Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Félted annyira a gyereket,...

Félted annyira a gyereket, hogy nem mered strandra vinni nehogy elkapjon valamit? 15hós

Figyelt kérdés
2009. júl. 23. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
semmi baja nem lesz strandon.
2009. júl. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%
Tavaly voltunk strandon is, Tiszánál is, tengernél is. Semmi baja nem volt. Kb 15 hónapos volt akkor. Most 2 éves és mindent összeszed mostanában. Kicsit legyengült az immunrendszere, szóval idén nem igen megyünk ilyen helyre. Plusz én is terhes vagyok és magamat is féltem.
2009. júl. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
60%

Igen, 10 hós kislányom van, nem fogom strandra hordani.


Strandra én sem járok (belepisilnek, beleköpnek, és még ki tudja mit csinálnak a vízben, belegondolni sem merek, sokan felelőtlenül gombás és egyéb fertőzésekkel is belemennek a medencébe), gyerekkorom óta csak természetes vízben fürödtem, Tisza, Balaton, Tisza-tó, Fertő-tó. A kislányomat is csak természetes vízbe fogom vinni, idén meg csak a pancsolójában strandolhat :) amit nagyon élvez.

2009. júl. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!