóval sztem sem gond ez főleg ha van segítséged néha nagyi személyében pl. De! Nálunk a férjem is 23 volt akkor szóval nagyon fiatal.Míg én kénytelen voltam felnőni a feladathoz, ő nem tudott követni ebben. Akkor kezdte a karrierjét, most 5 év múlva szépen keres szerencsére. Viszont párkapcsolati szempontból nagyon sok mindenen mentünk keresztül egyszer el is költözött. Nehezen vette észre hogy már nem élhet ugyanúgy mint a gyereke előtt. Mostanra már helyrerázódtunk, de azt mondom meg kell nézni ezt is hogy lelkileg mennyire vagy rá kész te és az apajelölt is.

2011. aug. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen már volt egy 2 éves kisfiam,férjnél voltam,a családi házunkban éltünk,és a saját cégünket irányítottuk...nekem egy gimnáziumi érettségim,és egy boltvezetői iskolám+gey valutapénztárosi végzettségem volt.
2011. aug. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Érettnek kell lenni hozzá! Mindkettőtöknek. Szerelem néha nem elég, nagyon sok más plusz is kell hozzá!
2011. aug. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Igen vállald be :)

Én 20 éves vagyok, nekem is érettségim van csak, nem probléma.

Ez egy ajándék,ami a legcsodálatosabb.

Igaz nekünk tervezett baba volt, de ha nem lett volna akkor is így gondolotuk volna. :)

Sok sikert hozzá :)

2011. aug. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ugyanígy voltam. Érettségi, egyetemet abbahagytam, mert összeköltöztem a párommal, és zavart, hogy ő tart el. Dolgozni kezdtem, volt már félretett pénzünk, külön lakásban laktunk. 21 évesen már félidős terhes voltam. Most 24 vagyok, és jön a második baba. Hat éve élünk együtt a párommal. Az első baba óta nagyobb lakásba költöztünk, lett egy autónk. Én majd szeretnék egy okj-s tanfolyamot elvégezni amíg itthon vagyok a tesóval, persze majd ha kicsit nagyobb lesz, nem most rögtön amíg pici.

De nem tudom milyen irányba gondolkodjak, mert párom nagyon külföld felé orientálódik. És már többször beszéltük, hogy ha úgy bejönne valami, akkor bizony ki is költöznénk, ha úgy alakul.

2011. aug. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

öööö

A Kérdező sehol nem írta, hogy már babát vár... vagy csak én vagyok hülye?

:S


Amúgy ha már otta pocakban, nem kérdés, amúgy pedig végig kell gondolnod, hogy elég érett vagy-e rá (iazán sosem az egy nő az első gyerekre:P)

Ha meg hányjátok vetitek, és igen, akkor hajrá...

2011. szept. 1. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!