Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Le mered írni mennyit kerestek?

Le mered írni mennyit kerestek?

Figyelt kérdés
Olyan családokat kérdezek ahol úgy érzik a szülők, hogy jól keresnek. Le mernéd írni, hogy mennyiből éltek!? Tehát az átlag felettiekre gondolok...
2011. jún. 28. 14:51
 61/98 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég olvastam, hogy 180-200 ezer forint között mozog a magyar fizetések mediánja (középértéke). Ez pontosabb szám, mint az átlag (az is 200 ezer körül van egyébként), mert az átlagot egy-egy nagyobb fizetés megdobja, de a medián az a tényleges középérték.


Lehet, hogy az ismerőseitek körében a 100 ezres fizetéseket látjátok, de az átlag ettől jóval többet visz haza.

2011. júl. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/98 anonim ***** válasza:
100%
Azt megkérdezhetem a korábbi válaszolóktól, hogy akik ilyen nettó 300 meg ennél többet keresnek, hogy Bp-n dolgoztok? Mert vidéken szerintem esélytelen ilyen sokat keresni. Max a cégvezetőknek...
2011. júl. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/98 anonim ***** válasza:
100%
párom pesten dolgozik, én vidéken voltam fodrász!
2011. júl. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/98 anonim ***** válasza:
100%
Tgyásom havi nettó 350körül volt + családi pótlék. Most max. GYEDem van. Párom havi nettó 250-et kap + vállakozásból és egyéb befektetésekból összejön még havi min. 250, de van, hogy 700 is.
2011. júl. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/98 A kérdező kommentje:

14:11 - jól sejtem, ugye, hogy ezek BRUTTÓ-k, ugyanis az ilyen felmérésekben szinte kivétel nélkül az ott szereplő összeg BRUTTÓ.


(mi Pesten dolgozunk)

2011. júl. 14. 14:20
 66/98 anonim ***** válasza:
100%

Én még gyes-en vagyok, férjem jól menő saját vállalkozást vezet. A vállalkozáunk országos szintű. Havi 550-600.000 Ft a bevételünk, de sok a kiadásunk is.

Ennek ellenére egy családi ház, egy lakás, egy balatoni nyaraló és 3 autó van a tulajdonunkban.

3 gyermeket nevelünk.

2011. júl. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/98 anonim ***** válasza:

Én csak Gyest kapok kezdettől mert terhességem alatt felmondtak..(de ez hosszzó)tehát én a CSP-al együtt 37995ft kapok.Párom hol 200-hol 260ezer között(túlórák miatt ingadozik)ANYÓSNÁL lakunk:((akinek átlag 40 ezret asunk havonta)van egy autó hitelünk.Szorgalmasan gyűjtögetünk házvásárlásra vagyis legalább az önerőre:))

Én nem irigylem azokat akik tovább tanultak és így jutottak előre,de szintén nem irigylem azokat akik gazdag családba születek,hanem inkább azt mondom:Hogy de jó nekik!Én is ismerek nálam jóval gazdagabb családot de soha nem irigyelte tőlük semmit.Jó elfoganám a sép nagy házáta luxus autóját de többet ér nekem a barátságuk minthogy irigykedjem rájuk.Ők meg nem néznek le amiért "szegényebb"vagyok náluk:))

Kedves "gazdag"ha te is úgy viselkedsz mint aki nem gazdag nem húzza fel az orát nem ring a csípője mint egy utca lánynak akkor irigyek és ne foglalkozz vele.Azok sértődjenek meg jogosan akik ki is mutatják hogy nekik milyük van...nem kell felvágni semmire.Mindenki éldegéljen boldogan és ne törődjün a rossz emberekkel:))))

2011. júl. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/98 anonim ***** válasza:

14:23-as vagyok.

Mi nem örököltünk, nem kaptunk induló segítséget a szüleinktől.

Férjem sokat és jól dolgozik. A szaktudását fizetik meg.

2011. júl. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/98 anonim ***** válasza:
Felénk az átlag örül, ha 100 ezret hazavisz, de ettől sokan keresnek kevesebbet (napi 8 órával)
2011. júl. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/98 anonim ***** válasza:
92%

Jó olvasni, hogy sokaknak megtérült a befektetett munka és energia. Hogy gondtalanul élhetnek... én is ezt szerettem volna elérni, 14 éves koromtól tanultam minta güzü és gürcöltem amit csak lehetett, hogy kitörjek a szüleim nyomorúságából. Most leszek 30, és elmondhatom, hogy nem jutottam sokkal tovább, pedig én úgy érzem, mindig mindent megragadtam, tanultam, dolgoztam ahogy erőmből telt, több munkahely, külföldi bedolgozások stb. De szerelemből mentem férjhez, és most utólag látom, hogy nem a megfelelő embert választottam. Minden erőfeszítésem a semmibe hullt.

Jelenleg úgy állok havonta, hogy ha kifizetem a hiteltörlesztőt és a rezsit, akkor kereken 20 ezer ft-om marad. És ebből kellene ellátnom a 3 és a 1.5 éves gyerekeimet.

Ne értsetek félre, én sosem irigykedtem arra, akinek több volt, sosem azt gondoltam, hogy "neki miért?" hanem hogy "nekem miért nem sikerült?" .Bizony fáj a szívem, hogy a gyerekeimnek nem tudom megadni mindazt, amit szeretnék. Most is van főállásom (nyelvtudással és tapasztalttal netto 120ezet kapok) esti mellékesem is, és hétvégén is fusizok ha akad valami. Mégse jutok egyről a kettőre, a jövőnk bizonytalan és én már teljesen kétségbe vagyok esve.

Bocsi, hogy nem a megszólított átlag fölöttiek kategóriájába tartozóan válaszoltam, hanem pont a másik végletből, de ez kikívánkozott belőlem. Szeretnék hozzátok tartozni, és ezt ne irigységnek vegyétek.

2011. júl. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!