Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Apás szülés? Miért kockáztattok?

Apás szülés? Miért kockáztattok?

Figyelt kérdés
Szóval, kövezzetek meg, de nem vagyok az apás szülés élharcosa.Szültem 2x, de soha sem engedtem be a férjem.Pedig foggal-körömmel jött volna.Ma mondja az ismerősöm/barátnőm, hogy mióta szült, és bent volt a párja azóta- és ennek 2 éve- semmi szex, és a pali meg is mondta, hogy amit ott látott az őt sokkolta, és mint ANYÁT csodálja, de mint nő, neki megszünt létezni.Szóval áldom az eszem, hogy nem engedtem be, most is azt mondom, hogy jól tettem.Lehet, hogy embere válogatja, de szerintem egy nőnek sem kellene a szexuális életét ezzel kockáztatni.Legyünk őszinték, nem egy szép látvány.Szóval Ti hogy gondoljátok?
2010. júl. 17. 19:57
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/142 anonim ***** válasza:
55%
Én örülök, hogy a férjem nem volt benn,csak az apukája
2010. júl. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/142 anonim ***** válasza:
61%
Mármnt a baba apukája
2010. júl. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/142 A kérdező kommentje:

Férfiak véleményét is szeretném olvasni.

Mert mi nők nemigazán vagyunk ebben objektívak.

Persze azt mondja, hogy a legnagyobb csoda volt, de mit is mondhatna?Örül az egészséges gyereknek, az egészséges feleségnek, de hogy mi megy végbe benne az csak ő tudja. Őszintén, fordított esetben tudnád őt, mondjuk orálisan kényeztetni?Ha én férfi lennék tuti, hogy nem az asszonyt.De ez csak az én véleményem.

2010. júl. 17. 20:25
 14/142 anonim ***** válasza:
96%

Én kicsivel több, mint 3 hónapja szültem, apásan.

Azóta minden gátlás megszünt kettőnk között......sokkal több és jobb a szex.

Látjátok erre is van példa. Életem legjobb döntése volt, hogy bent volt velem, rengeteget segített.

Ő sem bánta meg, és soha nem láttam még őt ennyire elérzékenyült, büszke állapotban, mint amikor a köldökzsinórt elvágta.

Én úgy gondolom, hogy ez az életünk egyik legmeghatározóbb állomása volt, és ezt együtt kellett átélnünk.

A szülés csakis kizárólag pozitívan változtatta meg a kapcsolatunkat.

2010. júl. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/142 anonim ***** válasza:
91%

Eddig csak olvasgattam...


Velem nem hitettek el semmit. Itt nagy félreértés van.

18 órát vajúdtam a lányunkkal, és ebből 8 órán keresztül egyedül voltam (később jött a párom). Végig ki voltam kötve a ctg-hez, és a kutyát nem érdekelte, hogy leesett a papírzsepim, vagy kimennék pisilni. Nagy megkönnyebbülés volt, hogy megjött a párom, és néha beszélt hozzám valaki, emberszámba vettek, volt, aki elmenjen egy illetékesért, hogy leszállnék végre az ágyról; és nem mellesleg láttam a tekintetét, az aggódást, biztatást.

Éreztem, hogy fontos vagyok, és ez sok erőt adott.

Más kérdés, hogy a szülésnél nem kötelezte senki, hogy bent legyen, és mivel várjuk a második gyereket, most sem fogja kötelezni senki. Azt tesz majd, amit jónak lát. Úgyse tudok majd vele foglalkozni akkor!

Amúgy nagyon büszke volt rám, és nála nagyobb rajongója nincs a lányunknak.

Ja, a szexuális életünk is rendben van.

2010. júl. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/142 anonim ***** válasza:
88%
A 20:15-ös hülyeséget beszél szerintem. Nekem nagyon sokat jelentett, hogy ott volt velem a párom és bátorított ( Ő aki még egy tű látványától is rosszul van és mikor 26 évesen tetanuszt kapott végig sírta a haza utat) De mégis ott volt velem és masszírozta a derekam, fogta a kezem, törölgette a kezem, mikor úgy éreztem, hogy be fogok kakilni (elnézést) Ő ment el nekem ágytálért és Ő tette alám mert a szülésznőknek annyi dolguk volt, hogy alig tudtak ránk nézegetni. (7-en vajúdtunk egyszerre és 2 szülésznő volt) Nekem rengeteget jelentett, hogy velem volt a párom, nélküle sírógörcsöt kaptam volna és biztos vagyok benne hogy egyedül nem tudtam volna végigcsinálni azt az 51 órát mire megszültem. Durva dolgot, nem látott, vért is csak akkor mikor infúziót cseréltek meg injekciót adtak, mert végül is császárral született meg a babám mert leesett a szívhangja. Egyébként mi úgy beszéltük meg hogy velem lesz amíg bír de amikor már úgy érzi nem bírja bármikor kimehet nem lesz belőle semmi baj. Egyébként nem hiszem hogy kiment volna úgy szorítottam a kezét.
2010. júl. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/142 anonim ***** válasza:
90%
Sziasztok!!Én örültem hogy bent volt a párom!!22órát vajúdtam és ez alatt 2szer néztek rám!!Nagyon nagy fájásaim voltak de nem tágultam!!Már nem bírta teljesen ki voltam merülve!!Ha a férjem nincs ott velem és nem üldözi a szülésnőt meg a dokit ott halok meg a gyerekkel együtt!3perc alatt döntöttek a sürgősségi császár mellett!Azért jó ha ott van valaki ha te már nem tudsz mozogni és szólni ha baj van!
2010. júl. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/142 A kérdező kommentje:

Na most akkor pontosítsunk.

Nem azzal van a baj, amikor a derekadat maszírozza, vagy segít a fájásoknál, stb., hanem amikor a kamerát "oda" tolja és közben szinte elájul a látványtól, majdhogynem neked kell őt tartani, utána a dolgot nem tudja hova tenni, és az a gyönyörű vagina, amit eddig ismert kívülről-belülről ilyet tud produkálni, na itt a hézag.

2010. júl. 17. 20:36
 19/142 anonim ***** válasza:
95%

20:26-os.

A kamerát én se engedem!!! Még fényképet is csak a babáról.

Lehet, hogy le is csapnám kamerástól! :D

2010. júl. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/142 anonim ***** válasza:
90%
mi apást szülést tervezünk.Szerintem még ha fogadott dokija van is az embernek(nekem nincs) akkor is jó, ha ott van egy olyan ember, akit szeret, akiben bízik, aki tudja támogatni.A dokiknak egy szülés rutin dolog,szerintem a férj nagyon sok támogatást tud adni.Főleg nekem a férjem.....ő nagyon talpraesett, tudom, hogy sokat fog segíteni.És nem tudom, de nekem nagy baromsgnak hangzik, ha egy férfi nem tud utána házas életet élni a feleségével....
2010. júl. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!