Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Apás szülés? Miért kockáztattok?

Apás szülés? Miért kockáztattok?

Figyelt kérdés
Szóval, kövezzetek meg, de nem vagyok az apás szülés élharcosa.Szültem 2x, de soha sem engedtem be a férjem.Pedig foggal-körömmel jött volna.Ma mondja az ismerősöm/barátnőm, hogy mióta szült, és bent volt a párja azóta- és ennek 2 éve- semmi szex, és a pali meg is mondta, hogy amit ott látott az őt sokkolta, és mint ANYÁT csodálja, de mint nő, neki megszünt létezni.Szóval áldom az eszem, hogy nem engedtem be, most is azt mondom, hogy jól tettem.Lehet, hogy embere válogatja, de szerintem egy nőnek sem kellene a szexuális életét ezzel kockáztatni.Legyünk őszinték, nem egy szép látvány.Szóval Ti hogy gondoljátok?
2010. júl. 17. 19:57
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/142 anonim ***** válasza:
89%
a férjem azóta csak még jobban tisztel, amióta látta micsoda heroikus küzdelem volt megszülni a gyerekünket. Elég gyerekesnek tartom, ha valaki ezért ábrándul ki a párja nőiességéből. Szerintem ez csak egy mondvacsinált indok arra, hogy a fickó leléphessen mert más unja a banánt...
2010. júl. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/142 anonim ***** válasza:
78%
igen, mindkét fél részéről szükségeltetik némi érettségi szint ennek a feldolgozásához. A kérdező még nem érte el ezt a szintet.
2010. júl. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/142 A kérdező kommentje:

Csak azt nem értem, ha van választási lehetőség, akkor miért kell az intimitást kockáztatni.Attól még, hogy nincs bent, úgyanúgy átérezheti a gyönyörűségét az egésznek.Kettőt szültem, nem császárral volt egyik sem, mikor rendbe raktak akkor bejött a férjem, és nekünk attól nagyobb csoda nem kellett.És nem látott véresen, szétvágva, szétfolyva, hanem tisztán elpilledve.

Ez az én véleményem.

2010. júl. 17. 20:57
 24/142 A kérdező kommentje:

20:51

Valószínüleg te már 10-et szültél apásan ha így nyilatkozol!

2010. júl. 17. 20:59
 25/142 anonim ***** válasza:
78%

20:51-es. Igen, én is úgy látom, még nem érte el.......

Egy nő, feleség, anya, akkor is az, amikor éppen vágják, amikor véres, sorolhatnám a szülési dolgokat....... Szóval ha a látványról van szó, na csak akkor legyen feleség a feleség, amikor ki van sminkelve, vagy hétköznapi öltözékben van. Az más kérdés, hogy a férfi hogy áll hozzá, erőltetni semmit sem szabad. Ha a férfi nem igazán akarja, s mégis bemegy, na szerintem ebből lesz az, hogy megundorodik a feleségétől. Nekem ez a véleményem. Nekem bent volt a férjem két szülésemnél, nagyon jó volt. S a napokban is be fog jönni. neki sokkal rosszabb lenne, ha nem lenne bent, kint nem bírna várni, nem tudná, hogy mi van belünk, ő ezt nem bírná.


4 éves kiscsaj, 2 éves kissrác, 38 hetes pocakcsajszi anyukájuk

2010. júl. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/142 anonim ***** válasza:
23%

nem értem miért kell sértegetni a kérdezőt csak azért mert Ti annyira jó szuper kapcsolatban vagytok apával...

Ez viszont a Ti szegénységi bizonyítványotokat támasztja alá.

2010. júl. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/142 anonim ***** válasza:
27%
Hajaj, legjobb barátnőmnek is ezért ment tönkre a kapcsolata. :( Én nem kockáztatnék, többet ér annál párom, minthogy ilyen miatt elveszíthessem esetleg.
2010. júl. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/142 A kérdező kommentje:
Utolsó kettőnek is köszönöm a korrekt válaszokat!
2010. júl. 17. 21:27
 29/142 anonim ***** válasza:
94%

Én bent voltam a feleségemmel, és egyáltalán nem bánom. Azt a gyereket együtt hoztuk létre, együtt vártuk, esténként beszéltem hozzá, éreztem, ahogy rugdossa a kezem. Pont abból a csodából maradtam volna ki, amikor kijön, és ránknéz? Én vettem a kezembe először, én adtam oda az anyjának én vágtam el a köldökzsinórt is. Nem kell az asszony lába között állni, az apának nem az a dolga. Arról nem is beszélve, hogy akkor, ott nem a feleségem volt, hanem a gyerekem anyja, aki éppen világra hozza őt.

Egyetértek azzal, hogy ehhez érett fej kell, hiszen ez a legcsodálatosabb dolog a világon.

Az a férfi, akinek emiatt megromlik a szexuális élete a nővel, az nem érett agyilag a két dolog elkülönítésére. Ez ilyen egyszerű. Mivel mi nagyon jól ismerjük egymást a feleségemmel, mindketten tudtuk, hogy semmi problémát nem generál, ha jelen vagyok, inkább közös élmény lesz, amiből építkezik egy kapcsolat. Semmi gond nincs a szexxel, ezzel az erővel azt sem lenne szabad néznie a férfinak, hogy az anyja eteti a fiamat, hiszen a melle is szex téma:)

2010. júl. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/142 anonim ***** válasza:
13%

utolsó gartulálhatsz magadnak amiért ennyire mintaapa vagy remélem az egész családod is az(jó értelemben mondva nem sértésként). Azt nem tudjátok felfogni hiogy nem mindenki egyforma. Azért mert valaki nem szereti a pörköltet akkor már nem érett meg hogy szájon át egyen?

Ezt kéne felfogni és nem elájulni magunktól.

2010. júl. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!