Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Apás szülés? Miért kockáztattok?

Apás szülés? Miért kockáztattok?

Figyelt kérdés
Szóval, kövezzetek meg, de nem vagyok az apás szülés élharcosa.Szültem 2x, de soha sem engedtem be a férjem.Pedig foggal-körömmel jött volna.Ma mondja az ismerősöm/barátnőm, hogy mióta szült, és bent volt a párja azóta- és ennek 2 éve- semmi szex, és a pali meg is mondta, hogy amit ott látott az őt sokkolta, és mint ANYÁT csodálja, de mint nő, neki megszünt létezni.Szóval áldom az eszem, hogy nem engedtem be, most is azt mondom, hogy jól tettem.Lehet, hogy embere válogatja, de szerintem egy nőnek sem kellene a szexuális életét ezzel kockáztatni.Legyünk őszinték, nem egy szép látvány.Szóval Ti hogy gondoljátok?
2010. júl. 17. 19:57
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/142 anonim ***** válasza:
75%

MI megbeszéltük nem lesz bent a végén.

Engem akkor már nem érdekelt, hogy ki van bent a szülőszobában, csak nyomni akartam. Tiltakozni nem volt erőm, így ő is és az ikertesóm, aki fiú is bent maradt a tolásnál. Sőt a férjem mikor fél úton már kint volt a buksija a kisfiúnknak, még meg is simogatta! A köldökzsínór elvágásáért majdnem birokra mentek az öcsémmel! :):) Végül persze a férjem vágta el, az öcsi lefényképezhette hogy milyen szépen varrtak össze!


SZép kis összmunka! :D


Senkire semmit nem szabad erőltetni! Majd ő tudja, hogy mit bír el, és mit nem!


A férjemmel szülés után 3, azaz 3 napra már kívántuk egymást, és amit szabad ilyenkor ki is élveztük. Három hét múlva már vaginálisan is közösültünk! :) Sokkal érzékenyebb lett a hüvelyem, és ez neki nagyon izgató! :)


Ennyire különbözik a férfi társadalom, és örülök, hogy nekem ilyen példánnyal van dolgom az ágyban! :-)

2010. júl. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/142 anonim ***** válasza:
91%

Attól, hogy régen nem volt apás szülés, még nem nevezném ezt új "divatnak". Inkább új lehetőségnek, amivel sokan élnek is. A férfiak és nők kapcsolata száz évvel ezelőtt, amikor még csak bábaasszony volt, teljesen más volt. A legtöbb férfi szerintem azt sem tudta, hogy néz ki a felesége "alul", szex csak ágyban, takaró alatt, éjszaka... Nézzük csak, mi minden változott azóta - a nőgyógyászok 99 %-a férfi, nem tilos a házasság előtti szex, elfogadottnak mondható az orális szex, hogy extrémebb formákról ne is beszéljünk. Én nem vágynék vissza 1900-ba. A szülés pedig ma már csak a prűd társadalmakban számít "női dolognak", ahol a menstruáló nőre is azt mondják, tisztátalan...

39 hetes kismama

2010. júl. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/142 anonim ***** válasza:
86%

12.10-es: ámen:)


magyarul szerintem teljesen igazad van, minden egyes szavadban én is pont így gondolom :)

2010. júl. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/142 anonim ***** válasza:
88%

Nekem meg sem fordult a fejembe, hogy a férjem megundorodik tőlem a látvány miatt. Nagyon sokat beszélgettünk a szülésről a terhesség alatt. Azt mondta mellettem lesz végig de csak a fejemnél. Aztán mikor megszületett a fiúnk, ment a fürdetni és szegény pont akkor ért vissza amikor a méhlepényt szültem. De Őt ez egy cseppet sem zavarta, büszkén hozta a kicsi fiát. Később sem lett ebből problémánk, sőt.... jobb lett a szex mint volt. Nemsokára megszületik a kistesó, és most is szeretne bent lenni, azt mondta semmi pénzért nem hagyná ki. Nekem speciel az a véleményem, hogy aki ez miatt megundorodik a párjától az nem értett az apaságra.

Csak magamból indulok ki: ha a férjem nemi szervével történne valami amitől egy kis időre megváltozna, csúnya lenne, nem undorodnék meg tőle. Ennél azért több eszem van, és szeretem annyira, hogy ne változzon meg a véleményem róla.

