Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egyévessel strandra? Hogyan?

Egyévessel strandra? Hogyan?

Figyelt kérdés
Sajnos valószínű, hogy idén sem jutunk el nyaralni, de talán el tudunk majd menni párszor valamilyen tópartra, amíg szabin lesz a párom. Kisfiam 14 hónapos, meg lehet oldani vele egy egész napos strandolást? Nagyon mozgékony, nem hiszem, hogy tudnám órákig az árnyékban tartani. Ha bekenem 50-es naptejjel, akkor nem baj, ha a déli órákban is éri egy kis nap? Vagy ezt most inkább hagyjuk idén? Ti hogyan csináltátok?
2011. jún. 29. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Strandoljatok ne egész nap. Ha például 3-4 óra körül kimentek, olyan este 8-9ig simán kinn tudtok lenni. Akkor már nem gond, ha kimegy a napra.

A déli nap nem csak a leégés miatt gond, hanem amilyen meleg van, könnyen hőgutát kaphat.

2011. jún. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kislányom 17 hónapos és én még nem viszem egész napra strandolni, nem is csak a nap miatt, hanem azért mert délután aludnia kell. Voltunk már az idén és úgy csináltuk, h a délutáni alvás után mentünk, olyan fél 4 körül. Akkor még meleg van de már nem tűz annyira a nap és így este 7-8-ig még bőven lehet strandolni.
2011. jún. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
SZia! Mi sokszor mentünk 1-1 napra a fiammal. Úgy is, hogy én voltam vele egyedül. Mi úgy csináltuk, hogy már reggel elindultunk, és kb 9-re ott voltunk. (ált. Balaton az uticél)Délelőtt sokat volt a vízben, nagyon sűrűn kentem a naptejjel. Nálunk a napirendje úgy van,hogy délben eszünk, 13-15ig alszik. Ettünk egy büfében, majd letettük aludni. Sokkal álmosabb volt, mint egy átlag napon, mert rengeteget volt a vízben. A Dechatlonban vettünk összehajthatós kis sátrat, abban aludt a fiam. Miután felébredt általában játszott egy kicsit. Eddig akárhol voltunk, mindenhol volt játszótér, és általában árnyákban. 4kor uzsonnázott, és utána irány a víz. Mi általában időben elindulunk haza, (a kocsiban vacsorázik) hogy legkésőbb fél8ra hazaérjünk, mert 8kor fürdés van, utána elszik. Idén is így lesz, igaz, már 2,5éves, de ugyaanez lesz a menetrend. Viszont most van egy kicsi fiúnk is, aki még kétszer alszik, de ez nem változtat semmin. Szerintem simán mehettek vele egész napra is!
2011. jún. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket!
2011. jún. 29. 20:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!