Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Számotokra melyek a legkideges...

Számotokra melyek a legkidegesítőbb szavak, kifejezések, amiket anyukák, apukák használnak?

Figyelt kérdés
2022. okt. 25. 14:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/77 anonim ***** válasza:
7%

Ez nem szohasznalat, hanem jelenseg, de az amikor a ferjukkel borotvaltatjak magukat a nok

Ha gyereket csinaltatni felnott asszony voltal akkor arra is legyel hogy leszeded magadrol a szort te istentelen pogany fehernep 😷😷😷

2022. okt. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/77 anonim ***** válasza:
69%

Nem azt mondtam h ezt mindenkinek meg kell értenie.

Csak azt h van egy amolyan "praktikussági" oka a többesszámnak, egyszerűbb (nem mindenkinek) beszélnie így a gyerekhez és ez rajtunk ragadhat.

Nyilván sokan úgy fogalmaznak, hogy gyere feladom rád a kabátot, mások pedig h gyere, felvesszük a kabátot.

Mondom h hülyeség, de így valahogy könnyebb a kommunikáció, kicsit bensőségesebb (nem mindenki számára persze).

De ezen haladjunk is tovább szerintem, felesleges még 3 embernek leírnia, hogy ők nem így mondják és nekem is felesleges ugyanazt leírnom más szavakkal 😄

2022. okt. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/77 anonim ***** válasza:
85%
#51 ez most nagyon nem témába vágó dolog, hogy ki hogyan szőrtelenít 🤦‍♀️
2022. okt. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/77 anonim ***** válasza:
17%
De temaba vag, mert terhes nok szoktak eloadni az ilyen sztorikat, es kiraz a hideg tole.
2022. okt. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/77 anonim ***** válasza:
31%

#54 semmi köze az anyukák, apukák szóhasználatához 🤦‍♀️🤯

Egyébként meg a nagy has totál lekorlátozza a mozgást és ha apa friss, frissen borotvált p.ncit akar és lábikókat akkor nincs mese, be kell segíteni.

De mégegyszer, totál mellé ment ez a komment.

2022. okt. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/77 anonim ***** válasza:
23%
51. De ha valaki hívő keresztény, akkor a manusa borotválhatja, vagy a biblia ezt külön tiltja?
2022. okt. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/77 anonim ***** válasza:
79%
51, Nekem a férjem jelentkezett a dologra, pedig nem kértem. Aztán utána jól is jártam :D Szerintem semmi gáz nincs benne, főleg házastársak között akik már mindent láttak egymásból.
2022. okt. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/77 anonim ***** válasza:
88%

Azt hiszem nem láttam a válaszok között az egyik "kedvencemet": csaszi 🤷🤦

Ez valami ritka borzalmas rövidítés..hogy lehet ezt egyáltalán becézni?


A másik amitől a hajam égnek áll, amikor itt a gyakorin meglátom a "belémelvezett, lehetek-e terhes" kezdetű kérdést. 🤮 Ez valami iszonyú gáz. Sosem fogom megérteni, hogy ezt miért nem lehet normálisan megfogalmazni pl. hogy nem védekeztek stb. Kit érdekel hogy ki hova élvez? Undorító, és nem szeretném tudni a részleteket.

2022. okt. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/77 anonim ***** válasza:
83%
Amikor az apuka azt mondja, hogy szülÜNK 🤦‍♀️
2022. okt. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/77 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a csaszi?
2022. okt. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!