Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Apás szülés? Miért kockáztattok?

Apás szülés? Miért kockáztattok?

Figyelt kérdés
Szóval, kövezzetek meg, de nem vagyok az apás szülés élharcosa.Szültem 2x, de soha sem engedtem be a férjem.Pedig foggal-körömmel jött volna.Ma mondja az ismerősöm/barátnőm, hogy mióta szült, és bent volt a párja azóta- és ennek 2 éve- semmi szex, és a pali meg is mondta, hogy amit ott látott az őt sokkolta, és mint ANYÁT csodálja, de mint nő, neki megszünt létezni.Szóval áldom az eszem, hogy nem engedtem be, most is azt mondom, hogy jól tettem.Lehet, hogy embere válogatja, de szerintem egy nőnek sem kellene a szexuális életét ezzel kockáztatni.Legyünk őszinték, nem egy szép látvány.Szóval Ti hogy gondoljátok?
2010. júl. 17. 19:57
 131/142 anonim ***** válasza:
100%

Most nem azért, tényleg, de kedves kérdező!


Amire te gondolsz, az nem szuvenír jog, mert hát az ajándékot jelent, hanem szuverén jog.


Ha már azt a sok buta anyukát fikázod, aki hozzá segítette férjét egy csodás élmény látványához(többek között én is :-)), könyörgöm, legalább helyesen tedd!!

2010. júl. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/142 anonim ***** válasza:
86%
tudom már nem válaszolsz kérdező, de azért mégis a barátnőd 2 évvel ezelőtti példáján okulva döntöttél 16 évvel ezelőtt úgy ahogy? Hogyan? De ha te már 16 évvel ezelőtt okultál az ő bajából, akkor miért nem szóltál neki szülés előtt, te megálmodtam 14 éve, hogy így fogsz járni, inkább ne legyen ott a férjed a szülésnél.
2010. aug. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/142 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég itt még mindig megy az eszme csere???


Kommentelő aki azt írtad, miután kitoltak, párodnak mondtad hogy egyedül is ment, megcsináltad.

Nem érzed hogy kicsit nevetséges amit írtál, most komolyan szerinted nekünk akiknél bent volt a párunk mert nem voltunk annyira önzők hogy megtagadjuk tőle ezt a pillanatot, szerinted nekünk kevésbé volt kellemetlen fájdalmas vagy nehéz???? Ez a hét vicce komolyan mondom. Ha nem lett volna bent a párom is ugyan úgy megcsináltam volna én is, nem azért akartam hogy bent legyen mert egyébként.......... mitodom én........nem tudnám megszülni a babámat :):):):):):)

Az az érzés megismételhetetlen és Ti akik az őskorba éltek SOSE fogjátok ezt átélni EGYÜTT, ennyivel SZEGÉNYEBBEK maradtok. És mind ezt azért mert van 1-2 ember aki úgy vállal gyerekeket hogy nem elég erős a kapcsolatuk, vagy nem szeretik egymást feltétel nélkül, esetleg nincsenek felnőve a gyerekhez. És ez miatt megromlik a "kapcsolatuk" vagy a szex köztük. Bár szerintem a kettő egy és ugyanaz.

Ezt még így kimondani is borzalmas az élet leggyönyörűbb dolgáról ha így vélekedne a párom.........hát nem is tudom, mit gondolnék róla. Vagyis tudom de senkit nem akartam megbántani.


Hihetetlenül büszke vagyok a páromra, a kapcsolatunkra meg még büszkébb. Ezt eddig is éreztem, de mikor ilyeneket olvasok, csak még jobban tudatosul bennem... :):):)

2010. aug. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/142 anonim ***** válasza:
15%

Mit kotkodácsoltok itt tyúkok,nem unjátok még?

Minden férfinak szive joga hogy ott legyen a szülésnél,nehogy már megtiltsd neki,ha ott akar lenni!Elég maradi felfogásod van kérdező...-.-"

2010. aug. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/142 anonim ***** válasza:
83%
Nézd már:)Egy kiskakas.Jaj de ari:)Vigyük viadalra.Ott erősködhet.
2010. aug. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/142 anonim ***** válasza:
77%
Követem a válaszokat! :) Mindenkinek saját joga eldönteni hogy bemegy vagy sem! Nálunk bent volt a párom.S sokkal jobb azóta minden téren. Nem csak a lányom született meg akkor,hanem egy új család is:)
2010. aug. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/142 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem ezt a témát olyan mértékben kimeritettük kedves forumozok hogy akkor mostmár akár le is zárhatjuk. :)
2010. aug. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/142 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező te megmakacsoltad magad, így bármit mondunk ellenevallassz. Ezért nincs is értelme ezen vitatkozni.
2010. aug. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/142 anonim ***** válasza:
0%
Azért maradi valaki mert nem akarja apát bevinni????Na ne már hát ez durva.Milyen nők vannak....
2010. aug. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/142 anonim ***** válasza:
75%
Igen, azért maradi. Kizárja a férfit egy olyan élményből, ami esetleg neki is meghatározó lehet. Itt ne arról beszélünk, aki nem akar bemenni, hanem akit a nő egyáltalán nem enged be, pedig szeretne részese lenni annak, ami mindkettőjük életét megváltoztatja.
2010. aug. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!