Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Le mered írni mennyit kerestek?

Le mered írni mennyit kerestek?

Figyelt kérdés
Olyan családokat kérdezek ahol úgy érzik a szülők, hogy jól keresnek. Le mernéd írni, hogy mennyiből éltek!? Tehát az átlag felettiekre gondolok...
2011. jún. 28. 14:51
 21/98 anonim ***** válasza:
60%
Férjem 650 nettó + kocsi, én most 86+családi (egyébként 150 nettó). Hitelünk nincs, de igazán mi sem tudunk félre rakni. Van egy házunk, de a munka másfelé szólított, így albérletben lakunk, ami sokat elvisz.
2011. jún. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/98 anonim ***** válasza:
100%
Férjem 450 bruttó, én 250 + kocsi
2011. jún. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/98 anonim ***** válasza:
74%
A 650 nettó nem rossz :). Gondolom, vezető beosztás jó nagy felelősséggel.
2011. jún. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/98 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül vezetőbeosztású!:) Férjem barátja is ennyit keres, de nem vezetőbeosztásban!
2011. jún. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/98 anonim ***** válasza:
74%
De biztos, megérdemli.
2011. jún. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/98 anonim ***** válasza:
100%
Meg! Nem tudnám csinálni,amit ő. Hatalmas tudás kell hozzá. Az ilyentől nem is sajnálom!
2011. jún. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/98 anonim ***** válasza:
100%
Le, mert semennyit, én gyesen vagyok, a férjem elvesztette a munkáját, törlesztőnk 180, ezt űbereljétek!! :o)
2011. jún. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/98 anonim ***** válasza:
100%
Külföldön élünk, forintba átszámolva a férjem 6-800 000 között keres, én normál esetben 5-600 000 forintot, most viszont, hogy gyerekekkel vagyok itthon, "csak" 2-300 000 forintot (itthoni munkával). Egy-egy autó (hitel nélkül), egy lakás Budapesten (ez csak az enyém). Itt albérletben élünk. Nekem is rendszeresen beszólnak, az irigykedéssel nem tudok mit kezdeni, nem kevés munkám van abban, hogy ilyen körülmények között éljek. Ja, és négy gyereket nevelünk.
2011. jún. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/98 anonim válasza:
78%

Nekem még nincs saját családom, szüleimmel élek. Van munkahelyem, tanultam, de minimálbért kapok. És van olyan aki ezt is irigyli tőlem, mert nekem minek ennyi is, hisz én még otthon lakom, stb....

Az eszébe nem jut, hogy attól még mi sem ingyen kapjuk a dolgokat a boltból és a számlák sem fizetik be saját magukat :)

Amit még nem fog fel, hogy egyszer én is szeretnék saját családot.

És az ilyen irigy emberek nem csak más kisebb-nagyobb pénzét, de boldogságát is irigyli.

Én úgy gondolom, hogy a legtöbb nagyobb keresettel rendelkező ember TANULT, MEGDOLGOZOTT, és KIÉRDEMELTE azt, amennyi jár neki. És ezt nem szabad irigyelni, hanem azt kell észrevenni, ha másnak sikerült, nekem is sikerülhet:)Én szeretem sikeres emberek történeteit hallgatni, hogy honnan kezdték, hova jutottak. Ez ösztönöz. :)

Meg amúgy se legyen féltékeny egy olyan ember aki egész életébe az álmaiért, vágyaiért egy keresztül szalmát nem tett. :)

2011. jún. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/98 anonim ***** válasza:
73%

Konkrét összeget nem szeretnék írni,csak annyit,hogy 7 számjegyű az összeg,de szerencsére hitelünk nincsen.

Ezt mind becsületes munkával szerezzük meg.

Ezen kívül van 2 autónk,egy elég nagy házunk és egy évben többször megyünk nyaralni.

2 gyermekünk van(egy 8 hónapos és egy 3 éves,mindkettő lány :D),de sokszor éreztem régebben,hogy a játszótéren összesúgnak mögöttem és a barátnőim mögött,ha mentünk.

Ezért pár alkalom után eldöntöttük,hogy nem akarunk többet odamenni.

Az egyik kedvenc esetem a játszótéren:

A barátnőimmel és az Ő gyerekeikkel mentünk el általában,a gyerekek együtt eljátszottak,mi beszélgettünk.

Egyszer egy kislány odament a gyerekeinkhez és elkért tőlük egy játékot.Pár percre rá a kislány anyukája szinte odadobta a gyerekeinknek a játékot és elkezdte mondani a lányának,hogy ne kérje el tőlük,mert a gazdagok irigyek és nem adják oda jó szívvel...És ezt mind előttünk.A többi anyuka meg még ránk nézett furcsán.

Az elején még zavart,de rájöttem,hogy ez csak őket minősíti.

2011. jún. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!