Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Le mered írni mennyit kerestek?

Le mered írni mennyit kerestek?

Figyelt kérdés
Olyan családokat kérdezek ahol úgy érzik a szülők, hogy jól keresnek. Le mernéd írni, hogy mennyiből éltek!? Tehát az átlag felettiekre gondolok...
2011. jún. 28. 14:51
 41/98 anonim ***** válasza:
100%
Én is max gyeden vagyok, szeptembrtől megyek vissza dolgozni főleg a pénz miatt, mert a fizetésem nettó 260an lesz gyessel és családival együtt (6 órában). A fiam még csak 1,5 éves lesz, de nagy a különbség anyagilag, így vissza kell mennem, főleg, hogy egyedül nevelem, gyerektartást egyetlen fillért nem kaptam még, és most már 120e havonta a lakáshitel. Nekem is sokan mondják, milyen fontos lenne a gyereknek az anyjával 3 éves koráig, de mások véleménye miatt nem fogom elveszíteni a lakást:-).
2011. jún. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/98 anonim ***** válasza:
100%

Én 110 nettot keresek,a párom 250 netto-t.A lányunk 2.5 éves múlt.Én 19 hónapos korában visszamentem dolgozni,mert a gyedem 75 netto körül volt és házfelújjítás közepén álltunk és még állunk is és nekünk sokat számított az a ~40e-Ft plusz,hogy folytatni tudjuk a házat aminek a nagyja karácsonyra kész lesz.A ház törlesztője is felment 20e-rel stb...

A lányom meg nagyon igényelte a társoságot is.(nem csak magamat nyugtatom ezzel-míg valaki ezt írná-egyáltalán nem bántam meg,hogy bölcsibe ment)

Nem szoktam panaszkodni,próbálom a legjobbat kihozni a kereset összegből."Nyaralni"több éve nem voltunk,most fogunk kettecskén a párommal elmenni egy hosszú hétvégére Egerbe,azt is a Vaterán vettem olcsón:-)Jövőre reméljük jobb lesz a helyzet,mert akkor már nem kell nagy költség a házra,csak szépíteni.

Ja,és jövőre végre lesz egy pici pénz,pici esküvőre,hogy összeházasodjunk 6 év után:-)

2011. jún. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/98 anonim ***** válasza:
72%
Az örökséget pedig úgy kell érteni, hogy szerencsére élnek még a szüleim. Csak apukám gyerekkorunk óta ránk íratja minden ingatlanát, és számlákat nyit a nevünkre!
2011. jún. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/98 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom, hogy inkább 100 irigye, mint egy sajnálkozója legyen az embernek.

Én azokat sajnálom, akik halálozás miatt jutottak örökséghez, mert elveszítettek valakit, akit szerettek.

2011. jún. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/98 anonim ***** válasza:
100%
szerintem azok akiket ti irigyeknek neveztek valójában csak szarul érzik magukat mert akik örökségből vagy segítséggel jutnak el a csúcsra..azoknak könnyebb és vagyunk mi akik pedig hiába hiába csináljuk akarjuk nem jön össze semmi ez nem irigység csak szarul esik..
2011. jún. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/98 anonim ***** válasza:
100%

Én megértem! De itt van egy fajta tévhit,hogy aki alapból gazdag, annak nem kell semmit tenni. Mint,ahogy írtam, elvégeztem egy egyetemet, és saját vállalkozásom csinálom. Szerencsére sikeresen. Napi 10-12 órát dolgozom, amíg el ne megyek a szülési szabimra.

Én megértem, ha valakinek szarul esik ,csak azt nem,hogy miért kell támadni egyből. Örökség ide vagy oda, azért sok embert ismerek a baráti körben, aki panaszkodik, meg nekünk elmondja,hogy de könnyű, de amikor felajánlottam,hogy felveszem, ha elmegyek szülni, akkor sápítozott,hogy ő bizony nem dolgozik még 10 órát sem, nemhogy 12! Ja, hát az más!

2011. jún. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/98 anonim ***** válasza:
100%
Jó magyar mentalitás,hogy dögöljön meg a szomszéd tehene is.Ha én rosszul élek,akkor a másiknak se legyen jobb.Sokan gondolkodnak így,és szánalmasak.Komolyan nem is bosszantanak,hanem sajnálom őket.Én nem élek nagy lábon,de amim van,azt magamnak teremtettem meg,és aki ezt irigyli,az továbbtanulás helyett tartsa el a testvéreit,mellette tanuljon,dolgozzon,küzdjön,és ha van ideje,na akkor irigykedjen.
2011. jún. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/98 anonim ***** válasza:
100%

Én most gyes-en vagyok ( a nettóm szerintem 120 körül lesz 2 csp-vel, ha visszamegyek, ez nem túl sok, de nem is dolgozom magam agyon, sőt), párom válallkozó, vannak bevételei, momndjuk sajnos kifizetetlen is.

(most éppen 2 milla kintlévőség)

Van 1 házunk, 2 autónk (egyik nem a mienk, apósomé, de mi haszmáljuk, mert ő kapott szolgálatit) , 2 teherautónk.

Amit keresünk feléljük, szeretünk utazni, az isten pénze nem lenne elég:-))

2 gyerekünk van egy 8 hónapos és egy 11 éves, mi 35 felettiek vagyunk

2011. júl. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/98 anonim ***** válasza:
55%

előz nem 8, haenm 28 hónapos


engem nem érdekel, ki hogy él, mindeki a maga szerencséjének kovácsa, vagy jókor kell lenni jó helyen


nekünk is voltak/vannak/lesznek, rosszab napjaink, de nem fogom a vállamra venni mások gondjait

2011. júl. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/98 anonim ***** válasza:
95%

Átlagon felüli a fizetésem, nettó 560 eft, de ezért rengeteget dolgozok, nincs hétvégém sem.Arról nem is beszélek, hogy folyamatosan tanulok, leginkább éjjel, nappal nincs időm.De ne tudd meg mennyien megvetnek amiért a férjem van gyesen.Bár ő is jól keresett, de azért jóval kevesebbet, mint én, ráadásul az én cégem nyáron családi üdüléseket ad bónuszba, így idén is eljutottunk 2 hétre Kubába.Viszont a gyerekeimmel alig vagyok. De a pénz kell, mert nekünk nem voltak módos szüleink, ami van házunk, autónk, azt a munkánkkal értük el.

De a gyerekeimnek remélem már könnyebb lesz, mi ingatlanokat veszünk nekik, hosszú távban ez a legjobb.

2011. júl. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!