Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Apás szülés? Miért kockáztattok?

Apás szülés? Miért kockáztattok?

Figyelt kérdés
Szóval, kövezzetek meg, de nem vagyok az apás szülés élharcosa.Szültem 2x, de soha sem engedtem be a férjem.Pedig foggal-körömmel jött volna.Ma mondja az ismerősöm/barátnőm, hogy mióta szült, és bent volt a párja azóta- és ennek 2 éve- semmi szex, és a pali meg is mondta, hogy amit ott látott az őt sokkolta, és mint ANYÁT csodálja, de mint nő, neki megszünt létezni.Szóval áldom az eszem, hogy nem engedtem be, most is azt mondom, hogy jól tettem.Lehet, hogy embere válogatja, de szerintem egy nőnek sem kellene a szexuális életét ezzel kockáztatni.Legyünk őszinték, nem egy szép látvány.Szóval Ti hogy gondoljátok?
2010. júl. 17. 19:57
 91/142 anonim ***** válasza:
67%
A tojásleveses-hányós példa nagyon jó:)))))
2010. júl. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/142 anonim ***** válasza:
89%

A 07.31 es választ nekem nagy öröm olvasni! Jó olvasni, hogy vannak ilyen FÉRFIAK! Érez, szeret és még véleménye is van, látszik, hogy szereti és tiszteli a nőket!


Az én férjem mindig is úgy gondolta, hogy ő nem jön be, nem neki való a látvány , nem tudta mire számítson, félt tőle. Ez nem baj, én megértettem és nem erőltettem. A szülés napján már másképp gondolta, nem lehetett visszatartani, mindent velem együtt akart megélni, szinte euforikus állapotban került. Hihetetlen volt nekem őt így látni, ott akkor lettünk 1 család! A szülés nem tett engem kevésbé vonzóvá. Nem gondolom, hogy a sex közben eszébe jut a szülés ez -már elnézést kérek- de beteges lenne. Miért is jutna eszébe? Én szerencsés vagyok mert szülés után 2 hónappal ugyanolyan volt a testem mint előtte, nem nyúlt meg a bőröm és nem maradt rajtam súlyfelesleg, de nem hinném, hogy ez számít.

Valójában az számít, hogy az akivel átéled ezt a csodálatos élményt agyilag érett legyen rá! Úgy mint a 07.31 -es válaszoló, úgy mint a férjem. Hogy ő is kapjon ebből a csodálatos dologból egy falatot, ez egy csoda és akiből ez a későbbiekben undort vált ki az sajnos számomra nem FÉRFI csak egy éretlen kisfiú!

2010. júl. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/142 anonim ***** válasza:
67%

Hát rajtam most hat kiló hízás után 25 hetesen megjelentek a striák, pedig ötféle krémmel kentem hogy megelőzzem. Kisebbfajta hisztit kaptam, mert undorítónak találom, és mindig is vékony voltam, a férjemnek úgy kellett majdnem lefognia, hogy végre hallgassam már meg őt is, és elmondhassa, hogy őt izgatják egy nőn az ilyen nyomok.

Először azt hittem, viccel, vagy vígasztalni akar, aztán meg kiderült, hogy tényleg..

Szóval nem mindig stimmel az sem, hogy mi mit gondolunk magunkról, a férjünkről, valamint ő mit gondol rólunk, és bizonyos dolgokra hogy reagál...

Kicsit off voltam, bocsi, de valamennyire kapcsolódik a témához:)

2010. júl. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/142 anonim ***** válasza:
88%
16 évesen estél teherbe? És 17 évesen szültél? Ja ez egy ilyen tinédzser szerelem. Érthető, hogy a szex meg a külsőségek körül forgott minden gondolatod meg a párodé is.
2010. júl. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/142 anonim ***** válasza:
6%
el ne olvadjatok már....
2010. júl. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/142 anonim ***** válasza:
78%
És miért ne?? Tilos???
2010. júl. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/142 anonim ***** válasza:
74%

A 12.48-ast zavarja! És most megvan róla győződve, hogy ő milyen vagány! :-))))))))

Csóró..........

2010. júl. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/142 anonim ***** válasza:
13%
nem zavar:-)) Hányjatok egymásra ha jól esik. csak felesleges az ömlengés:-) magatokról:-)
2010. júl. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/142 anonim ***** válasza:
89%
Az én férjem életének legnagyobb, legcsodálatosabb élményeként írja le fia születését.Miután megszületett, rögtön a kezébe adták, csak a száját tátotta, ő vágta el a köldökzsinórt, végig fényképezett, videózott és azóta is meghatódik, ha a szülésről van szó.Egy hónap múlva érkezik a második baba, és foggal-körömmel ragaszkodik ahhoz, hogy bent legyen, ahogy én is.Mert jólesik, ha életünk legcsodálatosabb pillanatát együtt éljük át!Mi a szülés után is ugyanúgy, ha nem jobban, összetartozunk, hála annak, hogy mindent együtt élünk meg.
2010. júl. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/142 anonim ***** válasza:
100%
Mondja már meg nekem valaki aki szült, hogy neki volt-e energiája és gondolata, hogy azzal foglalkozzon, hogy az adott pillanatban elég nőies vagy sem?? Nekem nem volt...béna vagyok :D Pedig ott állt vele a férjem, a nőgyógyászom aki férfi és mind a ketten csak nekem és a lányomnak segítettek. Szülés közben ki akar szexbomba lenni? Akár egyedül, akár többesben? És ha olyan szülőszobában szültök, ahol több szülő nő is van, és adott esetben a másik anyának ott a férje és meglát téged? Mit teszel?? Ugyan már akkor nem az a fontos...hanem a Kismanó akinek a te figyelmedre erődre és kitartásodra van szüksége, hogy megszülessen.
2010. júl. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!