Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért zavarja a gyerekesek...

Miért zavarja a gyerekesek egy részet ha vannak olyan emberek/párok akik saját akaratukból nem akatnak gyereket vállalni ?

Figyelt kérdés

Nyilván nem mindenkinek szúrja a szemét de elég sok gyerekkel rendelkező mérges azokra akik nem akarnak gyereket.

Rengeteg mindenre hivatkoznak, többek között a nyugdíjrendszert és a népessegcsökkenést hangoztatják elsősorban.


jún. 26. 18:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/77 A kérdező kommentje:

#29 köszönöm


#30 nem érted amit mondani szeretnék. Ha teszem fel ugyan az az időpont jó mind a két félnek akkor tuti, hogy a gyerekesnek fognak kedvezni mert neki gyereke van.


Akinek meg nincs azt beosztják ahogy esik mert hát neki úgy is mindegy nem ?

jún. 26. 20:38
 32/77 anonim ***** válasza:
80%

De miért nem az? Ha már fél évvel előtte tudod kb és tudod úgy foglalni a nyaralásra a szükséges dolgokat, miért nem mindegy? Mert ezeket szabi írásakor általában le szokták fixálni. Mert úgy teljesen jogos lenne, hogy előtte max 2 héttel szólnak, hogy te mégse legyél szabin, mert...


Lehet okoskodni, hogy jajj, szülés előtt kellett volna megnézni a bölcsi, ovit, stb, de ez nem igaz. Igaz, hogy vannak akik pofátlanul túl tolják,de bakker... én pl egyedül nevelem, muszáj dolgozni mennem, vannak dolgok, amikre nem tudsz készülni, hiába próbálsz.

jún. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/77 anonim ***** válasza:
57%
Amúgy meg pont aszerint dönti majd el valaki, hogy szül, vagy nem, hogy nyáron kell-e dolgoznia, vagy nem, mert nehogy megsértse szegény gyerekmenteseket, akik pont akkor akarnak nyaralni...remélem, hogy ezt nem gondoljátok komolyan:D van az a szint, amikor meg kell tervezni, hogy lehet-e gyereked, igen. Ez az, amikor pl saját magadnak sincs kenyérre pénz, nemhogy a gyerekednek pelenkara, stb...de ha amúgy el tudod tartani, csak nyáron kell a szabadság az ovi/bolcsi miatt, nehogy már ezért ne vállaljon szerintetek valaki gyereket😅😅 nem mindenki tudja máshogy megoldani a szabadságon/táppénzen kívül, ugyanis nem mindenhol van nagymama a közelben, nem telik mindenkinek bebiszitterre, de sokan nem is bíznák idegenre a gyereküket...nagyon hülye, aki szerint egy ilyen logisztikai probléma már ok arra, hogy valaki gyerek nélkül maradjon. Ennyire ne legyünk felvilágosult liberálisak légyszi.
jún. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/77 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy ne hidd kérdező, hogy a gyerekeseknek annyira rohadt jó. Kezdjük ott, hogy sok helyre fel sem vesznek, mert már előre ítélnek, hogy sokat leszel e táppénzen stb.
jún. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/77 anonim ***** válasza:
83%
34# meg elég gáz, hogy olyanok sorsára irigykedik, akiknek a választott útját ő élből elvetette. Élvezze a saját útjának előnyeit. Én imádok anya lenni, igen, vannak ebben is nehézségek, de nem irigykedik, hogy pl a gyerekteleneknek több az enidejuk, még ha nekem is jól esne többet olvasni pl, mert az mindig kikapcsol. Én választottam, hogy anya lettem, és nem panaszkodom miatta, imádom mindennel együtt.❤️
jún. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/77 anonim ***** válasza:
68%
Nem lehet mindennek csak előnye. 🤷‍♀️ A gyermektelen lét hátránya, hogy jobban kell alkalmazkodnod a gyerekes kollégák hoz. Az élet nem igazságos, senkinek…
jún. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/77 anonim ***** válasza:
59%
Irigykedek * 35os voltam
jún. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/77 anonim ***** válasza:
64%

Most ennek a kérdésnek megint az volt a célja, hogy szidni lehessen a gyerekeseket?

Léteznek ilyen csoportok, nem lehet ott csinálni? Ott biztos találsz barátokat.

jún. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/77 anonim ***** válasza:
79%
Amúgy kérdező, nem feltétlenül kell gyerekesnek lenni valakinek ahhoz, hogy Ő előbb írasson be szabit, mert akár csak pont előbb szólt, mint te. Te tudsz menni direkt gyerekmentes helyekre is, nem muszáj kerülgetni.
jún. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/77 anonim ***** válasza:
70%
Csak kibújt a szög a zsákból :D Valójában nem a gyerekesek egy része csesztet téged, hanem neked böki a csőrödet, hogy 2 héttel későbbre kell lefoglalnod a nyaralást "miattuk". Mindkét életformának megvannak a maga előnyei, hátrányai. Elég vicces, hogy a gyermektelenség előnyeit boldogan élvezed, de az esetleges hátrányait már mélységesen igazságtalannak és egyenlőtlennek tartod. Már-már kirekesztőnek. Nem tudom hány éves vagy, de lassan ideje lenne ráébredned, hogy egyszerűen nem kaphatsz meg mindent, amit szeretnél.
jún. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!