Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Számotokra melyek a legkideges...

Számotokra melyek a legkidegesítőbb szavak, kifejezések, amiket anyukák, apukák használnak?

Figyelt kérdés
2022. okt. 25. 14:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/77 anonim ***** válasza:
22%
Ti most komolyan felnőtt nőként/anyaként egy anonim fórum ilyen témáról és ilyen hangnemben vitatkoztok?
2022. okt. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/77 anonim ***** válasza:
74%
71. Milyen témáról lehet vitatkozni? Mit tart az erkölcsrendőrség megfelelőnek?
2022. okt. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/77 anonim ***** válasza:
70%
Felénk nincs szükség erkölcsrendőrségre..szerencsére régóta kinőttük a tinédzser kort, bár annak is meg volt a maga szépsége.. Azóta csak olyan dolgokon problémázunk, ami valós..de komolyan ki a fenét érdekel melyik idegennek szőrös odalenn.. és öl energiát abba, hogy erről vitázzon egy ismeretlen emberrel. Bocsánat, de szerintem ez azért elég nevetséges felnőtt emberek között.
2022. okt. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/77 anonim ***** válasza:
56%
73. És ki az aki mindezt végig olvassa és elkezd problémázni rajta? Nem tartod magad nevetségesnek, hogy ebbe energiát ölsz? 😂😂😂
2022. okt. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/77 anonim ***** válasza:
79%

Jajj, de bírom ezeket az anonim hittérítőket. 😄

Idejön, hogy leírja, ő mennyire mindenek felett áll, mert őőő aztán nem áll le vitázni egy fórumon. De azért mindezt le is írja, hogy őt mennyire zavarja, hogy mást mi zavar. 😄

Enyhe kognitív disszonancia.

A "hallgattál volna, bölcs maradtál volna" ékes példája.

2022. okt. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/77 _Cherrybomb_ válasza:
100%
Kütyü, szir-szar, trükkösködés 💀 falra mászok… FUJJ. Rendes idegösszeroppanást tudnék kapni, miért? Illetve amit az előttem lévők is írtak
2022. nov. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/77 _Cherrybomb_ válasza:
100%
Én vagyok az előző, de emberek, álljatok már le! Mi ilyenkor az elképzelés? Az volt a kérdés, hogy mik azok a szavak amik idegesítenek és anyukák és apukák mondják. Be vallom én is félre értettem a kérdést, eleinte arra gondoltam, hogy azokról a szavakról van szó, amit az anyukán vagy az apukánk mondott. De aki elindította a vitát az még ennél is jobban félre értette, szavakról van most itt szó, nem arról, hogy ki mit hogy csinál
2022. nov. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!