Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Apás szülés? Miért kockáztattok?

Apás szülés? Miért kockáztattok?

Figyelt kérdés
Szóval, kövezzetek meg, de nem vagyok az apás szülés élharcosa.Szültem 2x, de soha sem engedtem be a férjem.Pedig foggal-körömmel jött volna.Ma mondja az ismerősöm/barátnőm, hogy mióta szült, és bent volt a párja azóta- és ennek 2 éve- semmi szex, és a pali meg is mondta, hogy amit ott látott az őt sokkolta, és mint ANYÁT csodálja, de mint nő, neki megszünt létezni.Szóval áldom az eszem, hogy nem engedtem be, most is azt mondom, hogy jól tettem.Lehet, hogy embere válogatja, de szerintem egy nőnek sem kellene a szexuális életét ezzel kockáztatni.Legyünk őszinték, nem egy szép látvány.Szóval Ti hogy gondoljátok?
2010. júl. 17. 19:57
 111/142 anonim ***** válasza:
100%
A szexuális élet változásának semmi köze ahhoz hogy apuka bent volt vagy nem ez a terhesség és szülés utáni hormonváltozásnak köszönhető.
2010. júl. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/142 anonim ***** válasza:
76%

Ezt a képet a férjem csinálta a 2. gyermekünkről:

[link]

Az eddigi 2 szülésem apás szülés volt, s remélem a 3. is az lesz.

A szex jobb mint valaha, pedig, és az orális szexxel sincs probléma :-D

Akinek ez probléma az ne menjen be a párjával, de szerintem normális ember ezt külön tudja választani.

Ilyen a mell is, a gyerek és apa is nagyon szereti :-D

2010. júl. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/142 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Nekünk bent volt a férjem velem és sokat segitett hogy ott volt a fájások kőzt még nevettem is próbált viccelődni.Mikor meg bujt ki a lányunk tátva volt a szája mert néztem mit szól vagyis mikor kibujt mert mikor nyomtam persze csukva volt,Szoval nem bánta meg és a sex is ugyanojan jó mint előtte mindig kivánt és most is kiván pedig nem csak hogy bent volt végig a szülésnél de van plusz 20 kg rajtam még mindig már fél éves a lányunk de jobb a kapcsolatunk mint anno volt habár előtte is jó volt de most tisztel vagy em tudom de tényleg jó volt hogy bent volt neki is és nekem is.Ez az én tőrténetem tapasztalatom.Mindenkinek szép napot.És szép szülést apával vagy annélkül.

2010. júl. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/142 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező!


Azt mondod, hogy a férjed sosem látott még otthon melegítőben, koszos ruhában vagy izzadtan? Nem akarok vitát kelteni és megbántani sem, de szerintem ez azt jelenti, hogy nem tudod elengedni magad mellette. Így már belátom, hogy lehet, hogy rámenne a kapcsolatotok. Nekem még csak élettársam van férjem nincs de teljesen természetesnek találom, ha hulla fáradtan hazamegyek nem az az első gondolatom, hogy hogy nézek ki előtte. Persze fontos a véleménye és nem is hanyagolom el magam, de bízom benne annyira, hogy tudom, hogy nem attól fog jobban szeretni ha minden nap a sminkeléssel kezdem a napot. Hétvégenként jólesik néha melegítőben, smink nélkül, kócosan. Ilyenkor mindig kikapcsolunk, együtt kergetőzünk a lakásban a gyerekekkel, viccelődünk, szórakozunk. Remélem nem bántottalak meg de én úgy gondolom, hogy egy férj/élettárs akkor jó férj, hogyha így is szeret és elfogad. Ettől még nem leszek ápolatlan.

