Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Apás szülés? Miért kockáztattok?

Apás szülés? Miért kockáztattok?

Figyelt kérdés
Szóval, kövezzetek meg, de nem vagyok az apás szülés élharcosa.Szültem 2x, de soha sem engedtem be a férjem.Pedig foggal-körömmel jött volna.Ma mondja az ismerősöm/barátnőm, hogy mióta szült, és bent volt a párja azóta- és ennek 2 éve- semmi szex, és a pali meg is mondta, hogy amit ott látott az őt sokkolta, és mint ANYÁT csodálja, de mint nő, neki megszünt létezni.Szóval áldom az eszem, hogy nem engedtem be, most is azt mondom, hogy jól tettem.Lehet, hogy embere válogatja, de szerintem egy nőnek sem kellene a szexuális életét ezzel kockáztatni.Legyünk őszinték, nem egy szép látvány.Szóval Ti hogy gondoljátok?
2010. júl. 17. 19:57
 101/142 anonim ***** válasza:
58%

Felesleges ömlengés? Itt egy valami felesleges, a te kommented!


Azért az biztos, hogy nekem is jó volt, hogy ott volt a férjem, de annak azért nem örülnék ha más férje is ott lenne, az azért túlzás. Általában külön szülőszobába rakják a "férjes" szülő nőket.

És itt egyáltalán nem a nőiességém féltéséről van szó. Azért vannak dolgok amik idegenekre nem tartoznak, túl intimek! Az orvos és az ápolók nem ide tartoznak!

2010. júl. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/142 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem bent volt párom Ő akarta én nem. Ott akart lenni és látni akarta a fiát első percétől. Szorítottam a kezét kapaszkodtam belé mikor fájásaim voltak és az ahogy Ő kitartott ott mellettem ezt azt érzést hogy ott akart lenni (ebben a legszebb percben) nem bírom leírni hogy mennyivel erősebben köt hozzá. Aztán sajnos rosszra fordult minden elment a szívhangja a fiunknak, nekem elrepedt a szemérem csontom sírtam a fájdalomtól kiabáltam hogy valami nem jó!! Amikor vizsgáltak sikítottam akkor már őrjöngött az orvossal. Toltak a műtőbe rögtön, Ő meg egészen addig ott állt az ajtóban, nem volt hajlandó elmozdulni onnan csak amikor meghallotta hogy felsírt a Babánk. Kihozták őt letakarítgatni és akkor már egy része állítólag megkönnyebbült a másik része meg még nem mert én még bent voltam, én rengeteg vért veszítettem. Le kellett ültetni Őt gyerekestől hogy ne ájuljon el mert annyira izgult ha tudtam volna hogy ez így alakul akkor nem engedem be. Ennek sosem tenném ki Őt még egyszer. Amikor kihoztak a műtőből kaptunk szigorú 5 percet hogy megnézhessem a fiam. Amikor úgy látta hogy kell egy kis vidítás ellőt egy olyan poént hogy jó szarul nézek ki, ha nem látta volna hogy oda engem visznek be akkor nem ismer meg kifelé jövet:) Csalt egy mosolyt az arcomra akkor is és most is. Ez jobban köt minket egymáshoz akárhogy alakult is. Tervezzük a következő babát. Ott is bent akar lenni és tudom hogy nem bírom Őt meggyőzni sehogy sem az ellenkezőjéről.

2010. júl. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/142 anonim ***** válasza:
14%

A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:38

Az Én kommentem veled együtt:-)) Te is felesleges vagy:-) De nagyon:-)

2010. júl. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/142 anonim ***** válasza:
84%
Ömmm...nem lehetne hogy az kommenteljen ide, akinek már van tapasztalata, és nem csak irigykedni tud?
2010. júl. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/142 anonim ***** válasza:
39%
Ömmmmm, ez egy nyilvános fórum ahová bárki szabadon leírhatja a véleményét, az is akinek a véleménye a tiétektől különbözik. Ha valaki ezt nyálasnak és ömlengősnek tartja akkor joga van ezt leírni és ettől még nem feleslegesebb a kommentje mint bárki másé. Boccs de ez így fair.
2010. júl. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/142 anonim ***** válasza:
100%

Hát persze, véleményem lehet az űrutazásról is, csak soha a büdös életben nem fogom megtapasztalni ami ott történik.