2010. júl. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/142 anonim ***** válasza:
91%

Közel 9 év után , márciusban született meg első gyermekünk. A sok év alatt beszéltük sokat, hogy mi legyen a szülésnél..., ha én kissé ódzkodtam is tőle agyban, ( csak agyban !!) hogy ott legyen a férjem, ő mindenképp végig akarta csinálni velem az egészet. Aztán így is lett...együtt csináltuk végig. Majdhogynem segített az orvosnak összevarrni...:-(((,:-))))...


Azóta nem telt el úgy nap, hogy ne említené meg, hogy mennyire szeret, tisztel ... még félálomban is elalvás előtt is ezt suttogja: Istenem ,dejó hogy ott lehettem és láthattam a világra jönni a FIAMAT...nem tudná elképzelni az életet úgy , hogy ne lett volna ott.

2010. júl. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/142 anonim ***** válasza:
80%
Ez sokmindentől függ.Mint ahogy a nők a férfiak is mind másképp élik meg a szülést(amelyik apa jelen van)és a szülővé válást is.Vannak olyan apák,akiket be kell könyörögni,ők nem biztos,hogy olyan jól élik meg ezt a dolgot.De vannak olyanok is akiknek teljesen természetes az egész,meg se kell kérni rá,és nagyon szeretne bent lenni.Ők talán érettebbek és másképp fogják fel.A férjed is érett erre szerintem.Ha annyira szeretne bemenni miért nem engeded neki?Neki is legyen döntési joga.Szerintem ez egy plusz lenne a kapcsolatotokban ha engednéd,mert valószínű jól élné meg,közelebb kerülnétek.Szóval minden eset más.
2010. júl. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/142 anonim válasza:
45%

Embere válogatja, hogy ki megy be és ki nem! Ha be akar menni akkor menjen be, ha nem akkor nem ennyi! Ha meg már bement akkor segítsen a feleségének! Egyébként nem a nő két lába között kell állni, aki oda áll és emiatt romlik meg a nemi élete az egy hülye! És nem értem hogy miért kell felháborodni azon hogy kinek mi a véleménye! Ha valakinek jobb hogy bent van akkor menjen be ha valakinek meg az jobb hogy kint vár akkor várjon kint!

Komolyan mondom nekem ez teljesen felháborító volt hogy egymás fölött ítélkeztek! Nem mindegy hogy ki hogy szül? Te úgy fogsz ahogy neked jó! Ennyi!

Nem értem mi f*szért kell ezen összeveszni!

Ha a pasi be akar menni menjen ha nem akkor nem!

Tessék és ez az igazság, nem az hogy veszekedtek!!!

2010. júl. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/142 anonim ***** válasza:
86%

Bárki bármit is is mond de az a férfi aki a szülés látványátol megundorodik tőlünk az vagy nem teljesen normális vagy nem is szeret minket igazán....

Az hogy valaki nem birja a vért az egy dolog ne nézzen oda de attól igenis legyen mellettünk a fájdalmas percekben.

2010. júl. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/142 anonim ***** válasza:
89%
nekem bent volt a férjem szülésnél, és semmi probléma nincs,sőt.Semmi olyat nem látott, mert végig a fejemnél volt, neki meg egy életre szóló élmény marad,hogy azonnal látta,mihelyt megszületett, és elvághatta a ködökzsinórt.Szeretnénk majd második babát,ott is bent lesz.
2010. júl. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/142 anonim ***** válasza:
88%

Mi is együtt voltunk, amikor született a fiunk, és egyetlen percig nem gondoltam, hogy ezzel bármit is kockáztatnék. A mi kapcsolatunk annyira erős, hogy egy ilyen közös élmény kizárólag erősíteni tudja. Ha a közös gyermek születése azzal jár, hogy tönkremegy a házasság, akkor ott már korábban is gond volt, és a férfi számára a szülésélmény, mint probléma csak indok, nem ok.

Eszembe se jutott volna kizárni a páromat, ha nem jöhetett volna be, az rosszabb lett volna kapcsolatunk szempontjából. Hiszen az ő gyereke is, együtt vártunk rá.

Nem tartom ezt divatnak, inkább egy nagyszerű lehetőségnek, hogy egy ilyen fantasztikus közös élményből építkezzen a kapcsolat. Ez persze csak az én véleményem, valószínűleg én jól választottam párt, így fel sem merül, hogy kockázat lenne:)

2010. júl. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!