2010. júl. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/142 anonim ***** válasza:
61%
Mrs.tökéletes tett fel egy elítélő kérdést.Mit kell ezen vitatkozni?Saját magát minősíti vele.Álszent.Egyébként ennyi év után miért teszi fel éppen nekünk,mai kismamáknak a kérdést?Szerintem rég megbánta az akkori döntését,csak most nyugtatja magát ezzel."Áldom az eszem,hogy nem engedtem be"Ezek szerint aki beengedte,annak nincs esze:D Sajnálom szegény férjét.Ezek szerint magának szült gyereket.Miért nem engedte be?A férje helyett döntött.Vajon milyen ruciban ücsöröghet otthon?Ez olyan visszatetsző.Szegény férje sose tudja meg,hogy milyen vaskalapos nő a felesége,hogy még a gyerekei születésének élményétől is megfosztotta,csakhogy ne lásson rajta pecsétes ruhát:D Nekem meg ez a véleményem és tartom magam hozzá:)
2010. júl. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/142 anonim ***** válasza:
76%

16.49!

Nem az a baj, hogy más a véleménye, az a baj , hogy cinikus és azért jön ide, hogy indulatot gerjesszen. A kérdéssel kapcsolatban nem is ismerjük a véleményét, csak bennünket aláz! Bennünket és az érzéseinket!

Ez nem egyenlő az egyenlő vélemény nyilvánítás lehetőségével!

2010. júl. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/142 anonim ***** válasza:
84%

Ez egy akkora baromság!!!!


Ha a férfinak ettő lemegy kedve szextől, akkor az vagy kifogás, vagy a fejében van baj.

Sajnálom a barátnődet, hogy beveszi ezt a tipikus férfi blabla-t


Én kettőt szültem, mind kettőnél bent volt, ha így lett volna, ahogy írod kedves kérdező,nem is lett volna második, mint az eslő előőt és második után is.

A 2 gyerek között 9 év van, és azalatt is

szexszeltünk:-)))

Nem nézte premier plan-ban, ahogy kibújinak gyerekei és nem vágta el a köldökzsinórt, mert nem bírja a véres dolgokat, de ott volt velem és mind a kétszer ő fogta először a kezébe a fiát, majd a lányát.

2010. júl. 31. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/142 anonim ***** válasza:
0%

Egyáltalán nem indulatot gerjesztettem. Csak leírtam hogy az én férjem nem volt bent. Erre mindenki hogy: éretlen, nem szeret igazán, stb. De BEZZEG az én férjem az 3 nál is, így kíván ugy szeret, aki nem megy be az nem is szereti a másikat. Na most akkor ki az elítélő, és ki gerjesztett idulatokat. A másik véleményét és döntését meg tiszteletben kell tartani.

A férjem pár szülést már levezetett így nem szerettem volna ha ott lett volna. Ezen mit kell értetlenkedni? Csak magatoktól elájultatok és mindenkit lehurrogtatok.

A helyedben elgondolkoznék!! De nagyon!!

2010. júl. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/142 anonim ***** válasza:
86%
Nem olvastam végig a válaszokat-és a kommentjeidet sem-de már maga a kérdés is furcsa.Miért kockáztatunk?!Mit?!Ez így hülyeség.Az,ha egy pasi nem kívánja ezek után a feleségét,nem a szülés élmény miatt van.Én 2 babát szültem,a férjemnek esze ágában sem volt kint maradni,mondván,ha akkor ott volt(a jóban),akkor segítsen a nehéz pillanatokban is.Mint írtam 2 gyerekünk van...tehát az első után se ment el a kedve,sőt,a 3. gyereket is tervezzük.A szexuális életünk nagyon jó(pedig a nagyobbik már 18 éves,a kicsi 2 éves).Én inkább úgy gondolom,ebbe bele lehet kapaszkodni.És nem szép látvány?A férjem azt mondta,semmi olyat nem látott,ami "gáz" lett volna.Igaz,mindkét esetben 3-4 óra alatt megszültem,nem volt gátmetszésem,se más beavatkozás.
2010. júl. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/142 anonim ***** válasza:
59%

"de sok itt az álszent!"

"el ne olvadjatok már"


Ezek a te kedves kommentjeid!Az álszent te vagy, talán neked kellene elgondolkodnod!

2010. júl. 31. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!