Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Apás szülés? Miért kockáztattok?

Apás szülés? Miért kockáztattok?

Figyelt kérdés
Szóval, kövezzetek meg, de nem vagyok az apás szülés élharcosa.Szültem 2x, de soha sem engedtem be a férjem.Pedig foggal-körömmel jött volna.Ma mondja az ismerősöm/barátnőm, hogy mióta szült, és bent volt a párja azóta- és ennek 2 éve- semmi szex, és a pali meg is mondta, hogy amit ott látott az őt sokkolta, és mint ANYÁT csodálja, de mint nő, neki megszünt létezni.Szóval áldom az eszem, hogy nem engedtem be, most is azt mondom, hogy jól tettem.Lehet, hogy embere válogatja, de szerintem egy nőnek sem kellene a szexuális életét ezzel kockáztatni.Legyünk őszinték, nem egy szép látvány.Szóval Ti hogy gondoljátok?
2010. júl. 17. 19:57
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/142 anonim ***** válasza:
84%

Szia.Nálunk bent volt a párom,igaz már csak az utolsó 2.5órára engedték be,de nagyon jó volt,hogy mellettem volt,mert 19óra vajúdás után már nagyon fáradt voltam,és ő ott volt és bíztatott,meg tartott amikor nyomni kellett:).Én nagyon nem bántam meg,hogy bejött,ha legközelebb szülnék is kérném,hogy jöjjön.Amúgy végig a fejemnél állt és onnan tudósított,hogy mi történik éppen,mikor nyomjak meg ilyenek.Aztán mikor a fiam megszületett,és őt kivitték még a varrást is nézte(nem egy ájulós,inkább kiváncsi fajta),a szex terén minden oké,nem undorodik tőlem,sőt jobb mint előtte volt:).Nekem nagyon sokat segített,hogy bent volt.

Üdv

2010. júl. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/142 anonim ***** válasza:
79%

11 hónapja szültem az első gyerekem, és a férjem aki az elejétől fogva mellettem állt, minden vizsgálaton, tervezgetésen aggódáson, örömön együtt mentünk át nem volt kérdés hogy bejön-e vagy sem azt mondta ki nem hagyná, és mivel nekem is nagyon kellett a támogatás megbeszéltük hogy akkor a fejemnél lesz.

Ügyeletes doktornál és szülésznőnél szültem akik egyszerre vagy 6 szülést vezettek, alig néztek rám nem is tudom mi lett volna velem ha a férjem nincs ott... őrá kapaszkodtam, ö törölgette a könnyeim és alul is... a kitolásnál a doki közölte hogy apuka jöjjön tartsa az egyik lábát az anyukának mintha ez lenne az átlagprocedura, érdekes volt :) de a férjem kötelességteljesen csinált mindent, együtt nézték a müsort... vigyorogtak hogy mennyi haja van amikor kibujt a kis feje, ö vágta el a köldökzsinort, együtt elemezték a méhlepényt stb... Én nem voltam olyan állapotban akkor hogy arra figyeljek mit csinál mennyit lát, útólag kérdeztem hogy mit látott? Azt mondta mindent, de nem részletezi mert én nem bírom a véres dolgokat :))) és vigyorgott. A következőre is jönni akar...

2010. júl. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/142 anonim ***** válasza:
63%
ez egy nagy hülyeség,hogy nem tud utána nőként nézni a feleségére.szerintem az a férfi ,aki ilyen indokkal nem nyúl utána a feleségéhez,hát ő összeszűrte a levet valaki mással, na őhozzá nyúl inkább.itt csak erről van szó.
2010. júl. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/142 anonim ***** válasza:
84%

Alapvetően ez szokás, neveltetés, felfogás kérdése. Van aki így van aki úgy szeretné csinálni. Én két gyereket szültem Apával együtt. Ő közben reggelizett, aludt, stb. De amikor szükség volt rá, hogy ott álljon mellettem és fogja a kezem, beszéljen hozzám, örüljünk együtt a gyerekünknek, akkor ott volt. Az első szülés után azt mondta, hogy eleinte ódzkodott a gondolattól, hogy ott legyen a végén, mert olyan sok ostobaságot mondanak, írnak róla, hogy el is hitte, hogy ez egy olyan véres dolog, holott abszolút nem az. Pedig még ő biztatott, hogy nyomjak, mert már látja a gyerek haját. Életemben azelőtt egyetlen egyszer láttam sírni, és akkor amikor megszületett az első gyermeke. Minden esetre én ráhagytam a döntést, annyit mondtam, hogy ha ő szeretne velem lenni, én abszolút benne vagyok.

