Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Apás szülés? Miért kockáztattok?

Apás szülés? Miért kockáztattok?

Figyelt kérdés
Szóval, kövezzetek meg, de nem vagyok az apás szülés élharcosa.Szültem 2x, de soha sem engedtem be a férjem.Pedig foggal-körömmel jött volna.Ma mondja az ismerősöm/barátnőm, hogy mióta szült, és bent volt a párja azóta- és ennek 2 éve- semmi szex, és a pali meg is mondta, hogy amit ott látott az őt sokkolta, és mint ANYÁT csodálja, de mint nő, neki megszünt létezni.Szóval áldom az eszem, hogy nem engedtem be, most is azt mondom, hogy jól tettem.Lehet, hogy embere válogatja, de szerintem egy nőnek sem kellene a szexuális életét ezzel kockáztatni.Legyünk őszinték, nem egy szép látvány.Szóval Ti hogy gondoljátok?
2010. júl. 17. 19:57
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
 141/142 anonim ***** válasza:
78%
Egy a lényeg kedves hölgyek: Mindenkinek szíve joga eldönteni hogy apu bent legyen vagy se, ha pedig nem engedi be, azt a meccset játsszák le ők, de azért mert én beengedem te meg nem kedves kérdező, nem kell a másikat lefikázni, mert ezzel magadat minősíted. Én ilyen, te meg olyan, nagy cucc! Ha egyformák lennénk, nem lenne min vitázni ugyebár? :-))
2010. aug. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/142 anonim ***** válasza:
94%

Férfiként, apaként:


Sokféle megközelítés, tapasztalat létezhet, mindenkinek más jelentheti "az igazságot"


Elmondom az enyémet.


Én azt mondtam, hogy szeretnék ott lenni, amikor a fiam megszületik, de előre nem gondoltam el, hogy bemegyek e ha meggondolnám magamat, vagy egyáltalán, hogy mi lesz. A feleségem mondta, hogy ha meggondolnám magamat, akkor nem fog megharagudni rám. Én azt mondtam, hogy ott leszek.


Végig ott is voltam a jelenben. Amire nem emlékszik a feleségem én elmondom neki. Hiszen a másik fele vagyok. A legcsodálatosabb dolog, amit valaha átélhettem, az a kisfiam megszületése és a feleségem őszinte tisztelete, szeretete. A mai világban nem szokás szeretni. Mondjuk, de sokszor nem tesszük.

Szokás a nőt a férfit látni, a harcot, amit egymás ellen vívnak értelmetlenül.


"Egy férfi attól férfi, hogy kemény" szoktuk hallani. Egy férfi attól ember, hogy őszinte. Én őszinte örömmel megkönnyeztem, amikor fiamat a feleségem mellkasára tehettem. Azért mert szeretem. És az ég világon nem érdekel, hogy akkor mi volt, mi repedt, mit vágtak és, hogy mennyi vér folyt. Az akkor volt, az a megszületés pillanata volt. Most meg most van a család. És jó a szex és erősen együtt van a család. Jó együtt!


Nem vagyok hős. Egy apuka vagyok, aki szereti a családját és nem undorodik meg a feleségétől az "élete" párjától. Sok női és sok férfi hős van, még ha ezt sokszor nem is hangoztatjuk.


Apuka

2010. aug. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!