Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Le mered írni mennyit kerestek?

Le mered írni mennyit kerestek?

Figyelt kérdés
Olyan családokat kérdezek ahol úgy érzik a szülők, hogy jól keresnek. Le mernéd írni, hogy mennyiből éltek!? Tehát az átlag felettiekre gondolok...
2011. jún. 28. 14:51
 51/98 anonim ***** válasza:
100%

300 a minimum havi bevétel, ebből 50.000 a gyes... De a 300-tól inkább csak több, párom 1-1 hétvégi szombati vagy vasárnapi nappal, minimum 20at keres de volt már 1 napra 110 is... Változik!

Ahhoz hogy azt a szintet tudjuk élni hiánytalanul ami van, ahhoz kell a 350 és akkor nincs már póker mozi vagy vacsi... De a fiamnak is meg van hiánytalanul mindene így!

Amíg én is dolgoztam nekem havi 250-300-350 körül volt, szezon függő (fodrász vagyok).

2011. júl. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/98 anonim ***** válasza:
100%
Nem merem megmondani,mert nevetségesen keveset kapok gyed-re,pedig sokat dolgoztam már 14 éves korom óta.Én nem nézek le senkit azért se ha csóró azért se ha gazdag,csak a gyerekével bánjon szépen,mint egy normális szülő :) A párom rengeteget vidékezik,dolgozik,hogy valahogy alakuljon az életünk.Imádom a kisfiam,mindent megadok neki amit csak tudok és ez számít. :)
2011. júl. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/98 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok...bocsánat,hogy beleszóltam,mivel nem átlag feletti vagyok...azért remélem az én véleményem is számíthat valamit.
2011. júl. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/98 anonim ***** válasza:
100%
igen, mondjuk az se mindegy mi az átlag feletti kereset?
2011. júl. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/98 A kérdező kommentje:
én átlagfizunak egy nettó 100 körülit tartok. Ti?
2011. júl. 14. 13:46
 56/98 anonim ***** válasza:
100%

Hát, a 100 ezer lenne a minimum, mondjuk napi 8 óvával és zéró hétvégével.Csak sajnos sok helyen csak túlórával lehet ennyit(vagy ennyit sem)keresni:-(

Az én álláspontom az, hogy ha valaki megdolgozik azért amilye van,akkor élvezze is azt ki, dehogy sajnálom, vagy irigylem.Mióta befejeztem a sulit dolgozom, most 29 vagyok, két és fél éve itthon vagyok a fiammal(terhességet táppénzen töltöttem).Ősszel tölti a fiam a két évet, és sajnos nincs itt bölcsi lehetőség(falu), ezért nem tudok elmenni dolgozni, abban bízom hogy két és fél évesen majd mehet oviba, és akkor irány a munka.Már nagyon várom, mert nagyon hiányzik a keresetem, csak tengődünk ebből a pénzből.

Van egy ismerős, aki már kb.8 éve nem dolgozik, otthon van a gyerekekkel, és ígyis mindene megvan, van bőven hátszél.A szép dolgokat szereti, de dolgozni már nem annyira.Na ez számomra sokkal elítélendőbb, mintha valaki akár "idő előtt" visszamegy dolgozni, és megteremti az anyagi feltételeket, és nem szülő nyakán élősködik (fent említett anyuka).

2011. júl. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/98 anonim ***** válasza:
100%

A férjem keresete 120.000ft

Az én Gyed-em 74.000 ft


Ezenkívül van egy kis kiegészítésünk albérletből az 50.000ft, de mivel mi is albérletben vagyunk ezért ez az összes kis kiegészítéssel erre megy el. ( ha kérdezitek miért vagyunk albérletben ha van saját?: a válasz: mert a saját csak 1 szobás; amikor megvettük pár éve még nem gondoltunk arra, hogy ilyen hamar nagycsaládosok leszünk)


A férjem szállodai recepciós, én értelemszerűen itthon vagyok jelenleg és még 3 évig, vagy picit tovább :o)

2011. júl. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/98 anonim ***** válasza:
100%

igen én is 100 körül tartom az átlag fizut!nálunk a következő a helyzet férjem kertész tehát nem egy iroda öltönyös elit munkás!!!!Megszakad a munkában de mindent megtesz h mi jó éljünk, a munkahelyén 160 e-ft-ot keres plusz havi szinten 100 ezer jön be a magánkertekből amit kiad másnak,és ő is pár órát dolgozik szombatonként, aztán siet hozzánk!Én csak gyest+csp-tkapok!

Nem luxusba de mindenünk megvan ami kell, de semmi nem az ölünkbe hullott,nem örököltünk,nem hiteleztünk megdolgoztunk érte !!!!!! helyesebben főleg a férjem!!!!! amúgy 24 évesek vagyunk mindketten és 11 hetes a fiam,és egy panel lakásban élünk de legalább saját!!!!!!!

2011. júl. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/98 anonim ***** válasza:
Én erre csak annyit írok, hogy engem nem érdekel ki mennyit keres. Mi nem tartozunk a gazdag családok közé, de a szegényekhez sem. Sajnos nem keresünk több 100 ezreket, de ha annyit keresnénk egyáltalán nem érdekelne mit mondanak mások.
2011. júl. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/98 anonim ***** válasza:
100%
De miért ekkora baj, ha valaki örököl, kap, stb?
2011. júl. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!