Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért zavarja a gyerekesek...

Miért zavarja a gyerekesek egy részet ha vannak olyan emberek/párok akik saját akaratukból nem akatnak gyereket vállalni ?

Figyelt kérdés

Nyilván nem mindenkinek szúrja a szemét de elég sok gyerekkel rendelkező mérges azokra akik nem akarnak gyereket.

Rengeteg mindenre hivatkoznak, többek között a nyugdíjrendszert és a népessegcsökkenést hangoztatják elsősorban.


jún. 26. 18:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/77 anonim ***** válasza:
64%

[link]


Remélem jo a link. Ez a kép ugrott be az "egyenlőség"-edről.


Hozza kell tennem, hogy 40 eves koromig voltam gyerektelen, és én sosem éreztem hátrányát, munkahelyen sem. Azóta meg küzdök mint malac a jégen... igaz, megéri.

jún. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/77 anonim ***** válasza:
66%
Tökéletes a kép ☝️
jún. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/77 anonim ***** válasza:
83%
#31! Te nem érted, amit írok. Ha ugyanaz az időpont jó mindkét félnek és ketten nem lehetnek egyszerre szabin, akkor VALAKINEK kedvezni fognak. Ha nem a gyerekesnek, akkor a gyerektelennek, de az se egyenlőség! Ennél magyarabbul nem tudom leírni. Mit szeretnél, mi történjen, ha mindkettő ugyanakkor akar szabira menni? Egyik se mehessen? Akkor elégedett lennél? Mert AZ egyenlőség.
jún. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/77 anonim ***** válasza:
86%

Nincs gyerekem, nem is tervezek (gyerekekkel dolgozom, bőven elég belőlük a munkaidőben).

Még sosem volt olyan, hogy a gyerekesen miatt nyáron ne tudjak szabit kivenni, pedig nálunk a munkahelyen a legtöbb embernek van 1-2 gyereke (nyilván nem mindegyik óvodás, illetve ha nincs óvoda, bölcsi, iskola, akkor el lehet vinni nagyszülőkhöz, egyéb rokonhoz is, a nagyobbak mehetnek táborba, napközibe, ráadásul van a gyereknek apja is...).

Ha nem tetszik, hogy Magyarországon a te nyugdíjadat a következő generáció járadékából fogják kifizetni, akkor el tudsz költözni olyan országba is, ahol azt kapod, amit te fizetsz be.

jún. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/77 anonim ***** válasza:
45%
44, már akinek. Én anyám még sajnos nem nyugdíjazott, erről nem tehetek, de így korlátozott, mikor tud segíteni. Apja nincs velünk, jó okkal, másik mamája eleve nem volt, sajnos meghalt több éve. Idén a bölcsi július 27től aug22ig nincs, addig nem is tudok vissza menni dolgozni, jövőre muszáj lesz szabira mennem akkor....
jún. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/77 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem akit ez zavar, az irigykedik és megbánta a gyereket. Aki elégedett és boldog a gyerekével, azt nem zavarja, ha más meg nem akar. Nekem csak azt bizonyítja a sok hőbörgö, hogy sok boldogtalan gyerekes ember van és irigyli, ha más nem az.
jún. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/77 anonim ***** válasza:
52%
46, engem egyetlen dolog zavar. Amikor a mentesek előadják, hogy ők mennyivel jobbak, meg környezetvédők, stb, csak azért, mert nincs gyereke, bezzeg én az egyetlen gyerekemmel tönkre teszek MINDENT.
jún. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/77 A kérdező kommentje:

#47 ezt még én így nem hallottam.

Mi az összefüggés a gyerek és a környezetvédelem között ?

jún. 27. 14:58
 49/77 anonim ***** válasza:
54%
Általában a pelenkát hozzák mindig példának, hogy mennyi szemetet termel, pedig nem feltétlenül .
jún. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/77 anonim ***** válasza:
61%
Az ökológiai lábnyom amit egy ember élete során hagy. Ha nem csinálsz gyereket, nem termeled újra az ökológiai lábnyomodat.
jún. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!