Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért zavarja a gyerekesek...

Miért zavarja a gyerekesek egy részet ha vannak olyan emberek/párok akik saját akaratukból nem akatnak gyereket vállalni ?

Figyelt kérdés

Nyilván nem mindenkinek szúrja a szemét de elég sok gyerekkel rendelkező mérges azokra akik nem akarnak gyereket.

Rengeteg mindenre hivatkoznak, többek között a nyugdíjrendszert és a népessegcsökkenést hangoztatják elsősorban.


jún. 26. 18:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/77 anonim ***** válasza:
35%
70. Ha valamelyik beszólogat, akkor nyilván:)
jún. 28. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/77 anonim ***** válasza:
44%
69. persze, nyilván ezért vannak olyan fb csoportok is, ahol a gyerekeseket a "mentesek" olyan szinten figurázzák ki, mint az ált. iskolában kb. Mindkét oldalon van ilyen, attól, hogy te a mikrokörnyezetedben nem ezt tapasztalod
jún. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/77 anonim ***** válasza:
61%
72. Nem ismerek ilyen csoportokat. Lehetséges. De általánosítani ezek szerint a gyerekesek is szeretnek. Ugyanis egyáltalán nem minden gyerekmentes tömörül csoportokba szidni a másik oldalt.
jún. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/77 anonim ***** válasza:
54%

“Te gyereked te döntésed, old meg ahogy tudod. Ne azoknak kelljen már hozzád alkalmazkodni, akik a szabad életük érdekében nem vállaltak gyereket. Nem azért hoztunk ilyen döntést, hogy majd más gyerekéhez kelljen igazodni. “


Még mindig társadalomban élsz, aminek részei a gyerekek. Hosszútávon egy gyerekmentes társadalom életképtelen. Azért teheted meg, hogy gyerekmentes vagy, mert van aki szül.

jún. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/77 anonim ***** válasza:
20%

74. Nekem nyolc, szüljön, leszarom, csak oldja meg az életüket úgy, hogy ne más szívjon az ő döntése miatt, és ne ugasson bele abba hogy én nem akarok egy gyerekkel szívni fél életemben.

Kap csomó támogatást a kölykére amit a gyerekmentesek adójából is fizetnek, örüljön neki, mert mi akkor is dolgozunk, amikor ők otthon babázgatnak.

A gyerekmenteseknek is kijár a szabad választás joga, ha már az ő munkájukból a gyerekeseknek is megy. Ennyit a társadalomban élésről:)

jún. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/77 anonim ***** válasza:
0%
73. Az általánosítás, hogy megírtam, mindkét táborban van ilyen is? :D az pont azt jelenti, hogy nem csak ez a hozzáállás van, viszont nem zárom ki, mint te csak az egyik oldalról azt a lehetőséget, hogy ilyen is van...
jún. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/77 anonim ***** válasza:
0%
75: ebben az egomán, csak az én, én, én, csak nekem legyen jó mentalitásba döglik bele a társadalom - te is. És nem az a kérdés, hogy kinek van gyereke vagy sem. Ez attól független.
jún. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!