Abortusz előtt állok?

Figyelt kérdés

Nem a felelőtlen,szívtelen kategóriába tartozom!Kisfiam 1,5 éves éa az apukával nagyon megromlott a kapcsolatunk a pici születése óta.Már külön élünk 1hónapja,de most derült ki,hogy kb.7-8 hetes terhes vagyok.Nincs más lehetőségem,nem tudom megtartani a babát!:(

Így sem tudom,hogyan folytatom az életünket a picivel.Vissza kell mennem dolgozni,a kisfiam bölcsis lesz,és csak a kérdések vannak bennem,hogy hogyan tovább?

Nagyon el vagyok keseredve,még az abortusz napját sem tudom,hogy hogy fogom megoldani,mert semmi segítségem nincs.

Akinek hasonlót hozott a sors hogyan oldotta meg?Mi ennek egyáltalán a menete?Köszönök minden megértő és segítő választ!


2011. júl. 4. 12:51
 151/164 anonim ***** válasza:
93%
Te egy nagyon-nagyon tapasztalatlan ember vagy. Örülj neki, ha ilyen kis szerencsés maradsz egész életedben.
2011. júl. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/164 anonim ***** válasza:
0%
Azt is írtad Kérdező, hogy nézegettél már olyan videókat, amelyen abortált magzatok vannak. Tehát pontosan tudod, hogy mit teszel, ha megteszed. Tudod, hogy borzalmas, égbekiáltó bűnt követsz el, csak épp félsz, és ezért készülsz megtenni, noha a tudatalattid egyértelműen tiltakozik ellene. Ezek a képek is jussanak eszedbe, még közvetlenül előtte! Tedd fel a kérdést, hogy komolyan ilyen rémálmokat akarsz-e egész hátralévő életedre? Csak ismételni tudom: Nézz a szíved mélyére, és csak s szívedre hallgass, arra a hangra, ami onnan jön! Még a kórházban is meggondolhatod! Mikor akarsz menni?
2011. júl. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/164 anonim ***** válasza:
0%

"En is abortuszon volam most egy hete, de sszornyu volt, nem a fizikai fajdalomrol beszelek hanem az ami maradt utanna, buntudat, sebek... Kerlek gondold at mit akarsz tenni, megbantam s en mar nem tudom visszaforditani..."


/friss komment, egy friss kérdés alól/

2011. júl. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/164 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Az abortusz után nincs is heg! Nekem legalább is nincs! Sőt akik ott voltak ugyan úgy abortuszon Nekik sem lett! kb. 12 emberről van szó.
2011. júl. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/164 anonim ***** válasza:
Bocsi mindenkitől a hegért nem ide akartam!
2011. júl. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/164 anonim ***** válasza:
16%

Kérdező!


Mire ezt elolvasod, gondolom, már megtetted. Most jobb, úgy őszintén? Hogy érzed magad?

2011. júl. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/164 anonim ***** válasza:
0%
Na mi van? Írj már valamit Kérdező!
2011. aug. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/164 anonim ***** válasza:
94%
Igazán be k.ssolhatnál már!!!Ez nem a te döntésed, és kíváncsi lennék, hogy ilyen helyzetben te mit csinálnál!!!Már elég volt belőled de nagyon!!!!!
2011. aug. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/164 anonim ***** válasza:
39%
SEMMILYEN körülmények között nem ölnék embert. Dönteni meg a SAJÁT életéről van joga az embernek, nem pedig önkényesen elvenni egy másik ember életét. És továbbra sem kérdőjelezem meg Kérdező rossz helyzetét.
2011. aug. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/164 A kérdező kommentje:

Sziasztok lányok és kedves f@sszopó 42%-os!

Képzeld,megtettem,ha már ennyire érdekel a sorsom te drága!

Fizikailag is éreztem fájdalmat,mivel kaptam tágítót.Kb.a kisfiam születésekkor a szülőszobában voltak ilyen görcseim,mint most.Tartson bárki szívtelennek,az eszem most sem bánja,hogy megtettem,mert nem tudtam mást tenni,nem volt,nincs más lehetőségem.A szívem vérzik és nincs nap/óra/perc hogy ne gondolnék a meg nem születendő gyermekemre!Rohadtul érzem,magam,ha ezt szeretted volna olvasni te álszent dög!De felemelt fejjel,szégyenérzet nélkül tudom mondani,hogy ezt a döntést kellett meghoznom,és ha itt valakinek szégyellnie kéne magát az te vagy és a drága emberem!Ha gondolod megadom az elérhetőségét és pofázhattok egymásnak a felelősségről,meg a nagy sz@ros helyzetről amibe nem azért kerültem mert egy felelőtlen szuka vagyok!Viszont a fizikai,lelki következményeit nekem kell átélnem,nem a drága ex kedvesemnek és nem is neked!Ennek kéne örülnöd,nem ismeretlenül írogatni a mocskos idézeteket magzatok nevében!Gusztustalan amit művelsz!Ettől függetlenül,hogy tudnék rád jelzőket írni a viselkedésed miatt,kívánom,hogy soha ne kerülj még csak hasonló helyzetbe se,mert hidd el,ettől nagyobb fájdalmat egy nő el sem tud képzelni!


Akik tényleg próbáltak segíteni,ha mással nem is,egy kis lelki támogatással és megértéssel,azoknak nagyon köszönöm!

Ilyenkor egyetlen szép szó is nagyon sok könny cseppet le tud törölni az ember arcáról!

Köszönöm mindenkinek!

2011. aug. 9. 11:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!