Hogy ettől megundorodott volna? Többet szexelünk mint valaha és most jön a harmadik gyerek. Ja és jobban is élvezem a szexet, mióta szültem, elmondása szerint ő is. Lehet lepontozni, mert nem osztom a kérdező véleményét.

2010. júl. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/142 A kérdező kommentje:
Nagyon sok válasz érkezett, köszönöm szépen.
2010. júl. 29. 22:16
 76/142 A kérdező kommentje:
De a kérdezőnek mi volt a véleménye?Max.: kérdése volt...
2010. júl. 29. 22:18
 77/142 anonim ***** válasza:
88%

Ez hülyeség, két élharcos jutott eszembe róla, a Liptai Klaudia, akinek a férje nem volt ott a szülésnél és a Klaudia nagyon adott arra, hoggy a párja ne lássa tprongyosan, hanem csinosan, nem tudom a ggyerek elmúlt e kettő, amikor apuka annak a nőnek csinált gyereket és él együtt vele a mai napig, akinek a szülésénél bent volt. Ja meg a Mónika, ott sem volt kettő sem a gyerek, amikor vége is lett a kapcsolatnak, pedig a Mónika még könyvet is írt5 hogyan ne veszítsük el a párunkat szülés után.

A kettőnek semmi köze egymáshoz, bár a barátnőd férje biztos megkönnyebültt, hogy van mire fogni.

És te meg ringathatod magad abba a hitbe, milyen jó, hogy nem jött be a férjem, velem aztán nem történhet meg, hogy nem fog kívánni a férjem vagy megcsal. Pedig dehogynem történhhet meg. (még az is, hogy a következő asszony szülésénél bemegy és boldogan élnek együtt)De ha nem történik meg, akkor akkor sem történne meg, ha bement volna a szülésre.

2010. júl. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/142 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem ezt minden leendő apuka el tudja dönteni hogy neki való e a szülés látványa vagy sem,taszítja e vagy sem,ill.bírja e a vér látványát vagy sem.

Annyira minden ember tisztában van a dolgokkal hogy tudja milyen egy szülés....

És amúgy már elnézést a szóhasználatért!De nem ella "luknál"lesnie hogy mikor jön ki a bab,ha bemegy mert úgy dönt akkor úgyis ott áll a nő fejénél,fogja a kezét....és lehet kérni hogy elöbb fürdessék meg a kicsit csak aztán tegyék oda ki hogy akarja.

Szóval szerintem ezt a férfi döntse el hogy mit szeretne,mennyit akar látni,de nem szabad ráerőszakolni semmit.

Nálam bent volt a férjem,nem a luknál lesett,megfürdették a kicsit aztán hozták oda..a párom nagy segítség volt hogy bent volt azóta is becsül és büszke rám mondván ő ezt nem tudta volna végigcsinálni,ráadásul már a 2 picink van.Azóta is szeret,és maradandó élmény neki,és a barátokat is erre próbálja ösztönözni akik nem tudják bentlegyenek e a pillanatban..Ja,és a szexet nagyon kívánja (VELEM),és semmi gond e téren:-)))

2010. júl. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/142 A kérdező kommentje:
Hát ha az én férjem meg akart volna csalni, simán meg tehette volna. Miért is?33éves vagyok, az egyik fiunk 16 éves a másik 14.Szóval mikor is szültem?Nagyon fiatalon.De az én véleményemet ha megengeded, megtartom.Nem kockáztattam, és soha nem is fogom bánni a döntésemet.Mindenkinek szuvenír joga, beengedi-e párját , vagy sem.De utána nincsen apelláta, mert azért van ilyen is.Mindig kívánatosnak látott, én otthon sem engedem meg magamnak azt a luxust, hogy szét vagyok esve, zsíros melegítő, pecsétes ruha, stb.Persze az embernek vannak gyenge pillanatai,de ha az én férjem itthon maximálisan jóllakik, akkor miért menne máshova vacsorázni?Az egész arról szól, hogy a barátnőm példájából okulva én azt nem vállaltam.
2010. júl. 29. 22:52
 80/142 anonim ***** válasza:
80%

A múltkor hányt a férjem a szemem láttára.Azóta is ugyanannyit csólolózunk...pedig nem volt valami szép látvány!Csakhogy együtt főztük azt a tojáslevest,ami benne nem állt meg.

Sarkítottam picit,de benne van a véleményem.

2010. júl. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!