Azért van egy kis különbség, hogy közben innen a földről lefikázom-e az asztronautákat, akik azt mondják, az űrséta semmihez sem hasonlítható:))

De véleményem, az aztán lehet, és még fair is:)

2010. júl. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/142 anonim ***** válasza:
100%
De attól még hogy nincs tapasztalatod az űrsétáról attól még jogod van elmondani mit gondolsz róla, legfeljebb tesznek rá magasról.:)
2010. júl. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/142 anonim ***** válasza:
68%

SEmmi pénzért nem hagyattam volna ki apával ezt a csodát!! Kétszer éltük át együtt, és még legalább egyet szeretnénk!

Férjem megnézett szülés után-varrás előtt, és nem undorodott meg tőlem, sőt még jobban kíván!

Van ilyen, amit írsz, de egyáltalán nem ez az általános. Amúgy a kedves férj meg kezeltesse magát, mert lehet. Nem ez a megoldás, hogy nem szexelek, mert csúnyát láttam...

2010. júl. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/142 anonim ***** válasza:
30%
Régi módi vagyok ez régen nem volt divat így nálunk most sem az.A férjem kint várt pedig be szeretett volna jönni de nem akartam.Büszkén gurítottak ki és mondtam apának "látod egyedül is ment,megcsináltam".
2010. júl. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/142 anonim ***** válasza:
77%

Nah latom itt is elszabadultak az indulatok de a kerdes se jol lett felteve,ez nagyon egyedi dolog,senkit se szabad a dontese miatt megitelni.


Mi nem apas szulest terveztunk.Mikor kiderult a terhessegem a ferjem azt mondta,hogy nem szeretne bejonni(nem birja a ver es egyeb latvanyat).Aztan olyan kozep idos lehettem mikor mondta,hogy megis bejonne.Eljott a szules,osszesen 25 orat vajudtam,nem tagultam semmit.19 ora vajudas utan hoztak az epiduralt.Na a ferjem a nagy tu latvanyatol rosszul lett de addig husegesen ott volt csak wc-re ment el,meg egyszer lezavartam a bufebe,hogy egyen valamit.

Epp este 11-kor kotottek be az edat es reggel 6-ig egy fotelba aludt mellettem.Az edanak hala en is tudtam aludni.

Mikor reggel 6-kor megneztek es lattak,hogy teljesen kitagultam hivtak az orvosomat es kozbe jottek a tolofajasok.Elkezdtek rendezgetni korulottem.Mondtam a ferjemnek,most jon a "nem szep" latvany,menjen ki.Elismeteltem neki meg 5-szor vegul azt mondta:Tudom,de megis maradni akarok.

Vegul bent maradt es olyan izgatott lett,hogy nem is a fejemet vagy a kezemet fogta,hanem a doki mellett allt es nezte az egeszet,O volt aki leghangosabban mondta,hogy:Nyomjad,szivem.Sose felejtem el mikor elkialltotta magat,hogy:Latom mar a hajat!!!

Vegul sajnos fogo lett mert rosszul volt fordulva es mindig visszacsuszott de mikor vegul megszuletett es a szuleszno felkialtott:Ez egy kisfiu!!(uh-n kislanyt mondtak).Akkor lett teljes az orome.Sirt oromebe,nagyon fiut akart.Vegul meg a koldokzsinort is elvagta,sot latta a mehlepeny megszuleteset is es a gatvarrast is.

Azt mondta,hogy a kovetkezot se hagyja ki.

Nekem sokat jelentett a vajudasnal,hogy fogta a kezem,hozza bujhattam,beszelt hozzam,vizet hozott,szolt a novereknek.

Azota 1 ev telt el.A szexualis eletunk nagyon is rendbe sot meg jobb mint azelott.Mar a szules utan 5 hettel egymasnak estunk.

A kovetkezonel is bent lesz!

1 eves kisfiu anyukaja

2010. júl. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!