Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a kisebbik...

Mit csináljak, ha a kisebbik gyerekemet már most sokkal jobban szeretem?

Figyelt kérdés

3 éves a fiam, 2 hónapos a lányom.

Már az első terhességnél is kislányra vágytam, mikor a Nifty tesztet megcsináltattuk és kiderült, hogy kisfiú, elsírtam magam. Utána persze ez elmúlt, imádjuk a fiunkat, sosem éreztem azt mellette, hogy bárcsak lányom lenne.


A kistesó viszont lány lett és vele úgy érzem, azonnal egy hullámhosszon vagyok, az első perctől. A fiamnál az első pár hét olyan volt, mintha idegen lettem volna a saját házamban, nem találtam a helyem, nem tudtam magammal mit kezdeni, furcsa érzés volt az egész. Féltem, hogy a második gyereknél is előjön, de nem, semmi ilyen nem volt. Kicsit ilyen "szivárvány és pillangók érzés", ami vele van, hogy minden jó, minden szuper, ha tehetném, egész nap vele lennék összebújva.

Ez a gond, hogy van ugye a fiam, aki ezt az idillt "megzavarja", legalábbis így érzem. Nem hibáztathatom, ezt tudom, de tényleg néha azt érzem, hogy bár elvinnék a nagyszülők magukhoz pár hétre. Vagy, hogy alig várom, hogy kezdje szeptemberben az ovit és kicsit nélküle legyünk... Tudom, nem jó ez így, én is érzem.

Anyukámmal beszéltem már erről, ő próbál azzal segíteni, hogy néha elmegy a picivel sétálni, vagy ha náluk vagyunk, ő eteti, altatja, hogy én lehessek többet a naggyal, hátha ez segít, de nem igazán ezt érzem.


júl. 1. 21:40
 61/113 anonim ***** válasza:
90%
59, hagyd, azt hiszi ő a normális, mindenki más hülye...
júl. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/113 anonim ***** válasza:
52%

"Remelem azert a csaladod/baratok/ismerosok elott szegyelled magad!"

Dehogyis szëgyelli. Azt se tudja mi az. A férjét viszont nem értem, hogy miért viseli el még mindig ezt a mentálisan abszolút nem ép lényt, aki így viszonyul a gyerekekhez. Ha nem hajlandó kezeltetni az agybaját, én simán elválnék tőle. És a gyerekeket is elperelném. Milyen élet ez, ahol az egyik szülő nem képes normálisan szeretni mind a két gyerekét??? Megkülönbözteti őket a nemük alapján. És ez a pasas ezt simán elnézi.......

júl. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/113 anonim ***** válasza:
78%

63

Lehet a pasas is igy van a novel, mint a no a sajat fiaval

júl. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/113 anonim ***** válasza:
53%

Elejétől fogva olvasom a sztorit.

Ha nem kamu (ami már elég gyanús) akkor mi a f*szért írod ki a kérdést ha nem egyik válasz sem jó???

Lehetetlen ember vagy!

júl. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/113 A kérdező kommentje:
Nem beszélnétek ezt meg privát üzenetben? Vagy cseréljetek telefonszámot és hívogassátok egymást. Nekem mindegy, de ez nem chat.
júl. 2. 18:36
 66/113 A kérdező kommentje:
Azon a válaszon mi legyen jó, hogy "csóró kisfiú", "SZARANYA VAGY!!!!", "válj el és hagyd a férjednél a gyereket!!". Ezek a válaszok nem segíteni akarnak, csak jó belerúgni arc nélkül, a neten valakibe, mert otthon nem lehet kiengedni a gőzt.
júl. 2. 18:37
 67/113 anonim ***** válasza:
60%

Minek írsz ki ide valamit ha zavar, h hozzaszolunk? :D

Bezzeg ha agyon lennel dicserve, epekedne varnad hatha ir meg vki.

júl. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/113 anonim ***** válasza:
90%

"Aki ilyen mocsok ember, az jó anya sem lehet."

Ugye ezt most magadról írtad kérdező? Ki is tesz különbséget a két gyereke között az alapján, hogy fiú vagy lány? Na látod, itt van a probléma, és kva nagy.

Gyerekkori barátnőm volt ilyen idióta mkét szülése után, amikor nem öltöztethető barbikat szült, hanem 2 fiút. Így 50 évesen már megjött az esze, ami sokáig nem volt, hogy nem abból áll az anyaság, hogy a gyereket a neme alapján mennyire lehet divatosan öltöztetni. De azért eddig a 2 fiának okozott nem kevés nehéz évet, mert nem lánynak születtek. A férje viszont már lelépett, mert rájött, hogy milyen felszínes nőt vett el anno. Milyen gondolkodás ez egy olyan embertől, aki gyereket akart????

júl. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/113 anonim ***** válasza:
90%

Mi itthon is kiengedhetjuk a gőzt ha ugy van :D

De megis mit vartal amikor ezt így ide kiirtad?

Minden epo eszu felnott ugrok az olyan kaliberu dolgokra amikben egy kis gyerek az elszenvedo.

júl. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/113 A kérdező kommentje:

Mert segítőkész válaszokra számítottam, szerencsére azért jöttek olyanok is.

A hozzászólásotok stílusa, minősége a problémás. A gyerekeitekkel is így tárgyaltok? Az is minden sz_rnak el van hordva otthon? Vagy ez van neki tanítva, hogy rugdossa a másikat? Na, ez aztán a csoda anyaság!

júl. 2. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!